Forum Forum dla firmZakładanie firmy

Chcę prowadzić szkolenie dla opiekunów w żłobkach, mam własną firmę, na jakiej podstawie mogę dać kursantowi certyfikat lub dyplom ? proszę o pomoc.

Chcę prowadzić szkolenie dla opiekunów w żłobkach, mam własną firmę, na jakiej podstawie mogę dać kursantowi certyfikat lub dyplom ? proszę o pomoc.

annapraczyk04051984 / 2019-04-10 12:38
Witam,
obecnie prowadzę działalność gospodarczą. Moja dotychczasowa praca opera się na prowadzeniu warsztatów dla dzieci w wieku 0-3 lat i jestem opiekunką dzienna czyli opiekuję się dziećmi w swoim domu.
Chciałabym poszerzyć swoją działalność i prowadzić kursy np.: kurs na opiekuna w żłobku - internetowy;
kurs na opiekuna dziennego - internetowy lub stacjonarny;
kurs przygotowujący do pracy w żłobku, kubie i innej placówce opieki dziennej - stacjonarny.

Moje kwalifikacje:
- studia podyplomowe, kierunek Administracja, specjalność Zarządzanie kadrami. - studia magisterskie. Kierunek Pedagogika, specjalność Pedagogika
Opiekuńczo-Wychowawcza.
- studia licencjackie. Kierunek Pedagogika, specjalność Edukacja
przedszkolna i wczesnoszkolna.

kursy:

– kurs Logopedia – zadania i metody pracy.
- kurs Biblioterapia i Bajkoterapia.
– kurs Intendent w placówce oświatowej z elementami dietetyki.
- kurs ”Organizacja i zarządzanie oświatą”.

Moje pytanie brzmi: czy mogę prowadzić takie kursy? Oczywiście materiały na szkolenia sama opracuje.
Jak wygląda sprawa certyfikatu po ukończeniu takiego kursu?
Czy wpis do PKD 85.59.B jest wystarczający?
Wiem tez, że do RIS nie muszę się wpisywać a akredytacji z Kuratorium oświaty też nie dostanę.

co zrobić, żebym mogła prowadzić i dać kursantowi dyplom lub certyfikat ukończenia takiego szkolenia.
Bo o zaświadczeniu( na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej) że je komuś dam to chyba mogę chwilowo pomarzyć tylko.

Proszę o pomoc.
Dziękuję i pozdrawiam.
Ania

Najnowsze wpisy