Forum Forum dla firmKsięgowość

biuro rachunkowe Warszawa

biuro rachunkowe Warszawa

mirindka / 2011-07-06 09:45
Zakładam swoją małą firmę, ale zupełnie nie mam głowy do księgowości. Chciałbym płacić biurze rachunkowemu i zając się swoimi sprawami. Polecacie jakies biuro rachunkowe w Warszawie?
Wyświetlaj:
doradca podatkowyS / 37.30.140.* / 2015-03-13 14:58
Przy wyborze biura rachunkowego zwracam uwagę na możliwość kontaktu telefonicznego o każdej porze, jeżeli moja firma tego potrzebuje. Ponadto ważna jest kompleksowość tj. księgowość, doradztwo podatkowe, optymalizacje podatkowe, zwrot podatku z pracy za granicą, zwrot VAT z zagranicy dla firm. Dlatego polecam www.podatki-temida.pl. Ważny jest też miły bezpośredni kontakt z klientem oraz chęć rozwiązywania problemów podatnika.
fasfa / 89.69.85.* / 2015-03-04 00:32
A ja z kolei polecę biuro rachunkowe sylpio. Bardzo dobrze z nimi się współpracuje, wszystko jest wypełnione na czas, ich usługi są warte tej ceny.
Artur720 / 85.219.143.* / 2015-02-26 19:17
Ja korzystam z usług biura księgowego Liczyk. Jak do tej pory nie zawiodłem się, wszystko jest sprawnie wykonywane i na czas co było problemem innego biura z którym współpracowałem wcześniej. Tu zawsze mogę liczyć na fachowa poradę. Polecam tym którzy szukają dobrego i sprawdzonego biura rachunkowego.
xer / 94.254.145.* / 2015-02-18 15:49
Ja od jakiegoś czasu korzystam na bieżąco ze specjalistycznego programu finansowo – księgowego o nazwie Reset 2. Coś takiego znalazłem na stronie www.ap-con.pl . Intuicyjne urządzenie, łatwo się połapać, a co najważniejsze pozwala zaoszczędzić sporo na czasie.
Manfred86 / 195.154.255.* / 2015-01-13 13:54
Godne polecenia jest biuro Edyty Woźniak. Co prawda nie jest z Warszawy, ale odległość to akurat najmniejszy problem. W kwestiach finansowych powinniśmy patrzeć przede wszystkim na rzetelność firmy, z którą współpracujemy.
matejo / 2015-01-06 17:24
Polecam nowo założone biuro rachunkowe ML Accounting prowadzone przez kompetentnego Księgowego. Działalność opieram na dużym doświadczeniu zawodowym związanymi z księgowością, audytem, podatkami, potwierdzoną Certyfikatem Ministerstwa Finansów.
Sprawujemy kompleksowy nadzór nad całością procesów finansowo-księgowych, sprawozdawczością finansową i zarządczą Bardzo chętnie nawiążemy z Państwem współpracę. Zapraszam do kontaktu lukasz.m@mlaccounting.pl
KarinaKk / 78.10.237.* / 2014-11-27 15:46
Ja zaufałam specjalistom z ksiegowy.pl i póki co jestem mega zadowolona, bardzo fajne podejście do klienta, profesjonaliści.
mmaarrttaa78 / 2014-11-05 09:20
Moim zdaniem najbardziej rzetelnie usługi księgowe w warszawie świadczy taxparent
Julek1213 / 89.78.214.* / 2014-11-27 00:15
Bardzo profesionalnie działa też QualityDot. Mam z nimi styczność od jakiegoś czasu i wtopy nie było żadnej. Ostatnio kumpel się do nich przeniósł i dali mu jakąś dobrą zniżkę.
Marzena0051 / 2014-11-03 13:49
polecam http://www.brdekret.com.pl/ korzystam z ich usług , prowadzę sprzedaz zagraniczna i sobie z tym radzą od ładnych kilku lat, jestem informowany o każdych zmianach ustawowych, nie muszę się bawić w pamiętanie terminów bo dałem im upoważnienie i wysyłają wszystkie deklaracje i takie tam za mnie i to przy wyjątkowo rozsądnych cenach.
roberto434 / 89.66.0.* / 2014-10-20 11:39
ja polecam biuro bde constans. Zajmują się nie tylko księgowością ale i kadrami. Bardzo profesjonale biuro, zawsze wszytsko dorbze wykonane. Nigdy nie miałem z nimi żadnych problemów
agnieszka_k / 89.67.121.* / 2014-09-11 17:44
Z rzetelnych i całkiem niedrogich biur polecam Grupę Podatkową:
www.grupapodatkowa.com
Przede wszystkim podoba mi się, że moja firma (sp. z o.o.) jest kompleksowo obsługiwana.
ewela8704 / 2014-08-05 23:11
Witam, chcialabym zareklamowac uslugi ksiegowe Warszawa. Na pewno jest wiele osob, które borykaja się z wieloma problemami związanymi z rachunkowością. Uslugi księgowe Warszawa gwarantuja pozbycie się owych problemow raz na zawsze. Goraco polecam.
skocio / 193.19.123.* / 2014-07-15 22:38
Biuro rachunkowe działające na rynku nieprzerwanie od 2001 roku proponuje usługi na najwyższym poziomie.Rzetelność, fachowość oraz elastyczna i kompleksowa oferta pozwalają spełniać oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Preferencyjne warunki finansowe współpracy w tym pierwszy miesiąc „za złotówkę” stanowią dodatkową zachętę dla potencjalnych Klientów.

Oferta biura obejmuje:

- prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów,

- prowadzenie ksiąg handlowych,

- prowadzenie ewidencji dla „ryczałtowców”.

- kartę podatkową,

- ZUS,

- kadry i płace,

- sporządzanie deklaracji CIT, PIT, VAT,

- sporządzanie sprawozdań finansowych,

- PFRON.

Jesteśmy w stanie zapewnić w 100% profesjonalną obsługę.

Współpracując z nami możesz liczyć na:

- pomoc w założeniu firmy oraz wyborze formy opodatkowania,

- preferencyjne warunki współpracy w tym wyjątkowa promocja „Pierwszy miesiąc za złotówkę”,

- kompleksowa opieka dla firm oraz elastyczne pakiety zróżnicowane pod kątem zakresu świadczonych usług.

Zadzwoń i przekonaj się co możemy Ci zaproponować!

Krystyna Piszczek KP Biuro Rachunkowe Grodzisk Mazowiecki
http://kpbiuro.com.pl
Mariannasd / 77.114.53.* / 2014-06-06 14:14
ja z kolei mam swoją sprawdzoną siedzibę - czyste księgi, powiem tak, nie miałam żadnych kłopotów z nimi: http://www.zkco.pl/podatki.html
Bronek55 / 83.25.176.* / 2014-05-30 13:06
a ja polecam biuro rachunkowe Grakon - bardzo fachowa i miła obsługa, a przecież w dzisiejszych czasach wydaje się, że to nie może iść w parze prawda...? No a jednak można :) Mogę pisać w samych superlatywach, ale jak ktoś potrzebuje konkretnych informacji jakich usług może się spodziewać to zapraszam na stronę http://www.grakon.com.pl/oferta.html, gdzie dowiecie się wszystkiego. Polecam, bo ceny niewygórowane, a obsługa idealna.

Najnowsze wpisy