Forum Forum nieruchomościOferty

Ceny mieszkań szybko idą w górę

Ceny mieszkań szybko idą w górę

Money.pl / 2008-10-03 13:19
Komentarze do wiadomości: Ceny mieszkań szybko idą w górę.
Wyświetlaj:
muzkazy22 / 212.76.37.* / 2008-10-03 13:19
Tak tez jest w tym roku na rynku nieruchomości.Wiec wydaje mi sie ze jednak na tendencje spadkowa bedzie jeszcze trzeba troszke poczekac.Dlatego teraz postanowilismy wybudować dom i przeniesc sie do niego z naszego M.Nawet trafilismy na korzystną oferte Eurobanku-dla domu,co nas troszke podbudowało.
Skout / 83.243.104.* / 2008-10-04 23:34
Nie będzie żadnej tendencji spadkowej! Ludzie! Ceny mogą co najwyżej rosnąć wolniej. Problemy amerykańskiego rynku nieruchomości nie dotyczą Polski i polskiego rynku! Kto brał kiedykolwiek kredyt mieszkaniowy, ten wie ile trzeba się nagimnastykować, żeby takowy dostać. A w Stanach wystarczyła chęć posiadania własnego lokum. Ot i wszystko. Ja posiadam mieszkanie na warszawskiej Białołęce, warte na dzień dzisiejszy (wg mnie 400000 tysięcy złotych - 55 metrów) i też planuje przeprowadzkę na peryferia. Czekam na jakieś info z Eurobanku (bo też mi ta oferta przypasowała) i heja. Taniej mieszkania nie sprzedam. Nie dam się... To że pseudo analitycy mówią, że mieszkania tanieją, to wcale nie oznacza, że ja swoje muszę sprzedać taniej.
krzysztofek / 81.190.6.* / 2008-10-12 08:24
Chyba Pan żartuje. Grupa osób zdolnych do kredytu już się skończyła. kredyty poprzez wyższe stopy procentowe i kryzys na świecie będę jeszcze droższe i trudniej przyznawalne. Dodatkowo rynek nieruchomości zejdzie na ziemię z powodu wukupowanych za 5% wartości mieszkań spółdzielczych. Wkrótce przjedzie utawa o wykupie za 5% wartości mieszkań spółdzielczych z planu kredytowego Balcerowicza a to juz będzie masakra bo całkiem nowe budownictwo z lat 90 tych. np. moi rodzice wykupią mieszkanie
73mkw warte 400 tys. w centrum miasta za około 6 tys. zł.

PS: aktualnie trwa zmowa milczenia wśród deweloperów nt. trzymania sztywnego kursu cen mieszkań za 1 mkw. Uważam ,że nie przetrzymają. Kredyty wierzyciele spłata dostawców materiałów rozpoczęte inwestycje. proszę spojrzeć na kurs akcji Orco property group. z 400 zł do 30 zł ;-)
biuro nieruchomosci / 78.8.116.* / 2008-10-09 12:13
Ale mi się chce śmiać z powyższego komentarza. Facet wycenia swoje mieszkanie na Białołęce jak dom na Florydzie. W tej chwili takiego mieszkania nie sprzeda powyżej 200 tys złotych. Jeżeli oczywiście uda mu się znaleźć chętnego bo od wielu miesięcy nie mamy transakcji. Ostatnią mieliśmy przed wakacjami i dotyczyła śródmieścia Warszawy. No ale cóż, poczucie humoru dopisuje
plonker / 2008-10-10 14:27 / Bywalec forum
8000pln/m2 na Białołece? You must be joking. Proszę spojrzec np na dewelopment Banderii na bliskiej Woli gdzie 2 lata temu ceny były 9000/m2, rok temu 8000/m2 a teraz 7000/m2 i jeszcze ponad 100 mieszkan do sprzedaży.
Niula / 2008-10-06 16:39
Ceny mieszkań będą musiały spaść, gdyż za dużo mieszkań stoi pustych. Popyt na rynku mieszkaniowym "poleciał na pysk, a w ofertach deweloperów juz spotyka się hasła "promocja! tanie mieszkania!". Na rynku wtórnym z kolei również można zauważyć spadek cen za m2. Przykładowo jeszcze miesiąc temu przeglądając oferty sprzedazy mieszkań w pomorskim, średnia cena to 5,8 tys. zł, dziś to 4,9 tys... także mylisz się, drogi /a Skout :)
sik / 83.142.122.* / 2008-10-04 09:16
Will see!!!!!!!!

Najnowsze wpisy