Byki w kontrataku

orzeł / .* / 2005-01-07 20:40
Komentarze do wiadomości: Byki w kontrataku.
Wyświetlaj:
halwa / 2008-01-18 00:24
mysle ze, wybuch nastapi po ogloszeniu przez ORLA wynikow finansowych za 2007 rok KATASTROFA nadchodzi
Raff / .* / 2005-01-08 12:45
Pan Koźlarek najlepszy. Tylko w piątki pisze?
hajdi / .* / 2005-01-08 00:18
a czy przekroczymy ja zakladam ze tak oczywiscie tak sie nie musi stac Wydaje mi sie ze mam dosc bezpieczny portfel poniewaz az tak bardzo nie ucierpialem na korekcie ktora wedlug mnie zakonczyla sie mam tylko 10% w gotowce. 7bc wydaje sie nie zagrozony, niewielkie ilości mci i msx na ktorych jestem nieco w plecy tez wydaje sie ze jest maly potencjal spadkow, zrobilem chyba blada bo zrealizowalem 15% z Simple o sesje za wczesnie i zamienilem to na optimusa ktory niedlugo powinien podjechac do 11pln 4q napewno dobry gwiazdka, koniec roku firmy inwestuja w sprzet(serwery)+kasy fiskalne od maja prawie wszedzie nawet u kosmetyczki, 25% w netii raczej bezpieczne, korekta na softbanku chyba w poniedzialek ostatni dzien i atakuje 30pln, stx mimo zawirowan wokol prezesa wyglada stabilnie i najrawdopodobniej jeszcze przed 20.01 podejdzie do 2,9 , na szeptelu konsolidacja dobiega konca tak sadze i ten papier moze byc mocny w 2005 po cichu licze ze bedzie kolejnym po dialogu wchlonietym przez netie ale to raczej 2006. mam jeszcze wsipa ktorego jum mam powoli dosc, mysle ze nastepny tydzien bedzie dobry ale raczej dla wybranych spolek z w20 ja raczej opieram sie 50%w20 50rezszta moze to troche chaotyczne co napisalem ale ponad polowa z moich przewidywan sie sprawdzi
orzeł / .* / 2005-01-08 20:25
wiesz hajdi czytam CIę również jak tylko się pojawisz i podoba mi się Twoje podejście do tematu.Podoba mi się na tyle że będę bacznie przyjżeć się simple i szeptelowi! Simple piękne wybicie lubiiiiiięęęę takie ach jak lubię:)Powodzenia !
orzeł / .* / 2005-01-07 20:42
uratowanie hossy to brzmi wręcz dramatycznie czy bessa już przesądzona !dawać znaka co o tym sądzicie!?
sobotni orzeł / .* / 2005-01-08 11:33
witaj Hajdi !co do jednego jesteśmy zgodni!Ja tez mam 50 % w wig 20 i resztę w pozostałościach!Panowie to nie jest tak do końca kolorowo!Dostałem w dupkę na Timie mimo że na nim wcześniej przepięknie zarobiłem !I jeszcze jedno ja tez wcześniej zrobiłem bardzo wiele błędów przez które cierpię do dziś!Staram się jednak jak mogę i jeszcze jedno choć to zapewnienie wirtualne to WSZYSTKO CO TU PISZĘ JEST SZCZERĄ I BEZWZGLĘDNĄ PRAWDĄ TAK KIEDY ROŚNIE JAK I KIEDY SPADA (choć na szczęście jak na razie rośnie częściej):)Odwagi ale ROZSĄDKU PRZEDE WSZYSTKIM!I JESZCZE JEDNO - portfel hajdiego pokazuje że jest na giełdzie w czym wybierać ja nie mam nic z tego co on ma on nic z tego co ja a każdy z nas liczy na wygraną ! I oby tak się stało czego jemu wam i sobie życzę!:):):):):):):):
orzech / .* / 2005-01-08 15:23
Czytam Orzełku Twoje posty od jakiegoś czasu i w końcu kupiłem Getin we wtorek. Przesiadłem się z Pekaesu bo tam umoczyłem i perspektyw nie widzę. W środę i czwartek zaciskałem zęby ale już w piątek... Orle... Laudamus na Twoją cześć. To fakt kaski na rynku jest sporo ale pamiętajmy, że wchodzi Ciech i Zelmer. To odciągnie towarzystwo przynajmniej do końca miesiąca z rynku (zamrożona kaska na kontach maklerskich do dnia debiutu). Trzymam sporo Dworów bo jak na razie (odpukać!) opierają się wszelkim korektom. Zgrzeszyłęm tylko nie kupując Kruka. No ale cóż... nie zawsze da się zarobić. Pan Sławeczek - bezwzględnie najlepszy...
