Forum Polityka, aktualnościPolityka

CBA zadowolone z siebie

CBA zadowolone z siebie

skomentuj
Money.pl / 2007-06-01 16:21
Komentarze do wiadomości: CBA zadowolone z siebie .
Wyświetlaj:
obserwator / 2007-06-01 17:09 / Tysiącznik na forum
Dziennikarka prowadzila wywiad z senatorem PO, tym ktory ma wypowiedzi za które winien ze wstydu pod ziemie zapaść się, tak się nie stało, pisalem nawet do Senatu aby komisja dysplinarna zajęła sie obraźliwymi dla wyborcow wypowiedziami tego senatora i co...i nic....mam wrząenie że partie ktore typują swych dzialaczy jako kandydatow na senatorów i poslów juz po wyborze nie biora odpowiedzialności za wypowiedzi, ja jestem bezsilny, nie ja go wybieralem , ale muszę słuchać, publikatory go uwielbiaja, zadyma ma się dobrze, PO ostatnio głosowala przeciwko odebraniu imunitetu swym posłom, chdzą oni bezkarni, jak sie skończy kadencja, to sprawa ulegnie umorzeniu, są ponad prawem, jak mozna słowo mengele wykorzystywać do walki politycznej.
Mozna poczytać w encyklopedii o mengele, umarl ale nie był sadzony, pomagano, żyl wsrod ludzi, nikt mu nie przeszkodził żyć, nikt z obecnych krytyków mu nie przeszkodził, potwor w ludzkiej skórze żył sobie spokojnie.
Inne potwory żyją sobie spokojnie, nasze państwo im placi olbrzymie emerytury, nasi krytycy milczą a powinni wszystko uczynić aby potworom zostaly odebrane emerytury, także sedziom i prokuratorom potworom w powojennej polsce skazujących walczacych o wolna demokratyczną Polskę na karę śmierci i tę kare wykonywano kilkase razy i tylu potworow zażywa wolności, a krytycy tego nie zauwazają.
CBA krótko dziala ale jest potrzebne, nie innej mozliwości walki z mafią zorganizowaną. Prosze popatrzeć na lekarzy, biorą pieniądze od ludzi sukcesywnie, na raty, ajak człowiek potrzebuje pomocy to skreślają go z wyznaczonego terminu zabiegu, wolą się zwolnić i to czynia aby tylko nie leczyc, maja za nic zdrowie pacjentow, sa potworami, zapomnie;i o przysiędze, przysięga jest nagminnie łamana przez funkcjonariuszy publicznych, dlaczego tak się dzieje, dotychczas była bezkarność. Osobiście się dziwię że tajemnice śledztwa wypływają z sądow bezkarnie, niedawno zabita została dziewczyna przez groźnego bandyte którego wypuścił sąd, czy sady nie maja uczuć ludzkich czy nie potrafią wyzwolić z siebie działac mających na celu ochrone życia poprzez zamykanie przestępcow a nie puszczanie ich na przepustki lub nie zamykanie w więzieniach i nikt nie ponosi odpowiedzialności bo kolektywna odpowiedzialność to rzadna odpowiedzialność.
KAP / 162.27.160.* / 2007-06-01 16:55
sluzyc do PiSowskiej inwigilacji wszystkiego i wszystkich. Ot takie delikatne UB-bis. Niestety PO tez to uchwalila. Swoja droga ciekawe kiedy Tusk i Rokita przestanie kochac kaczory miloscia platoniczna i wzgardzona lub raczej miloscia 'ofiary do kata'. Pseudonim Mengele, no coz - pewnie spelnial funkcje motywacyjna dla zespolu dochodzeniowego i absolutnie nie mial nic wspolnego z doktorem G :) pan Himmler-Kaminski raczy swoich sluchaczy uwazac za durniów
oryginalny / 83.24.255.* / 2007-06-01 17:14
wiesz co piszesz "delikatne UB-bis" - wyrosłeś zapewne na oryginalnych wzorcach.
LetnikK / 217.76.116.* / 2007-06-01 16:27
"Mariusz Kamiński uznał, że kryptonim ujrzał światło dzienne z winy sądu". Panie Kamiński problem polega na tym, że podlegli Panu funkcjonariusze nadali taki kryptonim, a nie na tym, że został on upubliczniony. Przestępcy tłumaczą, że przed sądem znaleźli się z winy policji. Gratuluję Panu dobrego, choć niezasłużonego, samopoczucia.
wyspa / 2007-06-01 16:21
Ho ho, 12 mln złotych w pół roku. A jaki jest roczny budżet tej organizacji?
KAP / 162.27.160.* / 2007-06-01 16:45
zabezpieczyli, pewnie beda musieli oddac....
otojestpytanie / 83.24.255.* / 2007-06-01 17:15
o tow. Żelazo już zapomniałeś?
skomentuj

Najnowsze wpisy