Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

France Telekom chce mieć ponad 50 proc. akcji TP SA

France Telekom chce mieć ponad 50 proc. akcji TP SA

Wyświetlaj:
zBYNIO / .* / 2005-02-14 15:26
Do MaxaNie pracuję w TP SA, ale znam ludzi i atmosferę panującą w TP SA. Co lepszych ludzi zwalniają, atmosfera ciągłych reorganizacji i zwolnień nie służy dobrej pracy. Nie życzę Ci pracy w takiej atmosferze. Ale, gdybyś tak pracował, to może byś nie wypisywał takich bzdur.
Max / .* / 2005-02-12 09:48
Nareszcie jak ludzi pozwalniaja, to zacznie sie lepiej dziac w TP S.A. Moze wprowadza zachodnie standardy obslugi klienta. Tak na marginesie, w tym roku TP S.A. straci 20% rynku w polaczeniach lokalnych. Uwazam, ze prawidlowy poziom zatrudnienia w tej firmie to 18-20tysiecy osob. Jeszcze wiele dzialow tepsa moze zlecic firmom zewnetrznym. BARDZO DOBRZE, ZE W KONCU ZWALNIAJA. ZNAM LUDZI W TEJ FIRMIE, KTORZY NA GOWNIE SIE ZNAJA, NAWET NIE UMIEJA PODLACZYC NEOSTRADY i OBSLUGIWAC KOMPUTEROW.
Franca / .* / 2005-02-12 08:43
Nie sprzedawać. Już i tak zniszczyli rodzimą telekomunikację. Transferując zyski do Francji i zwalniając ludzi doprowadzą TPSA do bankructwa
George / .* / 2005-02-12 07:46
Boże nie!!!!!! Tylko nie żabojady. Toć to hołota pierwszej klasy.
Suchy / .* / 2005-03-11 12:03
Ja tam bym sie nie rozpedzał nazywając francuzów hołotą. Jak tak sądzisz to spróbuj kupić coś od nich mądralo. Bo jak n arazie francuzi mają z******** koleje bo na nie położyli nacisk a my mając najlepiej rozwiniętą sieć kolei w europie demontujemy tory i pozwalamy jeździć tirom zabijając nasze drogi. To samo tyczy się telekomunikacji. Jest firmą do dupy nie dlatego, że francuzi nie mają nad nami kontroli tylko dlatego, że głąby siedzą na górze. Rząd i tak już sprzedał nasz kraj więc nie pieprz mi, że oni są hołotą. Dla mnie są kimś, kto wykorzystuje sytuację: kupuje kawałek głupiego kraju, który zamiast ratować to co ma sprzedaje się jak dziwka. Pozdrawiam wszystkich i nie złośćie się na mnie po prostu strategia tych, którzy za to odpowiadają nawet nie nadaje się do komentarza więc trudno nie być wściekłym na taki beznadziejny kraj.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy