Forum Polityka, aktualnościPolityka

Bezdomny przed sądem za znieważenie prezydenta

Bezdomny przed sądem za znieważenie prezydenta

Wyświetlaj:
ozdobaster / 2006-08-21 00:24 / Bywalec forum
Bezdomny to bardzo cwany koleś, dziwię się, że nikt nie dostrzegł jeszce, że ten Pan wykorzystał lukę prawną żeby przezimować w ciepełku i wygodzie jaką zapewnia polska cela. Ciekawe co by było jakby wszyscy bezdomni poszli pod sejm i razem jednym głosem nawzwyzywaliby prezydenta, zobaczymy czy dla nich też znajdzie się ciepły kąt ?
tatko / 2006-08-20 21:02 / Tysiącznik na forum
Znowu bedziemy mieli jaja na całą Europę. Szkoda,że pozytywów brakuje.
pchelek / 83.31.229.* / 2006-08-20 20:46
po prostu kaczki sa mściwe - a pozatym przyobiecały 3 mln mieszkan dla Polaków - to zapewne poczatek tej akcji - wsadzi sie wszysstkich do p****** i obietnica zostanie spelniona
herbst / 2006-08-20 21:36 / Bywalec forum
Te trzy miliony mieszkan to jest mozliwe ,po prostu wyemigruje kilka milinow Polakow zostana pustostany okolo trzech milionow...
ozdobaster / 2006-08-21 00:26 / Bywalec forum
Zostanie 3 miliony minus 1 bo ja swoje mieszkanie spale, nic nie zostawię PISiorom!
Kero / 2006-08-20 20:09 / -
Tak po namyśle doszedłem do wniosku, że prezydent powinien był sypnąć"
Spieprzaj dziadu a dziad poszedłby sobie.
tatko / 2006-08-20 21:15 / Tysiącznik na forum
Ma pan rację,panie maniuś. Kwaśniewski w porównaniu z obecnym prezydentem to był gość! Przynajmniej nie ośmieszał nas na świecie.I miał poparcie w narodzie. Takiego poparcia długo,długo , a może wcale Kaczyński mieć nie będzie.
maniuś / 83.27.114.* / 2006-08-20 19:47
Odważę się wypowiedzieć i myślę że Pan mnie nie zastrzeli,a póżniej nie oskarży.Szanowny Panie prezydeńcie czy Pan uważa że na lewo i prawo karając obywateli zdobywa się szacunek?Ja uważam że nie,a wręcz przeciwnie przysporzy Panu wrogów.Poprzedni prezydent nie był tak skory do karania obywateli za byle bzdury i to właśnie zwiększyło jego popularność.A tak na marginesie to jest takie powiedzenie ("Prawdziwa cnota krytyki się nie boi")Pan prezydent Aleksander Kwaśniewski widocznie znał to powiedzenie i tak postępując pozyskiwał sympatyków.Panie Kaczyński przestań Pan być zarozumiałym człowiekiem bo takie bufoniarstwo to zmniejsza popularność.No chyba że Panu nie zależy aby społeczeństwo ponownie wybrało Pana na prezydenta.Może chce Pan zadowolić jedną kadencją okrytą złą opinią społeczeństwa.Wybór należy do Pana.
tatko / 2006-08-20 21:11 / Tysiącznik na forum
Panie maniuś, to Krasicki napisał tak: "Prawdziwa cnota krytyk się nie boi". Jego utwór pt. " Monachomachia", czyli wojna mnichów ,zawiera wiele godnych uwagi cytatów, aktualnych do dzisiaj. Chociaż sam był biskupem warmińskim, to jednak dostrzegał zło pleniące wśród zakonników i nie tylko. Dzisiejszy Kościół najchętniej by go wymazał z pamięci Polaków.
Marek53 / 83.24.48.* / 2006-08-20 22:49
A cóż w/g szanownego Pana oznacza "prawdziwa cnota krytyk się nie boi".

