Bomba Macierewicza

Money.pl / 2006-09-30 09:08
Komentarze do wiadomości: Bomba Macierewicza.
Wyświetlaj:
tatko / 2006-10-01 00:02 / Tysiącznik na forum
Okazało się,że to niewypał w dodatku nie było w nim zapalnika. A macierewicz miał huknąć jak z armaty, a zapiszczał jak mysz kościelna, no niech będzie szczur...I to jest polityka PiSu właśnie: obłuda ,szantaż, niedopowiedzenia,czyli zwykłe śmierdzące g...
pchelek / 2006-09-30 19:45 / Tysiącznik na forum
bełkot macierewicza tylko pograzy PiS - byly juz w Polsce "łańcuchowe psy imperializmu", "warchoły", "elementy antysocjalistyczne", Zaplute karły reakcji" - macierewicz nie odkrywa nic nowego - teraz sa "dziennikarze na usługach obcych mocarstw" - wiekszego idiotyzmu nie mozna wymyslic - ale jest to pozytywne chociazby dlatego ze pisiory sie ostatecznie pograzą - kto uwieży w takie kosmiczne brednie szaleńca wypuszczonego z psychiatryka - chyba specjalnie go wypuscili by rozwalil ten kaczystan - bo tak sie stanie niewatpliwie
obserwator / 83.20.252.* / 2006-10-01 14:06
pchelek >> a ty wciąż swoje urojenia i niezdrowe jadowite wizje roztaczasz , jakby to była prawda. Sam w to nie wierzysz co piszesz, bo sensu w tym nie ma zadnego.
Proponuje terapię u psychoanalityka, ten zawód zaczyna być modny i akceptowany w Polsce, zatem ludzi których głowa nie ta, jest coraz więcej w Polsce, psychoanalityk morze pomóc. To nie nic wspólnego z wariatami , bo to inna profesja, nikomu nie zycze tam się znaleźć.
tatko / 2006-09-30 17:42 / Tysiącznik na forum
Najlepiej by było, gdyby swoją bombę Macierewicz wsadził sobie w d...Mielibyśmy spokój z oszołomem...Tyle razy juś się zbłaźnił, więc kto mu teraz uwierzy? Zapomniałem...przecież z RM i TV Trwam będzie wypocinami pluł, więc Moherki na mur uwierzą...
justus / 83.23.183.* / 2006-09-30 18:29
jakto w pisie jest jeszcze paru oszołomów,aż miło patrzeć jak łgają w każdej najprosztrzej nawet sprawie.Może wreście tak się załgają,że piorun w nich trzasnie jako przestroga dana od Boga.
promyk / 80.244.135.* / 2006-09-30 15:44
Chcialem sie wysilic na jakis merytoryczny(swoja droga zauwazyliscie ze to slowo robi ostatnio kariere... pewnie wg zasady przekory...) komentarz ale szkoda nerwow. Macierewicz to czubek co widac golym okiem a to czy ktos byl OZI, MOZI czy SROZI w 72r. w zaden sposob nie zmienia dzis krzywizny ziemi. Dlatego dolanczam sie do komentarza kolegi zeby IPN spalic a popioly w********** rakieta na marsa bo jakby je rozsypac to kaczynscy mogliby je jeszcze pozbierac i odtworzyc...
rybka / 2006-09-30 14:48 / Tysiącznik na forum
Opublikowanie raportu opóźni się z powodu konieczności dopisania do listy Morozowskiego i Sekielskiego :-)
czater / 2006-09-30 12:12 / Tysiącznik na forum
A ja proponuje spalic ten caly IPN i wtedy moze politycy zajma sie sprawami waznymi dla obywateli jak np. jak poprawic los Polskich rodzin a nie bede przy kazdej okazji odgrzewzc teczki na opozycje.... Przeciez wiadomo ze kazda opcja polityczna po 89 roku czyscila teczki dotyczace swoich dzialaczy
Jakub Wędrowycz / 2006-09-30 12:38 / Giełdowy egzorcysta amator
Człowieku , nawet nie wiesz ile jest kopii i kopii kopii "esbeckich papierów" w "prywatnych" i "partyjnych" sejfach. Najśmieszniejsze jest to ,że wszystkim się wydaje,że maja haki na drugich , a spece ze służb sikają po nogach ze śmiechu . Był czas ku temu w 1992 roku , teraz to już tylko HISTORIA ! Ci którzy zamknęli drogę Olszewskiemu to byli albo głupcy , albo " ZAINTERESOWANI" ( vide Moczulski)
maa / 2006-09-30 18:36 / Tysiącznik na forum
Świnie miały wyczyścić chlew po innych świniach? Ciekawy pogląd...

Jak by wyglądała Polska, gdyby Olszewski rządził dłużej, widać teraz, gdy rządzą Kaczyńscy.

