City Index

km98 / 83.6.22.* / 2011-05-11 13:38
Chetnie sie wypowiem o platformie cityindex.Uzywam tego systemu juz jakis czas. Jedyna jego zaletato dzwignia handlowa. Za to wad ma mnostwo: 1- zawsze kupujesz po gorszej cenie niz na rynku. 2- Zawsze sprzedajesz po gorszej cenie niz na rynku.3- Na 80% spolkach masz tz. kwotowania przez dealera ktore potrafia trwac nawet pare minut a w tym czasie juz dawno cena sie zmienila, przewaznie na gorsze, czyli jestes w plecy. 4-. JAk juz dostane kwotowania od dealera to sie okazuje ze makler chce nam sprzedac akcie w owiele goszej cenie niz pokazuje to ich platforma oraz GPW !?!!. Robia w ten sposob swoich klientow w bambuko i tak zamiast zarabiac tracisz. Jak dla mnie to szajka zlodziei, ktorzy w ten sposob matacza aby czlowieka uwalic na kase i samemu zarobic, no ale jak chcecie to sie sami przekonajcie i najlepiej potwierdzcie to na forum aby inni tez sie o tym dowiedzieli. Nie polecam tego systemu zwlaszcza dla osob ktore dopiero co zaczynaja zabawe na gieldzie.Dodam jeszcze ze jak zadalem pytanie pracownikowi Cityindex, dla czego nie moge sprzedac akcji w cenie ktora pokazuje ich platforma i tez pomimo ze widze iz na GPW sa chetni na ich kupno w przewyzszajacej liczbie akcji niz ja oferuje a makler city index chce odemnie je kupic ponizej rynku o 1% mniej. NA to pytanie pracownik cityindex niepotrafil odpowiedziec. Jak dla mnie oszustow i naciagactwo !.
ad... / 188.146.24.* / 2011-05-11 17:39
Dlatego wybiera sie sprawdzone platformy, nawet kosztem wysokich oplat za tranzakcje. W przeciwnym wypadku mozna nigdy nie zobaczyc zainwestowanej gotowki.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy