Forum Polityka, aktualnościKraj

"Burd na stadionach nie da się uniknąć"

"Burd na stadionach nie da się uniknąć"

Money.pl / 2011-05-04 12:07
Komentarze do wiadomości: "Burd na stadionach nie da się uniknąć".
Wyświetlaj:
FaithlessGod / 2011-05-05 08:20
Nie do końca - jeśli ktoś idzie na mecz, aby dobrze się bawić o zobaczyć zdrową rywalizację na boisku nie będzie rzucał krzesłami, butelkami i innym badziewiem. Zauważ, że w innych dyscyplinach sytuacje takie nie mają miejsca. Siatkówka, koszyków, piłka ręczna. Mało tego - boks, czy MMA, gdzie chodzi właśnie o walkę. Ludzi idą oglądać sport, a nie tłuc się po ryjach, bo ich drużyna/zawodnik przegrywa.
Ordinary Man / 178.42.166.* / 2011-05-04 12:41
Nie mam rozwiązania i zgadzam się z tytułem newsa. To chciałem napisać, ale może niezbyt mi wyszło. Debilizm nie zniknie, bo jest jedną z naszych cech, a ujawnić się może u każdego, zaleznie od sytuacji, okolicznosci.
FaithlessGod / 2011-05-04 12:19
Urzędasy mówisz? Jako rozumiem masz idealne rozwiązanie tego problemu, ale jesteś jak pewien jegomość i "wiesz, ale nie powiesz"? Dopóki debilizm ludzi idących na mecz, aby bić innych po gębach nie zniknie, problem pozostanie. Nie chodzi o prawo, lecz o ludzi, którzy nie rozumieją czym jest sport...
wolny człowiek / 83.27.0.* / 2011-05-04 13:01
Krótko za RYJ i w ciągu miesiąca problem zniknie!!!! Pewne na 100%.
Ilu jest tych gnojków? 100 000, 1 000 000 ?. Kamery, sfilmować ich "dokonania" Obciążyć maksymalnymi kosztami naprawy zniszczeń, oraz wymierzyć maksymalny wymiar kary za rozróby.
Stosować konsekwentnie, choćby i gnojek miał przez 20 lat odpracowywać zniszczenia siedząc za kratami (pracując - nie siedząc przed telewizorem).
Pomoże jak ręką odjął.
Tylko komu na tym zależy? To pretekst do powoływania kolejnych "służb porządkowych" i ograniczania wolności.
Ordinary Man / 178.42.166.* / 2011-05-04 12:07
Urzędasy myślą, że wszystko da się regulować i przewidzieć. Dążą do takiego stanu rzeczy. Ot, pewien naiwny typ osobowości podszyty strachem przed swobodą i spontanicznością.

Najnowsze wpisy