Forum Polityka, aktualnościPolityka

Bez szans na porozumienie

Bez szans na porozumienie

skomentuj
Money.pl / 2006-10-08 00:14
Komentarze do wiadomości: Bez szans na porozumienie .
Wyświetlaj:
obserwator / 83.20.159.* / 2006-10-08 08:40
wilka z lasu wywołała Platforma i stało sie, Przywódcy Paltformy zapętlili się w ostatnim okresie tak bardzo, że czytelność tej formacji politycznej jest znikoma. Przywódcy wystąpili na wiecu , na luzie, bez krawatów, koszule były zmięte, nie zapięte, to zaprzeczenie dobrego tonu, luz nie był widoczny , widoczne było zaniedbanie. Mowy wygłoszone nie były przemyślane, bez ikry, jakby zadanie przerosło przywódców platformy i nie starczyło sił na finisz. To źle zaświadcza o platformie, z balonu uszło powietrze. Kilka dni temu telewizja pokazała że górnicy lekceważa o mało co premiera z Krakowa, zasłużył sobie od dawna, ale też nie wyciągnął wnioskow, społeczeństwo pracy nie da się wodzić za nos, dziwnym politykom od zawsze. Sympatykami platformy sa profesorowie, to widać na każdym kroku, szczepiórkowanie jest powszechne, ale przywódcy na pochodzie ich zlekceważyli, stroje które przywdziali nie były dla nich przeznaczone, kameleony sie przebrały żeby ponownie młode pokolenie zachęcić i gospodynie domowe. Jezeli wyborcy maja dobrze poukładane w głowach dostrzega kamuflarz z daleka, nie dadzą się zwodzić za nos, wybiora prawdziwych a nie farbowanych patriotów do władz we wszystkich wyborach. Aby było lepiej i przejrzyściej przebudowa państwa jest wskazana, inaczej bedzie zamącona woda, deszcz złota dla nielicznych, reszta to szara masa do ugniatania stworzona i tak traktowana przez Platformę.
wojcher / 2006-10-08 14:52 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Cóż Obsrerwator, widzisz to co chcesz zobaczyć. Dość mocno naciągany ten Twój wywód. Za wszystko obwiniasz platformę i piszesz że czytelność tej formacji jest znikoma. Patrząc na sondaże to Twój uwielbiony kaczor z Twoim PISem niedługo zniknie. Poza tym dlaczego piszesz, że "deszcz złota dla nielicznych" będzie? Bedzie dla każdego kto nie wyciąga rękę do państwowych pieniędzy (czyli też moich) tylko sam się weźmie do roboty. Uwieczniasz przekonanie, że platforma to tylko dla wybranych bogatych.
Kaczki na taczki / 83.22.2.* / 2006-10-08 09:00
" Kilka dni temu telewizja pokazała że górnicy
lekceważa o mało co premiera z Krakowa, zasłużył sobie od dawna,
ale też nie wyciągnął wnioskow, społeczeństwo pracy nie da się
wodzić za nos, dziwnym politykom od zawsze"

Górnicy odmówili także Kaczorom, a o poparcie górników kaczki zabiegały tak usilnie, że o mało co znów nie dostały sraczki.
Onma Schizofrenie / 83.31.62.* / 2006-10-08 00:14
Profesor Czapliński udzielał się na manifestacji w szeregach PO.
skomentuj

Najnowsze wpisy