Forum Spółki giełdowe Petrolinvest SA

Cena zamkniecia na forex niezgodna z rzeczywista

Cena zamkniecia na forex niezgodna z rzeczywista

tomek_mar / 2015-07-22 13:53
Witam mam pytanie gram na forex juz jakis czas i spotkalem sie z nasstepująca sytuacja mialem otwarta pozycje na oil-21jul skonczyl sie termin i pozycja zostala zamknieta dokladnie 21.07.2015r o godzinie 20:30 po cenie 50.525 a w tym czasie cena wynosila 50.841 czuje sie oszukany i nie wiem co z tym dalej zrobic na dowod mam zrzut ekranu prosze o jakies podpowiedzi.
Wyświetlaj:
juju / 92.157.96.* / 2015-08-04 13:12
W takiej sytuacji najlepiej jest sie zkontaktowac bezposrednio z brokerem podajac nr konta i numer zamowienie i poprosic o przeanalizowanie zamowienia. Doby broker na pewno wytlumaczy okolicznosci i poda doglebne dane co do zmiany kursu podczas jego realizacji.
2015.07.24 / 78.11.16.* / 2015-07-24 13:01
mnie spotkało to samo, nie bardzo rozumiem a to powazna spraw, co jesli to były dzisiątki tysięcy zł???
jelsi jest stop loss to jakim prawem zamyka się po innym kursie, u mnie duzo gorszym niz ustawione Stop loss??

również będę wdzięczna za komentarz,
pozdrawiam
Juju / 92.157.96.* / 2015-08-04 13:03
Czy mozna zapytac z jakimi brokerami gracie? Zachowanie rynkowe ktore tu opisujecie jest typowe dla brokerow typu ECN, gdzie SL tylko uruchamia dzwignie zamkniecia sie pozycji, a cena po jakiej zamowienie jest realizowane nie moze byc gwarantowane. W momencie gdy cena osiagnie lub przekroczy SL lub TP, zostanie uruchomione zamowienie w tzw Live Market czyli na rynku rzeczywistym. Jeśli podstawowy kurs rynkowy zmieni sie pomiedzy uruchomieniem zamnkinecia zamowienia a czasem zanim ono zostanie zrealizowane, moze sie zdazyc ze zostanie ono zamnkniete po "nowej" lub najnowszej cenie rynkowej; jest to tak zwania slippage czyli poslizg finansowy, widoczny zwlaszcza zaraz po otwarciu rynku lub gdy jest on burzliwy lub podczas oglaszania waznych informacji ryknowych ktore wplywaja na cene.

Stala cene taka jak jest widoczna na platformie moga zapewnic jedynie brokerzy typu Market Maker czyli Tzw Tworcy Rynku,
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy