Forum Forum podatkoweInne

Biuro podatkowe rozliczające podatki Zagraniczne -gdzie się mieści ?

Biuro podatkowe rozliczające podatki Zagraniczne -gdzie się mieści ?

dora1228 / 2010-02-07 10:36
Chodzi mi o biuro podatkowe ,znajdujące się na terenie woj.swiętokrzyskiego w powiecie staszowskim lub okolic ewentualnie na terenie miasta Kielc,które prowadzi rozliczenia podatkowe z Holandii.Nie mogę znależć informacji nigdzie .Dziękuję
Wyświetlaj:
Dawid Malec / 83.31.57.* / 2013-07-30 10:46
Firma Tax-Pol rozliczy za państwa podatek za pracę za granicą. Atuty tej firmy to przede wszystkim najszybsze rozliczenia, prowizja jaka jest pobierana to tylko 7%, wchodząc z tego linku www.tax-pol.pl/formularz.php?kod=4939 i wpisując kod rabatowy 4939 otrzymają państwo 10% na rozliczenie podatku.
ZulkaM / 2010-02-07 17:29 / Bywalec forum
Jeśli nie znajdziesz , chętnie się tym zajmę. Pisz bezpośrednio na e-maila. Wystarczy zeskanować dokumenty.
Olgierd_bb / 83.29.97.* / 2011-11-30 17:26
Polecam firmę Fenix Tax Consulting. Ma oddziały w Bielsku-Białej, Gliwicach, Strzelcach Opolskich. Skutecznie oddzyskali mój nadpłacony podatek w Holandii. Zwrot podatku holandia
krin / 198.36.40.* / 2010-03-09 13:19
Ja bym chetnie skorzystal z Pani uslugi. Moj przypadek jest nastepujacy :
Pracuje tylko za granica, w krajach Bliskiego Wschodu i Azji, w niektorych z tych krajow nie ma podatku wogole, a wniektorych jest okolo 30%. Moja umowa o prace z firma (jest to firma z branzy paliwowej, zarejestrowana jest wPanamie), przewiduje, iz niezaleznie od stawki podatkowej w kraju, w ktorym pracuje (na ogol jest to kilka miesiecy) firma potraca mi stala stawke- 18% z pensji jako "tax contribution".
Problem pojawia sie, gdy chce rozliczyc sie w Polsce i skarbowka sprawdzi sobie, ze na przyklad w Arabii Saudyjskiej nie ma podatku i oczywiste jest ze, sie zapytaja gdzie zaplacilem te 18%. Wiec nie wiem czy moge uznac, ze zaplacilem te 18% i zaplacic w polsce np 32%-18% podatku, zamiast zaplacenia calejstawki 32%.
Dodam tylko, ze z niektorymi z tych panstw Polska ma podpisane umowy o unikaniu podwojnego opodatkowania, a z niektorymi nie
Wiec jesli Pani bylaby w stanie mi pomoc, prosze podac maila i liste dokumentow jakie Pani potrzebuje.
Dzieki za info.
ZulkaM / 2010-03-10 13:33 / Bywalec forum
Mój e-mail: gmiturka@op.pl
Na początek podaj okres zatrudnienie w tej firmie i formę w jakiej dostajesz wynagrodzenie - na konto bankowe czy gotówka i walutę w jakiej ci płacą. Ważna jest siedziba firmy a nie to gdzie Cię wysyłają do pracy.

Najnowsze wpisy