Forum Polityka, aktualnościPolityka

Białorusini oskarżają: Polska zapomniała o solidarności

Białorusini oskarżają: Polska zapomniała o solidarności

skomentuj
Wyświetlaj:
Krzysiek84 / 2009-03-10 20:44 / Bywalec forum
Ciekawe, że ci opozycjoniści mają pretensje do Polski za to, że im się nie udaje przekonać ludzi to postawienia się przeciwko władzy.
Powinni teraz wykorzystać kryzys do tego aby zmusić rząd do reform demokratycznych, jak im się to nie udaje to ich problem bo UE ani Polska nie ma zamiaru mieszać się w wewnętrzne sprawy innego kraju - co uważam za słuszne.
realnie myślący / 194.106.211.* / 2009-03-25 13:17
Sprawa jest banalnie prosta otóż opozycja na Białorusi była UE i Polsce potrzebna ale tylko w pewnym okresie kiedy tamci nie mieli innych pomysłów poza tym cała sprawa jasno pokazuje, że liczy się tak naprawdę kasa a nie jakieś tam prawa człowieka.
Polska i EU wykorzystała naiwność opozycji i z perspektywy czasu wychodzi całe zakłamanie polityki zachodniej oraz jej instrumentalne traktowanie organizacji oni po prostu patrzą co im się akurat w danym momencie opłaca
axxel / 83.143.213.* / 2009-03-11 12:39
przeciez to kanapowa opozycja, nie majaca wiekszego znaczenia faktycznego, a jęczą(krytykują) , poniewaz boją się o swoje przychody, toz to wygodne być kanapowym opozycjonista i brac kaske z zachodu,
zwyczajnie boja się że zachód znajdzie bardziej obrotnych opozycjonistów, lub co gorsza zechce jednak "współpracować "z łukaszenką w celu "rozmiękczenia" systemu?
widcznie "zachód" skalkulował sobie że nie opłaca się utrzymywac kanapowców, głosnych jedynie w mediach zachodnich, przy takim tępie i tak forsownej działalności , to jeszcze prawnuki kanapówców miały by szanse na kaske za działalnośc opozycyjną (dziedziczoną z pokolenia na pokolenie).
lolek000 / 2009-03-10 15:30 / portfel / Tysiącznik na forum
A Tusk to nie Polska - to kłamstwo o sukcesie gorpodarczym.
skomentuj

Najnowsze wpisy