Forum Forum dla firmDotacje

Bielecki nie jest faworytem w wyborach na prezesa EBOR

Bielecki nie jest faworytem w wyborach na prezesa EBOR

skomentuj
Wyświetlaj:
niemaco / 37.31.115.* / 2012-05-18 16:58
może faworytem nie jest, ale jak na facia o aparycji wszy powinien i tak być szczęśliwym, że koś go dotąd nie rodeptał, iskając się od tej chmary insektów, które buszują po tym biednym kraju.
Ali65 / 83.145.191.* / 2012-05-18 16:02
GDZIE TEN SPRZEDAWCZYK SIE PCHA! MAŁO MU KASY Z ROZKRADZIONEJ POLSKI.
MOIMSKROMNYMZDANIEM / 78.8.154.* / 2012-05-18 09:23
m.in. t. wołek który organizował WYPRAWĘ POPARCIA GEN. PINOCHETA (gdy ten przybywał w Londynie) "broni demokracji" w Polsce! A z nim w studio: j. żakowski, t. lis, władyka ... i wszyscy rżnął głupa, tak jakby wołek POPIERAŁ WPROWADZANIE DEMOKRACJI W CHILE PRZEZ GEN. PINOCHETA (kilkanaście tysięcy ofiar). Widzę, red. wołka i ... mam przed oczami BREVIKA (ktoś by powiedział "małe piwo" przy gen. pinochet-cie). Ale taki wołek, taki palikot czy niesiłowski już wyprodukowali polskiego brevika, tj, BOJÓWKARZA PO r. cyba (de facto cba zamordował działacza PiS, przed masakrą dokonaną przez brevika). A RASISTA JAKUB WOJEWÓDZKI, który ustnie napada na ciemnoskórych obywateli Polski i ... jest hołubiony przez "elity III RP" (m.in. przez red. naczelnego GW adama m.). A ta sprzedajna k... (no powiedzmy ... „kukła”) ex-prezydent wałęsa, który "PAŁOWAŁBY ZWIĄZKOWCÓW" (mętalność SB-eka wychodzi na starość w pełnej krasie). „Towarzystwo” TO-FM jest oburzone że blokowano „wybrańców narodu” (czytaj „wybrańców liderów partyjnych”), ale pamiętamy jak rozgrzeszano niemieckich czerwonych bojówkarzy z ANTIFY którzy napadali na uczestników Marszu Niepodległości (użyto kije bejsbolowe, pluto na przechodniów), i że ... medialną organizacją ANTIFY przygotowywała przez kilka dni GW!
sorge Polonia / 94.42.189.* / 2012-05-18 08:21
na Euro turyści pbsikaja warszawskie parki, bo hanka nie wybudowała zadnej toalety publicznej. Na ulicach brak też zwykłych koszy na śmieci.

armagedon !
skomentuj

Najnowsze wpisy