Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Bezrobocie w Polsce. Urzędom zabraknie pieniędzy na staże

Bezrobocie w Polsce. Urzędom zabraknie pieniędzy na staże

Wyświetlaj:
JAŚ / 83.23.206.* / 2012-04-11 20:35
OBECNA WŁADZA-DĄZY DO UNICESTWIENIA POLAKÓW
Batory / 128.127.85.* / 2012-04-11 19:50
Uważam ,że Polski Rząd podnosząc wiek emerytalny dopuścił się kłamstwa ,RĄK DO PRACY W POLSCE NIE BRAK, WYSTARCZY PRZEŚLEDZIĆ STATYSTYKI ILU MAMY NA BEZROBOCIU CZYLI KOMU PRACOWAĆ NA EMERYTÓW, TYLKO NIE MA GDZIE ZNALEŻĆ TEJ PRACY. CHCĄC WIĘCEJ DO BUDŻETU DOWALILI DŁUŻSZĄ PRACĘ. TAKA JEST PRAWDZIWA MOTYWACJA RZĄDZĄCYCH.
przędsiębiorca / 83.27.117.* / 2012-04-11 18:49
To nie urzędy pracy tworzą miejsca pracy, tylko przepisy biurokratyczne i kontrole nadgorliwych urzędasów blokują powstawanie nowych miejsc pracy.Prowadzę prywatną działalność 25 lat zatrudniam 15 osób i tyle co jest kontroli za które trzeba płacić to za komuny tego nie było.Ten rząd zachowuje się jak by chciał zniszczyć resztę prywatnej działalności.
(@) / 89.79.218.* / 2012-04-11 20:23

tyle co jest kontroli za które trzeba płacić to za komuny tego nie było.

Łapówek ?
londyńczyk / 90.193.120.* / 2012-04-11 20:15
..z tego samego powodu musiałem zwinąć bussiness
bo nie wytrzymałem nieustannej presji psychicznej !!! To był koszmar ! W przeciągu pół roku 16 /!!!/
kontroli różnej maści plus kary , za mało istotne "duperele" /np.brak aktualnego przeszkolenia BHP księgowej na stanowisku pracy !/itp.itd.Teraz jestem w UK, robie to samo i mam "święty spokój"A jeżeli ktoś chce mnie skontrolować /1 przypadek/, to wcześniej do mnie dzwonili i pytali sie kiedy mogą !!!
oskitoa / 85.198.223.* / 2012-04-11 21:50
Tak niestety jest. Co prawda też dzwonią lub piszą (kontrole) że przyjdą - taki mają podobno obowiązek, ale i tak nie jesteśmy w stanie spełnić tych wymogów i widzimisiów. Nas na peryferiach Polski nie stać na przestrzeganie absurdalnych przepisów , o których często wiedzą tylko sami kontrolujący. Ci przeważnie są za młodzi, świętsi od Papierza i bez serca. Właśnie mija 22 lata, jak otwarłem biznes. Z 23 pracowników pozostało jeszcze 5 (w tym kobiety na wychowawczym).W głębi duszy cieszę się, że niedługo zamknę swój zakład.Już tego po porostu psychicznie nie znoszę. Zmarnowałem życie sobie i moim bliskim, bo chciałem być z przepisami na OK. Syzyfowa praca. Co dalej ? Poczekam,aż coś dupnie w naszym kraju i zaczną takich jak ja traktować po ludzku. Nie każdy prywaciarz to złodziej i wyzyskiwacz. Starze ? Dajcie mi "ludzkie" prawo, a nie będzie potrzeba ani starzy ani armii urzędników.
Bezrobotny . / 83.27.101.* / 2012-04-11 18:43
Jestem 6 lat na bezrobociu niezarejestrowany w urzędzie pracy i mi jest bardzo dobrze .
m-53 / 83.24.21.* / 2012-04-11 17:38
A tam, a tam.
Przyzwyczailiśmy się do dobrobytu, jako rzekł Bul Komoruski, i marudzimy.

Najnowsze wpisy