Forum Forum finansoweBanki

Błędnie wpisany nr konta? Czy to w ogóle możliwe?

Błędnie wpisany nr konta? Czy to w ogóle możliwe?

Zdezorientowany / 83.30.101.* / 2016-06-07 00:11
Witam,

sytuacja na dzień dzisiejszy wygląda tak, że bank mnie poinformował, iż od kwietnia tego roku nie opłaciłem żadnego rachunku za gaz. Po szeregu wizyt i telefonów okazało się, że tworząc szablon do przelewów, z którego opłacałem rachunek za gaz wpisałem źle nr konta. Nic by w tym nie było dziwnego - pomyłki się zdarzają, niestety nie jestem w stanie w to uwierzyć, bo na 26 cyfr poprawnych jest 8, a reszta jest kompletnie źle, całkowicie inne od tych które miały być. Przejrzałem wszystkie przelewy które do tej pory były robione z tego konta i jest to jedyny przypadek z użyciem tego numeru.

Czy jest to w ogóle możliwe aby wpisać 18 cyfr źle i to nie tak, że zamiast 5 jest 6, a po prostu zamiast 44 - jest 28, zamiast 80 - jest 15. Co mogło się wydarzyć, jakiś wirus? Ktoś się kiedyś z czymś takim spotkał?
Wyświetlaj:
gdynianin / 188.146.6.* / 2016-06-07 21:26
Czy wpisanie numeru konta gazowni było na zasadzie: kopiuj - wklej? Bo jeżeli tak to pewnie masz jakieś elektroniczne robactwo w komputerze... Program antywirusowy nic nie wykrywa?
Zdezorientowany / 83.7.240.* / 2016-06-14 19:00
Za pierwszym razem numer został wpisany ręcznie z klawiatury, nie miałem go skąd skopiować, później to już wyglądało na zasadzie auto-uzupełnienia, po wpisaniu pierwszych 2-3 cyfr..

PS. Te 8 poprawnych cyfr, to oczywiście cyfry od lewej strony (indywidualne dla każdego banku)

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: