Forum Polityka, aktualnościPolityka

Boni idzie w odstawkę

Boni idzie w odstawkę

Money.pl / 2007-11-01 18:21
Komentarze do wiadomości: Boni idzie w odstawkę.
Wyświetlaj:
Cudolamacz (Tuskolamacz) / 85.195.123.* / 2007-11-04 09:29
w jaka odstawke pismaki? Bedzie doradca guru Tuska! UBEKISTAN BEDZIE WSKRZESZONY! WSTANIE I PREZNIE BEDZIE RZADZIL GAWIEDZIA!
sceptyk / 2007-11-01 21:50 / Tysiącznik na forum
No i proszę!
Antylustratorzy zaczynają od wykluczenia ofiary kaczystów przebranych za ubeków.
stanio / 78.154.79.* / 2007-11-01 19:11
Słowa Premiera Jarosława Kaczyńskiego: "my jesteśmy tam, gdzie wtedy, -oni tam, gdzie stało ZOMO" są chyba teraz jasne dla wszystkich?
Ale wczesniej był to zamach na ludzi popierających PO - tak te słowa komentowały media! Duża część społeczeństwa POczuła się obrażena.
Dzisiaj widzimy, że było to stwierdzenie faktów. Jakże to teraz proste! Przecież ludzie Popierajacy PO, w wiekszości, zostali oszukani... Jak wielu z nich jest za powrotem agentów? Jak wielu z nich chce powrotu Wałęsy, by "Pomagał" w Polepszaniu stosunków międzynarodowych?
Jak wielu z nich wróci z Irlandii do TAKIEGO KRAJU?
POLACY - OBUDŹCIE SIĘ! TUSK POKAZUJE, KIM JEST!
Wyborca023 / 62.69.200.* / 2007-11-01 19:50
No wlasnie w PO sa ludzie, ktorzy sie przyznaja, a w PiSie wychodza przekrety jak wykryje CBA lub Policja. Polowa ministrow PIS robila przekrety. Dlatego glosuje na PO. Platforma Obywatelska to uczciwosc i prawda. PIS to tylko przekrety i odznaczanie gen. Jaruzelskiego. Nie bede popieral takich ludzi jak tow. Jasinski.
marek 19.53 / 83.24.75.* / 2007-11-01 23:56
Proszę zapoznać się z chronologią zdarzeń. Przyznał się jak otrzymał propozycję stołka. Ani chwili wcześniej.
Wiedział, że jako osoba publiczna zostanie zlustrowany i wszystko i tak wylezie.
I tak jak został kapusiem "pod przymusem", tak samo pokajał się pod przymusem zostania ministrem.

A na dodatek postawił Tuska w idiotycznej sytuacji ( ja wyznałem, Tusk zdecyduje).
Mianowanie go ministrem byłoby błędem fatalnym - sygnał, że akceptuje takie postępowanie. Odsunięcie całkowite to z kolei narażenie się części elektoratu. Wybrał najgorsze, bo nijakie.Minister nie, ale doradca osobisty tak. W ten sposób nie rozwiał żadnych niejasności - wyjął gościa spod lustracji.

W jednym się z Panem zgadzam - jest naiwnością sądzić, że towarzysze się nawrócą, że można z pożytkiem wykorzystać towarzyszy Jasińskich, wiedzę Kaczmarków.
Ale konsekwentnie - również towarzyszy Geremków, Kuroniów, małych kapusiów,
stanio / 78.154.79.* / 2007-11-01 21:01
Platforma Obywatelska to uczciwosc i prawda? TY chyba nie pamiętasz lat 90-tych....
Lierały=Aferały
kpiarz / 83.7.147.* / 2007-11-02 23:38
No popatrz a ja cały czas myślałem, że PiSuary=Aferały :) Może to przez to, że te wszystkie ich afery odbyły się w ciągu ostatnich dwóch lat i lepiej pamiętam a może przez to, że po prostu było tych afer o 100 razy więcej:)
real60 / 81.219.244.* / 2007-11-01 18:27
To mi się podoba - PIERWSZE SŁUSZNE DECYZJE. Brawo Tusk, nareszcie normalność a nie robienie z kryminalistów - ministrów i marszałków, jak za czasów pis. Jeszcze raz brawo!!!!
bnm / 79.184.10.* / 2007-11-01 19:03
Nie idzie w odstawkę tylko będzie doradcą Tuska. Przedtem brano do rządu przestępców teraz kapusiów to jest ta nowa jakość według PO .Brawoo POwcy podziwiam waszą obłudę i hipokryzję. Ja nie głosowałem ani na PO i PiS bo tylko małe dziecko i nierozgarnięci mogli wierzyć w te bzdury które wygadywał Tusk
stanio / 78.154.79.* / 2007-11-01 18:55
NIe bądź naiwny.... Boni nie będzie ministrem ale będzie doradcą twojego pajaca-tuska... Czyli lody bedzie kręcił...
Brawo tusk, brawo....
jacekradom1 / 2007-11-01 18:53
no tak doradca w kancelarii to niezła fucha trzeba dbać o kolegów a pa Tusk miał odchudzać administracje rządową po PISie
Yosska / 83.3.7.* / 2007-11-01 22:26
Jezeli Boni jest takim fachowcem za jakiego sie podaje i mowi o nim tusk nie mam nic na przeciw zeby mu doradzal...

dajmy platformie chociaz 1 rok porzadzic a potem narzekajmy a nie jeszcze sie wladza nie zmienila a wy juz krytykujecie... nie przypominam sobie zeby wobec PiS byla taka krytyka zanim objeli wladze :/
marek 19.53 / 83.24.75.* / 2007-11-01 23:59
Kaczmarek też był (jest) fachowcem. Ciągle do wzięcia.
nie przypominam sobie zeby wobec PiS byla
taka krytyka zanim objeli wladze :/

To, niestety, świadectwo krótkiej pamięci.
aszulski57 / 2007-11-01 18:21 / Tysiącznik na forum
2007-10-28 15:59:07 | *.*.*.* | aszulski57
Ja straciłem dziadka -którego nigdy nie widziałem na oczy.
Jakiś donosiciel /dziś niwinny/ doniósł na niego, że mówi brzydkie rzeczy.Potem trzymano go
w ięzieniu i bito.
Potem wysłano autobusy na wieś i siłą wzięto chłopów/nie
chcieli kolektywizacji/ na proces do "sądu". Celowo przed procesem zbito mu twarz. Ludzie
ze wsi nie mogli go poznać.Chłopi mieli się dowiedzieć co to jest "władza".
Po śmierci Stalina -wypuszczono go . Szybko zmarł.Miał 55
lat.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Jeszcze za czasów komuny mój ojciec rozmawiał z klawiszem, który bił dziadka. On powiedział
: "Ja jestem dobrym człowiekiem. Biłem tak ,żeby było widać , że biję.
Jakby był ktoś inny to by go /może / zabił."
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Dziś mamy samych niewinnych donosiceli, UB-ków i
sędziów.
Przywróćcie mi dziadka.
czekan / 83.21.115.* / 2007-11-01 21:45
Sawicka zlodziejla,Boni to oszust.Wczesniej bylJurczyk-Swiety.Naczele Bolek.Komuna obalala komune
arch / 2007-11-02 08:08 / Tysiącznik na forum
Złodzieje,
łapówkarze,
lodziarze. T
eraz jeszcze szpicle!

Najnowsze wpisy