Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Berlusconi: Uniknęliśmy powrotu do zimnej wojny

Berlusconi: Uniknęliśmy powrotu do zimnej wojny

Wyświetlaj:
Piorun King / 194.181.245.* / 2008-09-02 09:58
Niech ten drobny mafijny cwaniaczek idzie się walić.
Wapniak / 83.28.118.* / 2008-09-02 09:38
Czyli wyszlo szydło z worka. Jedynym wichrzycielem w Europie jest miłościwie nam panujący Prezydent Leszek Wielki...
Elendir / 2008-09-02 09:28 / Łowca czarownic
Niechęć, czy też wręcz nienawiść do Rosji nie powinna dyktować decyzji. W ten sposób powstają wyczerpujące konflikty. Nie oznacza to uległości wobec działań Rosji, a jedynie klarowność stanowiska. Stanowiska którego się nie będzie wstydzić Europa również w odniesieniu do innych sytuacji.
rozwado / 2008-09-08 16:31 / Tysiącznik na forum
Chodzi nie o Rosje jako taka (mam i tam przyjaciol), ale o Rosje Putina. Glowny blad polskiej polityki zagranicznej, tej od Kancelarii prezydenta, to pryncypialna wrogosc do Niemiec, Rosji, a nawet Francji, i pryncypialna milosc do Stanow (niczym nie uzasadniona),
Zamiast tego potrzeba nam chytrej polityki zagranicznej, a la plk Beck, korzystnych sojuszy, ale i twardego stanowiska. A to znaczy, ze powinnismy dbac o nasza pozycje w WE i NATO. W naszym intersesie jest oslaniac Ukraine, Gruzje, Baltyki, a przy pewnym cynizmie nawet Bialorus, ale my musimy miec oparcie w Brukseli.
Jacqb / 2008-09-02 09:13 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
burak zwykły. Po co w ogóle wydawać oświadczenia i zajmować stanowisko, jśli chodzi o to, aby
"używać słów, które nie budzą niezadowolenia ani jednej strony, ani drugiej"
Włochy, Niemcy, Hiszpania to kraje które dbają wyłącznie o swój interes w UE.
absurd / 81.190.10.* / 2008-09-02 15:50
dobrze byłoby dla polaków aby i polska, dbała o swój interes

to co ostatnio było wyprawiane, mało miało wspólnego z polskim interesem

rozumiem ze oszołomy widza to inaczej, niestety nie jestem oszołomem, ba nie jestem polakiem

Najnowsze wpisy