Forum Forum ubezpieczeńInne

Bedzie trąbowe? Rząd chce ubezpieczyć wszystkich

Bedzie trąbowe? Rząd chce ubezpieczyć wszystkich

Wyświetlaj:
clips / 83.220.104.* / 2008-09-16 08:57
Jestem ZAAA! pod warunkiem, że ubezpieczemnie będzie dotyczyć polityków przedmiotowo i podmiotowo, w razie "WYWIANIA im STOŁKÓW". Niech się ubezpieczą!

A z drugiej strony może by tak PUNU zajął się "odmowami" ubezpieczenia. Czy też ma wzrok TEMIDY?
henieck / 90.141.125.* / 2008-09-14 13:57
powstanie kolejny twór socjalizmu z kapitalistyczną twarzą - tym razem "Zakład Ubezpieczeń Trąbowych". Jak zabraknie w nim kasy - to podniosą odgórnie obowiązkowe składki i cześć. Oczywiście z tych odszkodowań bedzie można sobie jak zwykle 1/3 domu odbudować, bo resztę przep....dzieli system...
Cała nadzieja w Unii, że zabroni budowania na terenach zalewowych - bo nasi idioci na to jeszcze nie wpadli. Co gorsza rozdają naszą wspólną kasę na odbudowę na tych terenach - a na umocnienie wałów nie starcza... Co za kraj
MAKU WAWA / 83.24.224.* / 2008-09-13 20:22
Państwo nie powinno tak szeroką ręką rozdawać pieniędzy, ostatni akapit jest tego przykładem. Niech polacy w końcu zaczną ponosić odpowiedzialność za swoje czyny.... lub ich brak !
rafal69 / 195.205.200.* / 2008-09-12 10:03
Jakim prawem rozdaja te ku..y zyjace nasze pieniadze dupkom, ktorzy wola przepic wypłate, jak wykupić polise.
feron / 213.77.116.* / 2008-09-12 16:32
A ty jesteś ubezpieczony na wypadek trąby powietrznej? Wątpię!!! Na Żuławach chętnie ubezpieczają na wypadek burzy piaskowej, ale nie chcą od powodzi. Ubezpieczenia w firmach typu PZU, to bzdura!!!!!!!!!! Przecież dla nich najważniejszy jest zysk własny. Krwiopijcy mają gdzieś ubezpieczonego. Podobnie jest przecież z AC. Pani w PZU, gdy ubezpieczałem auto OC, pyta dlaczego nie ubezpieczam AC? Czy się nie boję? Mówie, że się boję, ale mam alternatywę: albo będę przez 10 lat ubezpieczał auto i wtenczas napewno ukradnie mi je PZU (w ratach składki), albo może zabierze mi je złodziej. W tym drugim przypadku może się jeszcze policja spisze. Na razie przez 20 lat, złodziej nie przyszedł, a PZU oddałem majątek w postaci polis OC, AC i NW. To ostatnie ponoć nie dotyczy przewożonej rodziny. Trąby powietrzne, to margines, ale towarzystwa ubezpieczeniowe chętnie i obowiązkowo ubezpieczą wszystkich i od wszystkiego, byle by tylko kasę dostać. A później będzie tak, jak z mym ubezpieczeniem emerytalnym w CU; składka rośnie, pieniądze topnieją, a ni obiecują grosze, pod warunkiem, że jeszcze wytrzymam narzucone tempo składek. Specjaliści od wydzierania grosza z bożej łaski!!!!
Jammie / 82.143.162.* / 2008-09-18 20:11
Trąba powietrze to "inne zdarzenie losowe" a więc uwzględnia ją podstawowe ubezpieczenie mienia (podstawowe i najtańsze). Gdybyś miał jakiekolwiek pojęcie o ubezpieczeniach to wiedziałbyś, że jedną z cech ubezpieczenia jest niepewność zajścia zdarzenia - skoro na Żuławach powódź jest prawie pewna, to kto chciałby ubezpieczać??? Jesteś taki mądry załóż TUW z mieszkańcami Żuław - ciekawe czy będą tacy szczęśliwi po pierwszych wypłatach odszkodowań. Albo inaczej - wiesz, że jeżeli pożyczysz mi kasę, to Ci jej nie oddam. Pożyczysz mi??? Nie??? Dlaczego krwiopijco?!?!
AC jest nieobowiązkowe - wkurza Cię - nie płać, nikt Cię nie zmusza! Jeżeli uważasz, że PZU Cię okrada, to nie płać za AC albo przenieś się do innego ubezpieczyciela. Swoją drogą, NNW obejmuje wszystkich pasażerów auta.
Dlaczego Polacy są tak głupi, że starają się ubezpieczyć jak nadchodzi powódź albo jak się dowiedzą, że mają raka i zostało im pół roku życia?
I tak na koniec zupełnie bezdusznie - zakłady ubezpieczeń to spółki akcyjne - dla nich musi się liczyć zysk, inaczej może być z TUWami. Jak Ty prowadziłbyś interes to dokładałbyś swoją kasę czy chciałbyś kiedyś zacząć zarabiać?
Nieukom i ludziom ograniczonym umysłowo powinni blokować dostęp do internetu!
lovelypl / 2008-09-12 09:25
To może od razu obowiązkowe OC,AC,NWW dla wszystkich bez wyjątku?
Jak ktoś się nie ubezpieczył to jego biznes. A teraz? Państwo da jakąś kasę i jeszcze pretensje, bo nie dali tyle, żeby odbudować z lepszych materiałów!
nn / 89.231.161.* / 2008-09-12 09:02
nie dawać kasy za frico za nieodpowiedzialność, budować trochę lepsze slumsy dla takich i to pokazywać, może ludzie zaczną myśleć. Premierzy , prezydenci ,burmistrze daja nie ze swojego to im łatwiej, ważne głosy wyborców
jojoman / 195.242.183.* / 2008-09-16 09:36
Państwo Polskie nie może ponosić odpowiedzialności za nieodpowiedzialnych ludzi. Ubezpieczenie gospodarstw rolnych jest obowiązkowe a jak ktoś nie ubezpiecza się to rząd interweniuje w postaci dawania kasy za friko. Od tego są zakłady ubezpieczeń. Niesłuszne jest nawet wypłacanie odszkoodwań nieubezpieczonym przez PZU dlatego tylko, że z budżetu państwa ciężko wziąć kasę a ze spółki SP łatwiej. Co wówczas myślą sąsiedzi, którzy się ubezpieczali przez 20 lat...że nie warto bo Państwo i tak da...

Najnowsze wpisy