Forum Forum prawnePracy

Ciaza, a staz z urzedu pracy.

Ciaza, a staz z urzedu pracy.

lakowa / 2013-02-25 12:41
Witam,. mam pytanie zostałam przyjęta na staż 2 tyg temu temu który ma trwać rok czasu i jest organizowany przez UP a wczoraj dowiedziałam się że jestem w ciąży... Czy ciąża przeszkadza w odbyciu stażu?
Wyświetlaj:
parkowy / 2013-02-25 14:02 / Bywalec forum
a ja mam pytanie ile obecnei czeka sie na decyzje w sprawie stazu czy sie go dostanie czy nie i ile wynosi kwota jaka sie dostaje na stazu?
szklarek / 2013-02-25 20:05
Stypendium stażowe to 120% zasiłku podstawowego dla bezrobotnych- obecnie więc 953,10 zł brutto.

NIE ma ustawowego terminu skierowania na staż- to nie jest świadczenie obligatoryjne. W danym PUP może w ogóle w danym roku nie być staży- na skutek braku pieniędzy albo chętnych pracodawców.
Akira / 2013-02-25 14:55
Najbardziej śmieszą mnei oferty pracy... i tutaj uwaga , albo możemy pracowac w firmie, nabywając doświadczenie i z możliwością przyszłego zatrudniena, tylko ze staż jest bezpłatny, albo jako wolontariat... co jest grane?!
wiwan / 2013-02-25 13:08
NIE przeszkadza. Jeśli lekarz wystawi zaświadczenie o niezdolności do pracy nadal za okres niezdolności będzie wypłacane stypendium stażowe tak jak przy zwykłej chorobie.

Najnowsze wpisy