Forum Polityka, aktualnościGospodarka

CIA miała tajne więzienia w Polsce?

CIA miała tajne więzienia w Polsce?

Money.pl / 2007-06-08 13:47
Komentarze do wiadomości: CIA miała tajne więzienia w Polsce? .
Wyświetlaj:
jliber / 212.180.147.* / 2007-06-08 16:08
Matko juz sie niedobrze robi od tego przedszkola. Od tego jest CIA, KGB, M6 i inne aby mialy tajne wiezienia w innych krajach. Jezeli o to chodzi, od tego sa aby MIALY i ROBILY COKOLWIEK GDZIEKOLWIEK. Jezeli Rada Europy ma z tym problem, to prosze bardzo, niech wystapi o likwidacje sluzb specjalnych we wszystkich krajach. A RE nie ma zadnych uprawnien co do CIA. Jezeli CIA ma wiezienia w Europie i sie to nie podoba panstwom czlonkowskim, to od tego sa ich wywiady aby temu zapobiegac. Jezeli temu nie zapobiegaja, to co ma do tego RE?
krzyhoo1 / 2007-06-08 15:40
Dla 2 inostrannych terrorystów to nawet w IIIRP nie budowano by więzień. Wg mnie to Abu Zubajd ze względów oszczędnościowych siedział w jednej celi z Dochnalem i za jakiś czas sen. Dick [jakiż seksowny 'nick' :))))] odkryje, że polscy postkomuniści finansowali operacje ALi-Baby z tajnych kont w Szwajcarii. Tylko co na takie dictum ministrowie Kaczmarek i Ziobro?
mateleo / 2007-06-08 13:47 / Bywalec forum
Dick twierdzi to Dick twierdzi tamto, to ja twierdze że jego dziadek zarabiał jako paser 3 Rzeszy - dowodów brak ale co mi tam, może w tv będe :)
chemec / 81.210.22.* / 2007-06-08 13:58
Dopiero, gdy ciebie porwa z ulicy i zafunduja ci waterboarding w kraju, ktorego nazwy moze w ogole dotychczas nie slyszales, to sie obudzisz, co? Dranstwo jest dranstwem, niezaleznie od tego, czy dopuszczali sie tego nasi, czy obcy. Sprawe trzeba dokladnie wyjasnic, a nie puszczac zaslony dymne i udawac glupiego.
R-2oor / 2007-06-16 17:48
Czyli wygląda na to, że Ty masz dowody. Dzwoń do Senatora Dicka i daj cynka. A tak wogóle to co Ty nazywasz draństwem? Myślisz, że tam za niewinność trafili? Jak słyszę o kolejnych agentach, więzieniach itp. itd. na podstawie głupich dowodów albo żadnych to puszczam 'zasłony dymne' :D sam z siebie i muszę udawać głupiego, bo biorąc na serio puszczą mi ale... nerwy
ćpajispadaj / 83.24.198.* / 2007-06-09 12:00
z ulicy to cię nie ściągnie cała armia porywaczy, chyba że zwabią następną dawką heroiny.

Najnowsze wpisy