Forum Polityka, aktualnościKraj

Chrześcijanie na świecie. Jak chcą ich wspierać posłowie PiS?

Chrześcijanie na świecie. Jak chcą ich wspierać posłowie PiS?

ad1970 / 77.253.190.* / 2013-09-07 13:11
Przeżyłem własną śmierć i byłem po drugiej stronie, ale wróciłem, i z mojej, prywatnej perspektywy, którą mam prawo wyrazić, ten mahometański wytwór, tak zwany Islam, to czarny PR wymierzony przeciwko Bogu, dzieło ciemnego aspektu, który użył tego człowieczka zwanego Prorokiem do zasiania tej anty-religii, aby poprzez fanatyzm, krew i przemoc dyskryminować wartość najwyższą, która w swym nastroju nie ma nic wspólnego z tym szaleństwem, nazywanym religią, podobnie jak z tymi wszystkimi wojnami, w tym religijnymi, wyprawami krzyżowymi, wszelkim zboczeniem. Każdy z nas jest indywidualnością i jest jedna religia dla każdego z nas, bo religia, słowo pochodzące od słowa relatio, czyli słowa relacja, oznacza po prostu Twoją własną, osobistą relację z Bogiem, a esencjonalnie relacja może być tylko pomiędzy dwoma osobami, tak więc ta religia w szerokim rozumieniu jest, i powinna być, jedynie narzędziem wspierającym nasze zbliżenie do Boga, a nie celem samym w sobie, na rzecz którego się zabija i zniewala. Ta religia jest dobra, która Tobie właśnie pomaga się zbliżyć do Boga. Tak jak są różne samochody, i Ty, indywidualna osoba, aby dojechać do celu, wolisz po prostu ten, a nie inny, lepiej go czujesz, lepiej się go Tobie prowadzi, lecz też nie każdy samochód, ze względu na swe parametry, jest w stanie dojechać do celu, są też takie, które mogą po drodze eksplodować, bo instalacja gazowa jest felerna, wykonana przez partacza instalatora, bez szkoły i uprawnień, tak naprawdę bez prawa nazywania siebie instalatorem, chociaż z powodu niskiej ceny i nierealnych obietnic mającego nawet popyt większy niż ci rzetelni. Są też nawet i furmanki, i to bez konia, oferowane jako samochód, i niestety znajdują się też i tacy co je kupują, jako samochód, od sprzedawcy oszusta, zrażając się ostatecznie do jazdy w ogóle, nie podejmując żadnej drogi do celu. Ty ponosisz odpowiedzialność za swoje dobro materialne i duchowe. Najwyższy Pan mówi "Porzuć wszelkiego rodzaju religie i po prostu podporządkuj się Mi. Ja wyzwolę Ciebie od wszelkich następstw grzechów. Nie lękaj się więc. (…) Obiecuję to Tobie, ponieważ jesteś Moim bardzo drogim przyjacielem.”

Najnowsze wpisy