Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Likwidacji OFE nie będzie. Ale Polacy zapłacą

Likwidacji OFE nie będzie. Ale Polacy zapłacą

Wyświetlaj:
Kasia438 / 89.77.61.* / 2013-04-09 01:05
Zlikwidować złodziejskie OFE zanim rozkradną nasze pieniądze jak AmberGold czy SkyClub. A przynajmniej zrobić możliwość swobodnego wyboru: Kto chce należeć do OFE (i ryzykować swoje pieniądze), a kto chce należeć tylko do ZUS-u (i mieć zapewnioną przez państwo emeryturę).
Rtx / 77.255.247.* / 2013-04-08 15:05
Jest jeszcze jedno niebezpieczeństwo związane z tym że nie będzie można wypłacać z OFE tzw. emerytur programowych.
Jeśli niedoszły emeryt będzie miał zgromadzoną pokaźną kwotę w OFE i będzie ciężko chory, powstanie pokusa aby mu "pomóc" przenieść się do lepszego świata zanim pieniądze znikną w czarnej ZUSowskiej dziurze.
Rtx / 77.255.247.* / 2013-04-08 14:33
Powtarzany przez wielu slogan.
Przy czym twierdzą tak:
-urzędnicy rządowi którzy mają na celu zgarnięcie tych pieniędzy (np.min Rostowski)
-ubezpieczeni tylko w ZUS, których szlag trafia na samą myśl że ktoś może odzyskać w sumie niemałą kasę z "czarnej dziury", a którzy boją się że ZUS upadnie zanim zdążą odebrać stamtąd emerytury(np. prof. Oręziak)
-inni tzw. "pożyteczni idioci", którzy co prawda nic z tego nie rozumieją, ale należą do tzw PPP(Polska Partia Protestujących)-większość na tym forum.
Bartosz00 / 2013-04-08 15:17
A za co Polacy nie płacą? Czy ktoś mi odopowie? teraz cały czas narzuca się na nas jakieś opłaty... kiedy w końcu z tym skończą?
KRAKOW OS STALOWE 9 / 91.219.113.* / 2013-04-08 14:01
premier niech sie opamienta po chamsku ograbia emertow kturzy nato cierzko pracowali w rzadzie iest jedna banda jak ich niewstyt SKOK NA BIEDNYZH EMERTOW LEPI JAKBY KTO JNY RZADZIL ALE ZBLIRZAIA SIE WYBORY TO SIE WSZYSTKO OKARZE PANIE PREMIERZE POLACY PANU ZULUFALI A PAN CO ZNAMI ROBI OKRADA NAS PAN WSTYT I HCANIBA JA NALERZE DO OFE I JAKA MAM PRZYSZLOSC EDWARD WOICIK
europa_2013 / 81.210.106.* / 2013-04-08 12:28
Likwidacja OFE jest przesądzona.Problemem dla ekipy Tuska jest sprzedanie idei że komunizm potrafi lepiej rozwiązać problemy ludzi niż wolny rynek.Polacy mieli wątpliwości i obalili PRL,ale ostatnie lata pokazują że tęsknota za PRL jest ogromna i stąd niezwykłe sukcesy Tuska w wyborach.
RealLive / 83.136.224.* / 2013-04-08 08:34
Kolejna grabież dzięki ynteligencji społeczeństwa.Jak głupim być trzeba, będąc nieustannie okradanym gadać że to najlepsza władza i że mogło być gorzej... ja się pytam jak gorzej być mogło? nie mogę sobie tego wyobrazić... jeszcze jedna kadencja rudego-złodzieja? ot o najgorszego nas spotkać jeszcze może....
Waniek / 178.252.38.* / 2013-04-08 08:14
Kolejne zagrywki jak wydrenować ludzi nie świadomych z kasy. A później teksty to nie my to oni.
antypolityk / 83.22.146.* / 2013-04-08 06:50
A na co rządzącym tyle kasy? Na rozdawnictwo dla "swoich" i na administrację rozdmuchaną jak balon po to, żeby wyciągać kasę od ludzi i niszczyć gospodarkę, no i zapewnić Tuskowi elektorat.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/

Najnowsze wpisy