Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Cięcia w policji. Kryzys wpłynie na przestępczość?

Cięcia w policji. Kryzys wpłynie na przestępczość?

skomentuj
Wyświetlaj:
Dupek / 79.185.92.* / 2010-02-02 17:42
w kiblu nie ma juz papieru w komisariatach i komendach. maszyny elektroniczne do pisania nie sa naprawiane bo nie ma pieniedzy na części zamienne, do drukarek nie ma atramentu i tonerów. Brakuje papieru maszynowego. To jest obraz polskiej policji. Pewnie wszystko jest w KWP i KGP bo to inny swiat i maja inne lepsze d... y. To pewnie i papier jest w kiblach. Bieda to w policji jest tam gdzie powinno być jak najwięcej pieniędzy czyli w terenie bo tam sie pracuje a gdzie indziej to udają że pracuja.
policeman / 89.78.204.* / 2010-02-16 19:01
Pracuję w KWP i zapewniam Cię, że i u nas nie ma ani papieru w kiblach, ani tonerów do drukarek, więc nie pisz na forum takich bzdur jeśli nie masz pojęcia.
A co do pracy to i w KWP się pracuje. Niestety muszę się przychylić do komentarza poniżej, że co niektórzy policjanci pracujący w terenie albo uciekają albo odwracają głowę jak trzeba podjąć interwencję, więc to gdzie się udaje, że się pracuje to jest kwestia sporna.
Pajchiwo / 2009-02-12 10:11 / Tysiącznik na forum
Heh - jakby Policja wpływała na zmniejszenie przestępczości...
Kilkakrotnie byłem świadkiem jak się nasi ustawowi "obrońcy" odwracali, gdy interwencja była konieczna lub po prostu uciekali.
A spróbujcie zgłosić przestępstwo - pierwszym (i z reguły jedynym) podejrzanym będziecie Wy...
Jak chcemy, żeby zaczęli być skuteczni, to musimy zacząć od nich wymagać, a takiego mechanizmu nie ma...
skomentuj

Najnowsze wpisy