Forum Polityka, aktualnościKraj

Boni ustępuje pod presją kolegi z rządu i twórców

Boni ustępuje pod presją kolegi z rządu i twórców

Wyświetlaj:
krak225 / 83.6.122.* / 2013-03-15 17:32
Jak ustępuje pod presją tzw. kolegi to sam posiada z tego tytułu profity, a w rządzie nie ma kolegów sa biznesmeni.
jakub2 / 79.162.121.* / 2013-02-27 19:10
TW w ogóle nie powinni zasiadać w rządach RP , ale jak widać wszystko było ukartowane juz przed stanem wojennym , polacy zostali oszukani.
coincidence / 95.160.125.* / 2013-02-26 10:50
szkoda, że Pan Boni nie ustąpił ogólnie. Dla dobra Polski byłoby najlepiej gdyby tego Pana nie było w naszym rządzie.

p.s.

ten Pan sprzeda wszystko czego nie obronimy pod hasłem cyfryzacji.
srutututu / 195.222.100.* / 2013-02-26 10:45
A co si emieli nie podpisac - czym rynek bardziej regulowany tym wiecej zarabiaja.. proste... internet wolny umiera.. taka jest prawda...
pg58 / 80.55.97.* / 2013-02-26 10:20
Boni ja się ptyam dlaczego emeryci i renciści mają ograniczoną mozliwość zarobkowania. Jesli uzyskaja dochód większy to grozi mi ograniczenie emerytury lub renty. W ten sposób tworzy się szara strefa. Ponadto chce zauważyć że obecnie w nazwie ministerstwa nie ma płacy a więc skąd te ograniczenia. W na górze nie muślicie o tym by tym malutkim na dole było lepiej i bogacie. Myśle że dobrobyt kraju zależy od tego jak bogate jest społeczeństwo. Nie mogę dalej pisać ale jeszcze się odezwę.
szklarek / 2013-02-26 11:35
1. a co to ma wspólnego z wątkiem/artykułem.
2. ministerstwem właściwym dla emerytur z systemu powszechnego (ZUS) jest Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej.

Powyższy wpis zatem zupełnie bezprzedmiotowy
Dzidek300 / 83.19.141.* / 2013-02-26 11:16
RE: szanowni emeryci i renciści winni zostać pozbawieni innych przychodów jeśli już je mają; winno być: jeśli jesteś emerytem lub rencistą to albo pracujesz na emeryturze lub rencie i masz zawieszone wypłaty emerytur i rent albo pobierasz tylko te pierwsze.
Co niektóre kraje wypłacają jednakowe emerytury wszystkim bez względu na wielkość żołądka /Australia, wyspa Jersey itp/
Co mają powiedzieć młodzi wykształceni ludzi, którzy nie mają pracy w góle a emeryt lub rencista pobiera dwie pensje....
Polska to dzika kraj .....
PN1500 / 217.8.184.* / 2013-02-26 11:16
co do rencistów, to raczej oczywiste. Na rentę składają się wszyscy, bo kogoś dotknęło zdarzenie losowe i nie może pracować. Skoro pobiera rentę, bo nie może pracować, to jak pracuje? Przy emeryturach to inna sprawa. O ile np. emeryci mundurowi mają emerytury z podatków i przechodzą wcześnie, to znowu ktoś, kto przechodzi na emeryturę jak ma 67 lat, to na nią zapracował i to z górką. I nie może teraz otrzymać swoich odłożonych pieniędzy, jeśli dodatkowo więcej zarobi. To wydaje się mocno niesprawiedliwe.
szklarek / 2013-02-26 11:33
Zawieszanie/zmniejszanie wypłaty emerytury z powodu osiągania innych dochodów dotyczy jedynie emerytów w wieku NIŻSZYM niż wiek powszechny. Czyli dotyczy emerytów wcześniejszych przez ograniczony okres.
Chciałbym być wolnym Człowiekiem / 212.160.172.* / 2013-02-26 09:53

Resort cyfryzacji wycofał się z pomysłu zniesienia odpowiedzialności właścicieli wyszukiwarek za umożliwianie dostępu do nielegalnych treści - poinformował minister Michał Boni. Przeciwko temu rozwiązaniu protestowało blisko 500 twórców oraz ministerstwo kultury.

...stare cwaniaki, wycofali się z pomysłu, którego nie zamierzali w ogóle realizować, na dodatek niby to "twórcy" są odpowiedzialni za tak decyzję.
Teraz w wyszukiwarkach nie znajdziemy już niczego, czego naprawdę będziemy szukali. Znajdziemy za to wszystko, co będą nam chcieli wcisnąć...
Zapupie na Bel Air / 77.255.220.* / 2013-02-26 09:45
Co ze słownikiem mowy nienawiści.

Najnowsze wpisy