Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Będzie śledztwo w sprawie Maciarewicza?

Będzie śledztwo w sprawie Maciarewicza?

skomentuj
Wyświetlaj:
obserwator / 2007-02-13 00:09 / Tysiącznik na forum
bzdury, szyte grubymi nićmi, są siły ktore maja za nic spokój, chca mentnej wody, aby rozwodnić i zaciemnić to co nieuchronnie czeka na odkrycie, czekam na raport z niecierpliwościa. Piorunochron w czasie burzy to bezcenna rzecz, teraz błyskawiczne volty części dziennikarzy pokazuja świat iluzji, ale nikt nie wierzy i nie uwierzy, słowa jak pioruny padaja , ale nie zbiera ich piorunochron, tylko dziennikarze i opozycja gromią selektywnie, niszcząc z premedytacja, los człowieka jest im obojętny. Radną może zostać modliszka, ktora pożera chłopców a jak dzieci podrosły to szuka ojca po czasie , spośród wielu kandydatów, farsa , teatr polityczny, próżność ludzka, walka o pieniądze, o życie w dostatku, po trupach do celu, to sie widzi to przenika wszystko i wszystkich, przykleja sie jak odchody śmierdzieli. Nikt nikomu nie wierzy, służby rozgrywają jak chcą, jeszcze mogą, dyktują , ale grunt ucieka spod nóg, być topielcem to nie zachwyca to wyzwala... tonący brzytwy się chwyta. Podobnych sensacji mieliśmy duzo za dużo, mimo że dokument o nazwie GREY jest fałszywy, nikt nie przyzna się ze zbłądził, autorytety zbladły, zamilkły, nie chcą powrócić do punktu wyjścia, teraz wiadomo dlaczego sądy nie cieszą się zaufaniem społecznym, mocherowe berety nie maja tutaj znaczenia.
. / 2007-02-12 15:48 / ................
bardzo smieszne chociaz tragiczne.PiSowska prokuratura na polecenie PiS bedzie badac glownego czlowieka PiS.
Dom wariatow to zorganizowana szwajcarska firma w porownaniu z tym co oni nam serwuja
rozbawiony / 83.24.221.* / 2007-02-12 17:34
śmieszna jest ta demokracja nie. W systemie zamordycznym dbano starannie, aby system nie wydawał się przypadkiem śmieszny. Rozbawionych, mimo wszystko, szybko poddawano skutecznej terapii wstrząsowej w jakimś odludnym wariatkowie.
pchelek / 2007-02-12 18:28 / Tysiącznik na forum
terapia wstrzasowa przy pomocy kulki
czater / 2007-02-12 16:52 / Tysiącznik na forum
Bedzie identycznie jak z Surmaczem, umożą...
pan / 83.24.221.* / 2007-02-12 17:30
raczej umorzą, chyba że dorwałby się do śledztwa jakiś dyspozycyjny komunistyczny prokurator - on wtedy zapewne by już tylko i po prostu "umożył"
skomentuj

Najnowsze wpisy