Śmieszą mnie komentarze dzieciaków - węszą ciemne moce: agentów, papiery, haki, teczki, tam, gdzie chodzi o sprawy dorosłych: o władzę i/lub pieniądze.
W walce o władzę Kaczyńscy własną matkę obrzucili by pisgównem, gdyby się to im opłaciło. I dobrze, że się jeszcze nie opłaca.
Ale jutro, kto wie? Powoli przyzwyczajajmy się do swojskiego, Polskiego G...na. Na śniadanie, obiad i kolację. Kurski został spuszczony ze smyczy...

Caeterum censeo:
Tak bizantyńskiej korupcji, jak za Olszewskiego, nie było ani wcześniej ani później. SLD-owcy ministrowie to były (naprawdę!) tanie dranie przy ludziach Olszewskiego. Korupcja za Olszewskiego miała instytucjonalny chrakter - systematycznie tworzone było prawo, które ją umożliwiało (np. koncesje paliwowe). Z tych prac owocnie korzystały następne rządy i rzasze urzędników...
Podejrzewam zresztą, że misją Macierewicza jest, poza szukaniem haków na przeciwników, zniszczenie dokumentów dotyczących "Telegrafu" i paru innych firm, które kompromitowały współpracujących ze sobą ludzi z PC i ZChN.
czater / 2006-09-30 14:41 / Tysiącznik na forum
Mnie to wali tak jak duza czesc Polakow, moze wkncu skonca te cyrki z teczkami a wezma sie do roboty, GUZIK MNIE INTERESUJE KTO BYL A KTO NIE AGENTEM, INTERESUJE MNIE CZY JUTRO BEDE MIAL PRACE I ZA CO DZIECKO WYZYWIC...
marek 1953 / 83.24.51.* / 2006-09-30 18:47
Pani Fedyszak-Radziejowska napisała "Uważam walkę z korupcją za najważniejszy punkt przedwyborczego programu PiS. Jestem zwolennikiem poglądu, iż ograniczenie korupcyjnych możliwości "układu" czy "szarych sieci", o których pisują znaczący analitycy naszej rzeczywistości, to klucz do zamożności i sukcesu gospodarczego Polaków. Nie reforma finansów, lecz ograniczenie korupcji jest, moim zdaniem, najważniejszym zadaniem rządu i to począwszy od najwyższych stanowisk, a skończywszy na policjantach wymierzających mandaty i urzędnikach udzielających zezwoleń na podłączenie do instalacji wodociągowej. Jesteśmy na pierwszym miejscu skorumpowanych państw członkowskich UE, a w międzynarodowych rankingach BŚ od lat pniemy się w górę na niechlubnej liście państw skorumpowanych. Wbrew obiegowym stereotypom to nie bieda rodzi korupcję, lecz korupcja biedę, niszcząc wolny rynek, konkurencję, demokrację i społeczne zaufanie."

I proszę to dobrze przemyśleć. Najpierw porządek. W gospodarce spętanej przez mafię każdy przyrost jest przez nią przechwytywany. Rozwój gospodarczy nie daje kompletnie nic "Kowalskiemu".
wezyzyr / 212.76.33.* / 2006-10-01 11:26
sic
maa / 2006-09-30 10:59 / Tysiącznik na forum
Już raz była bomba. I potem procesy. Facet jest niezrównoważony psychicznie i jedyne co zrobi, to do cna skompromituje słuszny skądinąd pomysł uporządkowania wpływów tajnych służb na państwo.

Pisiorom potrzebna jest kompromitacja dziennikarzy?
"Voilà, proszę bardzo Panie Premierze! Tu w teczkach jest nowe, świeże pisgówno. Specjalnie dla Pana Premiera"

Choć pewnie wśród dziennikarzy byli i agenci. Jak wszędzie, wśród wpływowych środowisk.

Ruszy np firmy informatyczne? Założę się, że nie. A te największe, ciągnące kolosalne pieniądze z państwowej kasy za szajs, zamawiany przez polityków, przypuszczalnie były organizowane przez WSI .
Ot choćby wątek zaczynający się od "Komputer Studio (...)", rok 1983, stan wojenny.
czater / 2006-09-30 09:38 / Tysiącznik na forum
Juz cos podobnego slyszlaem z ust Pana Macierewicza i jakos na efekty sie nie doczekalem, teraz to tylko gra zeby uciszyc afere z Lipinskim zobaczycie, zwykle robienie piany zeby przykryc to co Beger nagrala zeby ludzie zaponmnieli..
liliak / 83.23.161.* / 2006-09-30 09:22
następny szantaż prawych i sprawiedliwych,tfu.
jliber / 82.210.134.* / 2006-09-30 09:08
Dooobra, już niech nie nudzą tylko publikują. Mam nadzieję że na liście nie będzie Wałęsy tym razem.
wezyzyr / 212.76.33.* / 2006-10-01 11:28
nie chcę myśleć co by było gdyby się tam jednak znalazł

Najnowsze wpisy