Skąd Pan wie, co najchętniej by zrobił dzisiejszy Kościół.
tatko / 2006-08-20 23:13 / Tysiącznik na forum
Panie Marku53. Wiem,kogo Kościół lubi,a kogo nie. A tutaj nie miejsce,ażebym swoje spostrzeżenia w tym względzie wyłuszczał. A co do zacytowanego zdania, to polecam odpowiednią lekturę na ten temat.Warto,bo ciekawa.
ksi / 83.23.118.* / 2006-08-20 18:50
Szacunek obywateli zyskuje się prawdomównoscią,skromnością i konsekwentnym działaniem dla dobra kraju ,a nie ściganiem ludzi za bezsilna wściekłość,którzy nie mają żadnej możliwości wpływania na sytuację i otoczenie.Sciganie bezdomnych to podła małostkowość i zupełna bezduszność.Tak trzymajcie,a niebawem pękniecie z tego nabzdyczenia.
LP / 83.135.151.* / 2006-08-20 16:52
Prezydent to osoba która powinny prezentować wzorcowe zachowanie i sposób rozumowania godnego tego najwyższego ststusu aby nie wyzwalać swoją nagannością ekstremalnych odczuć rozmijania się z deklaracją oczekiwań przez obywateli tego kraju.A że polska natura jest taka że tylko po pijanemu ma więcej animuszu i odwagi "wyrzucić z wątroby kamienie które ją uciskają" jest to efektem formy obyczajowej o której można tu dyskutować.
Fakt to to co czyni "uciski" aby w tak ekstremalny sposób "luzować stan "napięć psychicznych oddziałowywań na społeczeństwie.
Być PREZYDENTEM to zobowięzanie a nie wykorzystywanie PRAWNEGO STATUSU jako TARCZY OCHRONNEJ do tuszowania swojej niedojrzałożci do tej FUNKCJI. Nie ma dymu bez ognia jak również niezadowolenia społecznego bez bezpodstawnych przyczyn.Jeżeli ktoś nie czuje muzyki to tą swoją nieumiejętnością nie wyrządzi tyle szkody co POLITYK-PREZYDENT tworzący niewłaściwą polityke społeczno-gospodarczą powodującą nazwijmy to delikatnie "niedole" milionów podatnikom tego kraju.
Dlatego funkcjonuje Zasada mówiąca że :Na Pochwałe jak i na Nagane trzeba sobie zasłużyć nie zależnie od zajmowanego stanowiska czy funkcji.
Status Prezydenta to zobowięzanie do wykazywania się dojrzałą fachowością jako wiedzą która powinna wzbudzać Autorytet a nie niezrozumienie i bule tych miejsc co nie powinny boleć.
icek b. / 83.15.97.* / 2006-08-20 17:09
Nie ma to jak pochwała dla Tuska od kryminalistów z p****** w czasie wyborów. Pochwała od bezdomnego degenerata ot co!. Panie LP, nie pij pan więcej.
LP / 83.135.144.* / 2006-08-23 18:00
Jedno coś słusznie tutaj napisał to to że przyznajesz się sam dobrowojnie że jesteś -degeneratem.I dlatego tylko to może tłumaczyć taką wypowiedz !!!!
Z poważaniem LP
LP / 83.135.151.* / 2006-08-20 17:07
PS.
Zapomniałem dodać :że to powinni przeczytać wszyscy funkcjonariusze Policji aby należycie zrozumieć jakich Praw w jakiej formie powinno się ochraniać.Niezrozumienie z Ich strony może tylko pogłębić dalsze niezrozumienie Społeczne jako nie poszanowanie Praw OBYWATELI naszego Kraju.
Kero / 2006-08-20 14:29 / -
Mam nadzieję, że bezdomny nie pójdzie na układ z pieniaczami i nie podda się dobrowolnie żadnej karze. Te palanty będą musiały zapewnić mu wikt i opierunek przez być może trzy lata o co oczywiście im wcale nie chodziło. Niestety są tak tępi i prymitywni, że nie byli w stanie tego przewidzieć.
Jeśli facet pójdzie siedzieć to też mam nadzieję współwięźniowie zadbają o niego i sprawią, że pobyt w p****** będzie wspominał niczym wczasy na majorce.
Należy mu się za odweagę!!
saul / 2006-08-20 12:22 / portfel / Pan Owca
No jezu chryste (bluźnie - rok więzienia), toż to parodia całkowita się robi, cholera wstyd mi za Polskę, wstyd mi, że jestem Polakiem.
Romi / 2006-08-20 11:47 / portfel / Koci Tata
jacek i placek

i dobierają sobie ludzi podobnych do siebie - np ten z krutkimi rączkami następna p*****ła.

