Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Forum Forum podatkoweInne

Brak PIT-11. Jak rozliczyć się z fiskusem, jeśli pracodawca nie wysłał informacji?

Brak PIT-11. Jak rozliczyć się z fiskusem, jeśli pracodawca nie wysłał informacji?

skomentuj
Wyświetlaj:
jack berry / 197.210.44.* / 2018-06-09 00:54
Cześć wszystkim Jestem jack berry po imieniu i jestem bardzo prostym człowiekiem. Pracuję w firmie o nazwie aseiamicrofanance, w tej firmie my
dać lokale z bardzo niskim oprocentowaniem 3%. Rozdajemy wszystkie rodzaje pożyczek, w których potrzebujesz. Potrzebujemy tylko poważnych kandydatów, więc nie przychodź i nie baw się z naszą firmą. Zapraszamy do kontaktu z nami za pośrednictwem naszego adresu e-mail. Poniżej: E-mail: aseiamicrofanance@gmail.com
Paulina927 / 46.113.239.* / 2015-04-20 21:47
Witam mam takie pytanie. Pracowałam w tamtym roku przez dwa dni zarobiłam 110 zł, przyszedł mi PIT-11 ale gdzieś zaginął a nie mam źadnego kontaktu ze zleceniodawcą co mam zrobic w takiej sytuacji?
KiSSka / 2015-03-26 13:48
Pracodawca ma OBOWIĄZEK wysłac Ci Pit-11, jesli tego nie zrobi masz prawo dochodzić swoich praw. Nie moze byc sytuacji, w której nie wiesz jak sie rozliczyć, bo nie dostałeś pit11.
wiwan / 2015-03-26 20:24 / 10-ciotysiącznik na forum
Wątek i artykuł dotyczy okoliczności, w której dochodzi jednak do sytuacji, której 'nie może być'.
Arek730 / 62.233.195.* / 2015-03-22 17:00
Witam, Otrzymałem pit-11 od pracodawcy w którym kwota Dochód jest o jakieś 2000 zł (dwa tyś) wyższa niż kwota faktycznie przelana przez prcodawcę na moje konto bankowe. Czy na pit-11 jest to poprawna kwota wg. której powinienem się rozliczyć? Dlaczego wynikła aż tak duża różnica. Zaznaczam że nie pobierałem od prcodawcy żadnych innych wynagrodzeń niż te przelane na konto.Dziękuję.
wiwan / 2015-03-24 11:46 / 10-ciotysiącznik na forum
Dochód w PIT 11 to przecież pozycja PRZED opodatkowaniem.
Ja jarząbek / 37.7.106.* / 2015-03-09 23:42
Również nie otrzymałem jeszcze pitu. Zaraz sam będę sobie wymyślał cyferki...
TTY / 62.133.143.* / 2015-03-08 23:04
WITAM ! PRACOWALEM W FIRMIE , ZA NAJNIZSZA KRAJOWA ! .BYLO TO 1400ZL CO MIESIAC Z CZEGO 180ZL MUSIALEM WYDAC NA DOJAZD DO PRACY . W SKALI ROKU KWOTA ZA BILETY TO 2160 ZL ,A DOCHOD 14.000 ZL . A WIEC PONIOSLEM KOSZTY (-2160ZL) STRATA NA DOCHODZIE !/ .
wiwan / 2015-03-10 13:10 / 10-ciotysiącznik na forum
2160 to kwota wyższa od całorocznych zryczałtowanych KUP pracowniczych przy jednym stosunku pracy.

Jeśli bilety są (zachowane) imienne- a więc okresowe, - nic nie stoi na przeszkodzie by w rozliczeniu rocznym uwzględnić te rzeczywiste KUP na podstawie art. 22, ust. 11 ustawy o PIT
boli / 83.26.41.* / 2015-03-03 17:39
a jeśli wysłał przez "InPost " to może wcale nie dotrzeć do adresata
KiSSka / 2015-03-09 10:41
I chyba tak jest w moim przypadku, bo równiez do tej pory nie dostałam " PITa" od jednego z poprzednich pracodawców. Kontaktowałam się z nimi i stwierdzili, że wysłali. Co teraz robić? Bardzo bym chciała już się rozliczyć.
KKik / 188.191.206.* / 2015-03-03 17:06
a kiedy wreszcie dacie sobie spokój z tymi PITAMI?????
skomentuj

Najnowsze wpisy