orzeł / .* / 2005-01-07 20:40
NO cóż niezała sesja aczkolwiek niestety niepotrzebnie zmniejszyłem portfelik o 25 % getinka wczoraj bo należało to zrobić dziś :)(oczywiście on będzie dalej rósł a jakże - to ja sprzeniewierzyłem się mojej odwiecznej zasadzie i w przypadku getinu zabrałem go do portfela nieproporcjonalnie dużo i musiałem się odchudzić bo bycie konsekwentym to konieczność i już)- a że na górce więc oddałem papierek lekko.Ciekaw jestem jak się sprawdzi teoria pana Koźlarka (którego zdanie szanuję a jakże)!Jakoś ciężko mi sobie wyobrazić wartość indeksu na poziomie 1700 pkt a skoro tak to to zapewne znak że tak właśnie się stanie!:)Nie teraz jednak choćby właśnie dlatego że to co teraz się dzieje to jedna wielka zmyła która się skończy już wkrótce ( Pan to wie Panie Koźlarek prawda?)Kaski wolnej dużo jest i już:)No to jak chłopaki odważy się ktoś wycenić getin?Kupiłem sobie kredyt bank jakoś tak bez przekonania ale już go mam także pewnie będzie rósł czego sobie i Wam życzę !Wasz orzełek dobrowróżbny!
jasiu / .* / 2005-01-11 15:11
Getin docelowo: 16 - 17, a może więcej...Pozdrowionka!
Barthezz / .* / 2005-01-08 00:08
orzełek jestes the best! czytam Twoje komentarze juz od dluższego czasu i naprawdę jesteś dobry...z tego co czytam to nieźle sobie poczynasz....muszę się przyznać że ja jestem na drugim biegunie....na terminowym ( a tylko na tym mogę działać ) przepieprzyłem już prawie wszystko! cały czas walczę żeby mieć mentalność zwycięzcy (cyt.Kupiłem sobie kredyt bank jakoś tak bez przekonania ale już go mam także pewnie będzie rósł czego sobie i Wam życzę !" i się odkuć ale jakoś ... nie idzie ....pozdrawiam
ORZEŁ / .* / 2005-01-08 21:21
Barthezz nie daj się jeszcze będzie przepięknie:)!napisałbym Ci co kupić ale to nazbyt duża odpowiedzialność !Wolę tracić w razie czego swoją kasę ! Poza tym zdarzył się juz jeden taki przypadek zakupu papieru o którym dobrze pisałem!Tyle tylko że zakup nastąpił w nieodpowiednim momencie i czuję wielkiiiii niesmak. CHodzi o nieszczęsnego alprasa którego dalszy ruch nie tak miał wyglądać!Ja sam kupiłem go po około 8 zł dojechałem do 11.5 i zjechałem do dziś tj 8.7 sprzedając część po 9.20:(A byłem prawie pewny tego że ruch będzie do 14- 14.5:( Piszę o tym coby się nieco odbożyć i z nieomylności obtargać bo ta myślenie i ostrożność zniewala hej:)NIE BIORĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA SŁOWA TU UMIESZCZANE MOJĄ RĘKĄ W SENSIE ZAROBKOWANIA LUDZKIEGO CHOĆ PRAWDĘ SZCZERĄ PISZĘ.EWENTUALNYCH ZAŻALEŃ NIE PRZYJMUJĘ I PROSZĘ O UKAZYWANIE SWYCH OPCJI INWESTYCYJNYCH JAK SAM TO CZYNIĘ (DROPSHOCIK, HAJDI,RACZEK :( I NIEWIELU INNYCH)POZDRAWIAM I PA
hajdi / .* / 2005-01-08 21:42
Jesli chodzi o alprasa napisalem kiedys ze do 9,5 napewno dojdzie moze deko wiecej no i poszedl ale do 11,5 choc sam nie mam tego papieru bede trzymal kciuki za niego a raczej za tych co go maja
hajdi / .* / 2005-01-08 00:22
i zaczynam myslec ze nie jestem jeszcze taki dobry
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy