Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Będzie nowy podatek od każdego lotu?

Będzie nowy podatek od każdego lotu?

skomentuj
Wyświetlaj:
łapie łgających / 78.8.6.* / 2010-02-05 01:42
OSZUST! "bogate kraje stają się coraz bogatsze, a biedne coraz biedniejsze. " ALE KŁAMIE! Łapać oszusta! Łapać!
prostownik / 87.139.103.* / 2010-02-04 18:40
Twórczość eurokratów jest w kwestii drążenia portfeli po przysłowiowym euraczku godna podziwu.
Pragnę przypomnieć, iż kilka lat temu proponowano podatek od przyłącza telefonicznego, który, o zgrozo, nie przeszedł, więc i radykalne podwyżki pensji a później dożywotnich emerytur musiały zostać odroczone do czasu znalezienia innego źródła ich finansowania.
Jestem przekonany, że w tej materii działania nie zostaną nigdy zaniechane.
I tym optymistycznym akcentem kończę tę sesję. PA
esu / 78.8.149.* / 2010-02-04 16:22
Ich pomysły odrywają się tak od realiów jak ich pensje i wygoda życia od realiów przeciętnego obywatela. Nie dziwi mnie, że wymyślają tyle bzdur. Niestety za wysokością pensji nie idzie wykształcenie i wiedza co widać w nieudolności wszystkich tych wszystkich działań, kryzysach, bezrobociu, niskiej frekwencji wyborczej, lekceważeniu zasad demokracji i woli obywateli, których stanowiska przy takim oderwaniu od realiów Ci ludzie po prostu nie rozumieją. To dlatego wprowadzają prawa tylnymi drzwiami bez referendów itp. Najgorsze jednak, że politycy nie rozumieją jak są indoktrynowani przez lobbystów posyłanych przez wielkie koncerny, jak bardzo ich sposób myślenia jest inspirowany nie z ich własnych pomysłów, ale wizji świata wysyłanej do nich przez wielkie korporacje.
Papa Smerf / 62.159.242.* / 2010-02-04 16:10
inwencja eurokratów w nakładaniu kolejnych podatków nie zna granic. A potem tworzy się w pocie czoła bzdurne strategie jak tu pobudzić gospodarki tłamszone tymi podatkami.
skomentuj

Najnowsze wpisy