Forum Forum pracyOferty - zatrudnię

Bezpłatny staż na stanowisku: Specjalista ds. IT

Bezpłatny staż na stanowisku: Specjalista ds. IT

skomentuj
YPI Consulting / 2010-06-15 23:09
YPI Consutling z siedzibą w Krakowie jest organizacją not-for-profit zrzeszającą ambitnych studentów, którzy biorą karierę zawodową we własne ręce. Stowarzyszenie działa od 8 lat i prowadzi działalność gospodarczą świadcząc usługi z zakresu badań marketingowych oraz doradztwa strategicznego. Na chwilę obecną prowadzony jest proces rekrutacyjny dotyczący:
Bezpłatny staż na stanowisku:
Specjalista ds. IT
Do obowiązków stażysty należeć będzie realizacja jednego z trzech dostępnych projektów (czas trwania każdego z nich – 1 miesiąc):

1. Strona internetowa – stworzenie projektu strony internetowej, wykonanie grafiki do gotowego CMS, administracja serwisu.
• Wymagania:
 Doświadczenie w projektowaniu stron internetowych
 Zaawansowana znajomość CS Photoshop
 Podstawy tworzenia animacji Flash
 HTML, CSS
 Podstawy PHP oraz SQL

2. Stworzenie funkcjonalnej bazy danych – zaprojektowanie i wykonanie bazy danych wraz z formularzami i zapytaniami w oparciu o program MS Access
• Wymagania:
 Zaawansowana znajomość MS Access
 Podstawy SQL
 Podstawy VBA

3. Program wspomagający pracę biurową – zaprojektowanie i stworzenie programu współpracującego z narzędziami dostępnymi w pakiecie MS Office 2007
• Wymagania:
 Zaawansowana znajomość pakietu MS Office 2007
 Zaawansowana znajomość VBA
 Dobra znajomość Java lub C/C++

Oferujemy:
• możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
• elastyczny czas pracy,
• możliwość pracy zdalnej,
• szansę wykorzystania wiedzy akademickiej w praktyce.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie e-maila na adres: rekrutacja@ypi.pl. Zawierać powinien on informację na temat preferowanego projektu wraz z krótkim uzasadnieniem oraz CV z następującą klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).
Więcej informacji dostępnych na stronie www.ypi.pl/rekrutacja
skomentuj

Najnowsze wpisy