Może jak będzie kara śmierci w co nie wierzę to za zniewagę będzie się karać tak jak za pedofilię.

Psia mać co za władza kaczogrodu

Oświadczam że Żadnego z powyższych słów nie można odnosić do władz Polski :))) - ponieważ grozi za to 3 lata pozbawienia wolności.
antyPiS / 83.143.40.* / 2006-08-20 11:23
Czy Kaczyńskich też należy wsadzić do p i e r d l a lub mordę obić za to, że publicznie palili kukłę urzędującego Prezydenta Polski Lecha Wałęsy, gdy prowadzili manifestację na Belweder?
Bardzo proszę PiSorów o zwięzłą odpowiedź na to proste pytanie.
Jo / 82.42.105.* / 2006-08-20 12:26
Cos ty naiwny....???? Odpowiedz od PiSiorow..... Oni teraz PANY, co tobie beda odpowiadac. Co najwyzej z gory na ciebie popatrza, jak ich Romek na barana wezmie.
Ech!! / 83.15.97.* / 2006-08-20 11:20
budowę 3 000 000 mieszkań z których przynajmniej jedno powinno się należeć bezdomnemu. Proponuje do czasu wybudowania rzeczonych mieszkań przygarnąć do pałacu bezdomnego i jego kolegów. Wtedy Prezydent i bezdomni co rano i wieczór będą się mogli opieprzać i znieważać do woli.
Jo / 82.42.105.* / 2006-08-20 12:23
Co wieczor i rano to prezydent ich do kaplicy wygoni coby sie modlili o dalsza jego kadencje
prawdziwy polak / 212.76.33.* / 2006-08-20 10:39
myślę, że oskarżony powinien zostać skazany na dożywocie na mocy szczególnej szkodliwości społecznej tego karygodnego czynu, a wnioskodawcą powinien być prokurator generalny z. ziobro.
szkoda jednak, że nie mamy w naszej 4=tej rzeczypospolitej karyn śmierci. ten bowiem przypadek z pewnością by się kwalifikował!
starejdaty / 83.27.10.* / 2006-08-20 19:15
Takiego to mało powiesić. Jego powinno się wystawić pod pręgierzem i aby każdy PISuar mógł do woli się wyżyć i mu dołożyć, tak aby jaśnie nam rządzący mógł odpowiednio docenić swoich poddanych. A my na to róbmy bo jesteśmy od tego jakk dupa od srania.
Mops / 83.22.249.* / 2006-08-20 10:56
Popieram w pełni.Myślę ,że delikwenta należałoby rozstrzelać i sprawiedliwie osądzić.
Jo / 82.42.105.* / 2006-08-20 12:22
Tez popieram, najpierw rozstrzelac a potem osadzic, ale to chyba nie bedzie juz wazne czy sprawiedliwie czy nie....
lopp / 83.15.97.* / 2006-08-20 11:10
Moim zdaniem bez rozgłosu wystarczy mordę obić i tak zresocjalizować, żeby sam sobie mordę obił jak mu tylko przyjdzie chętka prezydenta znieważyć. Oczywiście należy mu wpoić, że byłych prezydentów może obrażać do woli a o mordobiciu mowy nie będzie.
tatko / 2006-08-20 22:45 / Tysiącznik na forum
Podobają mi się powyższe wpisy.Dobrze,że "maniuś" wcześniej się stąd wyniósł, bo zatrułby tylko atmosferę, swoimi dyrdymałkami.

Najnowsze wpisy