Forum Forum finansoweBanki

Będzie pomoc dla banków. Unia się zgodziła

Będzie pomoc dla banków. Unia się zgodziła

Money.pl / 2009-09-25 15:51
Wyświetlaj:
Wiórka / 193.111.166.* / 2009-10-01 13:05
Przecież kryzys na rynkach finansowych dawno się już skończył!!!
Po co nam powiększać dziurę budżetową?
Adam Polo / 2009-09-26 01:16
Oczywista oczywistość: pomoc się bankom należy. Dzięki temu, że damy im pieniądze, będziemy od nich mogli te pieniądze niebawem pożyczyć.
Oczywiście między 2 zdrowymi na umyśle ludźmi taki deal nie przejdzie. Ale urzędnik nie ma z tym problemu...
prawiezaratralalala / 77.254.204.* / 2009-09-25 22:44

Magdalena Kobos wyjaśniała wypowiedzi dla Money.pl: - Jedną z głównych przyczyn rozprzestrzeniania się kryzysu finansowego był kryzys zaufania.

cha, cha, cha, cha,cha, cha, cha, cha,cha, cha, cha, cha,cha, cha, cha, cha,cha, cha, cha, cha,cha, cha, cha, cha, cha, cha,cha, cha, cha, cha,cha, cha, cha, cha,cha, cha, cha, cha,cha, cha, cha, cha,cha, cha, cha, cha,cha, cha, cha, cha, cha, cha,cha, cha, cha, cha,cha, cha, cha, cha,cha, cha, cha, cha,cha, cha, cha, cha,cha, cha, cha, cha,cha, cha, cha, cha, cha, cha,cha, cha, cha, cha,cha, cha, cha, cha,cha, cha, cha, cha,cha, cha, cha, cha,cha, cha, cha, cha,cha, cha, cha, cha, cha, cha,cha, cha, cha, cha,cha, cha, cha, cha,cha, cha, cha, cha,cha, cha, cha, cha,cha, cha, cha, cha,cha, cha, cha, cha, cha, cha,cha, cha, cha, cha,cha, cha, cha, cha,cha, cha, cha, cha,cha, cha, cha, cha,cha, cha, cha, cha,cha, cha, cha, cha, cha, cha,
mrówka123 / 83.28.131.* / 2009-09-25 16:14
Świat się kończy! Instytucje które obracają i zarządzają pieniędzmi (przy tym słono sobie licząc odsetki i inne prowizje) wymagają dofinansowania. Zastanawia mnie kiedy inflacja ruszy pełną parą? Regulacje państwowe sięgają zenitu. Już nikt nie mówi o "wolnym rynku". Wolność to przestarzałe słowo. Nadchodzi era chip-ów.
wazonik / 87.207.94.* / 2009-09-25 22:49
też mnie to fqurvia ale cóż zrobisz
Adam Polo / 2009-09-25 16:01
"Czyż nie wiesz, mój synu, jak mało trzeba rozumu do rządzenia światem?"
Juliusz III
prawiezaratralalala / 77.254.204.* / 2009-09-25 22:49
Tak. Żydzi jak wymyślali swoje księgi o zawładnięciu światem to grali w karty, palili cygarety i opowiadali kawały. A mimo to, w wolnych chwilach pomiędzy tymi podstawowymi zajęciami, powstał ten wredny tekst. W jeden karciany wieczór przy lampie naftowej.Tak było. Sam widziałem. W internecie.
sceptyk / 2009-09-25 15:52 / Tysiącznik na forum
A założycie się, że za te WSZYSTKIE pieniądze banki wykupią obligacje rządowe?
Do biznesu nie trafi NIC.
To prymitywna powtórka "planu Obamy" z takimi samymi, czyli opłakanymi skutkami.
milosnik PiS / 2009-09-25 16:50 / Bywalec forum
Widzę, że mądry człowiek jesteś i "posiadasz wiedzę". Sugerujesz więc , że "nasz" Prezydent i jego brat kierując się wiecznie żywymi ideami W. I. Lenina zrobiliby to lepiej, niż Unia?

A jakie jest twoje zdanie o wyższości całki Lebesgue'a nad całką Riemanna?

A na serio - jeśli wśród obywateli Polski zaczną przeważać tacy "eksperci", jak ty i tobie podobni, to powtórzy się historia z rozbiorami. Bo jesteśmy za małym krajem, by powszechny obywatelski kretynizm uchodził nam na sucho, jak na przykład Rosji.
wazonik / 87.207.94.* / 2009-09-25 22:47
Za to Ty jak widzę pozjadałeś wszystkie rozumy tego świata. Wikipedia przy Tobie poprostu wysiada.
arch / 2009-09-25 15:56 / Tysiącznik na forum
niestety , ale smutna prawda !

Będzie pomoc dla banków.

jakich - ? ano -Byłych Banków Polskich !
gosc1 / 89.174.215.* / 2009-09-25 16:16
Nie ważne czy polskich czy nie polskich! Istotne jest że pomoc bankom to głupota!!!

(Kilka molochów z kapitałem państwowym jeszcze dycha, ale mam nadzieje że już niedługo!!!)

Najnowsze wpisy

Konto firmowe - najlepsza oferta: