Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Blue chipy w centrum zainteresowania

Blue chipy w centrum zainteresowania

Rob / .* / 2005-02-10 20:14
Komentarze do wiadomości: Blue chipy w centrum zainteresowania.
Wyświetlaj:
orzech / .* / 2005-02-11 13:07
Biorę w d... pięknie. Ibsys, Ferrum, Mieszko, KredytBank. Czrny piątek :........-((((
orzeł / .* / 2005-02-11 12:16
strokuś jak swiss tak dalej będzie hulał to mi prtfel pęknie:)
strokuś / .* / 2005-02-11 13:51
zero to ostatnio dobry wynik ;-)z sanwilem byłbym ostrożny - wyniki nie są dobre (strata na sprzedaży)
orzeł ekshib / .* / 2005-02-11 11:18
sprzedałem 1/3 mieszko i na razie resztę zostawiam
orzeł / .* / 2005-02-11 10:52
rozebrałem się z garniturków (mało ich miałem) ze stratą ale cóż tak bywa
orzeł / .* / 2005-02-11 10:49
zmieniam koncepcje i to źle wróży kupiłem sanwili po 0,61 i juz co będzie to będzie:)
orzeł / .* / 2005-02-11 10:38
Jerzyk napisał komentarz to się musiało piiiiiiiiiiiisorki za ibsysa ale mnie tez wsysa:(
orzech / .* / 2005-02-11 08:38
Widzę powoli, że kończy się życie ze średniaczków. jedynie na dużych można zawalczyć. Ale to zawody dla emerytów. Zysk pewny ale czekać trzeba wieki... Co my będziemy robić do maja, bo oceniam że kwas potrwa całą wiosnę... :-(
orzech / .* / 2005-02-11 08:32
Karwa, Karwa, Karwa !!!!!!! Ze mnie to dopiero gracz jak z koziej dupy raisentasza. Nie dość, że Mieszko dołuje to jeszcze kupiłem wczoraj(słuchając Orła) Ibsysa. I to po ile? Po 1,26. To jeszcze nie koniec kwasu. Czaiłem się na kredytbank ale sprzedaż tam idzie jak krew z nosa. Kupiłem w końcu trochę po 10,60 ale walczyłem całą sesję. Mieszko sprzedałem po 3,84 i odkupiłem po 3,78 i narobiłem się. Zarzuciłem sieci na Ferrum i kupiłem pop 10,40. Nie wiem co z tego wyjdzie ale to znoowu podpucha Orła. natomiast GARNITURY Bracia kochani to piękne story. Widzę, że płynność na tych papierach jest zarąbista :-)) Ostatnia transakcja miałą miejsce wczoraj o 10:05 a potem ktoś laseczkę pociągnął dopiero o 15:15. Obrót dzienny 6 tys. ;-))) Parodia. No i od razu oczywiście zacząłem brać w dupę na Ibsysie i brałem do końca sesji bo wierzyłem w słowa Orła, że w końcu odbije. A tak się pięknie dzień zaczął... CIECH sprzedałem po 29.80.... Prawie na samiutkiej góreczce.... Ludziska, ssamy jeszcze te cukierki czy idziemy gdzie pieprz rośnie. Orle, zwiastunie burzy, wieszcz swoją wieść !!!!! ;-)))
orzeł / .* / 2005-02-11 10:30
chyba niedługo r*********** się o skały coś mi się orli wzrok sponiewierał:(
Rybakk / .* / 2005-02-11 00:36
Nie betacom tylko mostalzab +5% :PP
Rybakk / .* / 2005-02-11 00:35
No to dzis dzie wpadek zaliczylem :// Betacom tak fajnie poszedl o 5% a ja odwolalem zamowienie :D i go nie kupilem :) mam za to baume ktora spadla:) trzymam jeszcze betacom bo licze na male odbicie i sprzedam:P no i wpadlem z gumkami :) tez mnie zawiodly - ale dzis (w sumie teraz noc) piekny jest wiec ide sobie pospiewac - a co mi tam :DD
orzeł / .* / 2005-02-11 00:47
Rybak po prostu fajny z Ciebie gość:) tacy nie przegrywająuważaj na gumki bo jak znowu zaczną handlować po jednej sztuce to będziesz je musiał zużyć wszystkie sam!Już wiem że zaczynam Was lubić ludziska:)Pozdrawiam Pamiętaj dokąd nie sprzedałeś to nie straciłeś ps na pocieszenie: jak kupiłem betacom po około 15 zł sprzedałem idealnie na samiusieńkim dołku po 13,9 po czym jak wiesz niedługo potem był po 19,30.No ale cóż ja sprzedałem (orzech mnie przestraszył a na dodatek ing wyszedł wtedy ze spółki - uznałem że to inaf coby uciekać no to uciekłem przed 15 % zyskiem zaliczająć prawie 8 % stratę.Fajnie co :)
dżeju przy kawie / .* / 2005-02-11 08:08
orle, nie bój nic, ja robię tak samo: kupuję dobrze, kurs idzie do góry, a ja czekając nie wiadomo na co, nie sprzedaję, i dopiero jak spadnie do mojej ceny zakupu, stwierdzam, że już czas sprzedać :(((( po czem kursik sobie ładnie odbija
Rybakk / .* / 2005-02-11 00:38
Mala korekta mojej wypowiedzi:P :1) betacom --> mostalzab2) ..ale dzis... --> ..ale dzien..moze to ta pora zla jest na pisanie :)))
orzeł / .* / 2005-02-11 00:49
rybak a jak jutro co startuje?
orzeł / .* / 2005-02-10 22:58
errata: nie sprzedałem swissa !!!!!!!!! mój Boże przciez dopiero go kupiłem
orzeł / .* / 2005-02-10 22:57
ja wkładam palec pod budke - środkowy zresztą nie wobec Ciebie str ale wobec przestrzeni kosmicznej z tą czwartą gwiazdką :) w zenicie!NIe sprzedałem ibsysa nie sprzedałem mieszka nie sprzedałem kruka nie sprzedałem atlantisa (bo mnie nie było w domu) nie sprzedałem impela nie sprzedałem pko bp nie sprzedałem computerlandu sprzedałem swissa(bo go kupiłem) nie sprzedałem garniturów nie sprzedałem k**** nic i ciągle kupuję i kupuję i kupuję a jutro sobie też coś kupie i mam powoli wszystko w ........jak to nie ruszy to wracam do żywych i pójdę wreszcie na sanki nie łam nic strokuś sprzedamy po 2 zł na pewno w 21 wieku :) masz to u mnie jak w banku :)a o co chodzi z tymi czterema gwiazdkami?ja coś po patrzeniu na te cyferki niekumaty jestem :)
strokuś / .* / 2005-02-10 23:12
jeśli ktoś tu jest niekumaty to prędzej ja :)mówią, że każdy widzi to co chce, a ja chcę widzieć 3 gwiazdy południa i jedną doji ;)ps. mi też jakoś sprzedawanie nie wychodzi :)
ORZEŁ / .* / 2005-02-11 00:30
good idea i jeszcze jedno jutro przecięcie DI+ 14 DNIOWEJ Z DI - I RUCH DO GÓRY ALEŚMY TO STROKUŚ WYMYŚLILI:):):):):)W TEJ SYTUACJI POZWALAM SOBIE W IMIENIU NASZYM TJ STROKUSIA I ORŁA STWIERDZIĆ CO NASTĘPUJE:SWISSMED NIE MA WYJŚCIA MUSI IŚĆ DO GÓRY:):):):):):ALEZ MAM PRZEDNI HUMOR!
strokuś / .* / 2005-02-10 21:43
a poza tym jestem lamer, bo nie puściłem ibsysachociaż kiepskie wyniki i tak chyba nic nie zmienią. a jak będą dobre to może będzie miła niespodzianka? kto też wczoraj/dziś nie sprzedał ręka do góry :)za to w centrum zdrowia czwarta gwiazdka zaowocowała Realnym Sygnałem Inkrementacjija tam się za bardzo nie wyznaję na tych akcyjach, ale chyba jakiś asset management przekroczył właśnie 5%
strokuś / .* / 2005-02-10 21:20
jak Wam się podoba biała świeczka na garniturze za całe 150 zł ? a może to ktoś z Was ją wystrugał? :-)
ORZEŁ / .* / 2005-02-11 00:36
NO CÓŻ KTOŚ KUPIŁ SPODNIE - ALEZ ODDANY SPRAWIE KLIENT!
orzeł / .* / 2005-02-10 23:02
strokuś takie świeczki czynią cuda!:)bajka na dobranoc :jurto ibsys w górę (jeśli człapnie w dół ja wyrzucam na spadku - słowo honoru) atlantis do góry, swiss a je to :)
orzeł / .* / 2005-02-10 20:33
hej Ciechy gdzie Wasze uciechy!!????????????!!!!!!!!!!!!!!!!
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy