Forum Forum ubezpieczeńInne

co sądzicie o fIrmie GENERALI??

co sądzicie o fIrmie GENERALI??

mc_loud / 83.28.232.* / 2008-07-07 21:31
co sądzicie o firmie GENERALI?? Bo widze najstabilniejsza w ostatnim okresie.
Wyświetlaj:
Oszukany przez Generali / 95.49.48.* / 2010-10-05 16:38
Wpis usunięty ze względu na regulamin forum.
Gryfina / 83.238.13.* / 2011-02-23 17:26
Jeżeli podpisuje się polisę to w warunkach ogólnych jasno pisze co należy do obowiązków klienta!!!!!!!!! A opłata 95% też jest wskazana w OWU. Proponuje zapoznac sie z warunkami zanim sie do czegokolwiek zobligujemy.
itan55555 / 83.238.46.* / 2010-10-27 09:33
Witam!!!
Jeżeli macie jakiekolwiek problemy z wyplatą za szkodę,po prostu ZLEWAJĄ Was totalnie to bez namyslu piszcie skargę do KOMISJI NADZORU FINANSOWEGO/www.knf.gov.pl/,Departament ochrony klienta,w moim przypadku reakcja byla dość szybka . Walczylam z firmą GENERALI,pismo zlożyam 4 pażdziernika a 23 pażdziernika pieniądze mialam na koncie. POZDRAWIAM
u22 / 89.76.105.* / 2010-11-04 10:55
Dzieki za namiary na KFN. Mam problem z Generali od 2 lat. Mam ubezpieczenie grupowe na zycie. Walcze o odszkodowaniw z tytulu powaznej choroby. Niestety od 2 lat nie moge uzyskac swojego odszkodowania .
olivier35 / 81.219.15.* / 2010-11-08 10:11
co ty czlowieku za glupoty piszesz jezdze na taxi w warszawie w korporacji i kolizje to normalna rzecz w moim fachu i wiem jak sa zalatwiane sprawy. nawet miedzy soba jak rozmawiamy to 2tyg to max i kasa na koncie. ja mialem kolizje w unice byl sprawca i w ciagu 24h mialem kosztorys
Wirtut / 83.238.13.* / 2010-09-28 16:31
hahah... firma jak firma, narzekacie, że ludzi nie widzą. A wy widzicie? Każde towarzystwo jest zarąbane po brzegi, a firmy zewnętrzne przeżywają drugą młodość, zbijaja kokosy, ale u każdego kończy się w końcu moc przerobowa. Zastanówcie się. Jeżeli jest katastrofa jak powódź, to nagle ilość szkód jest 6 krotnie większa. Czy to w PZU czy gdzie indziej pracują tylko ludzie, którzy maja domy dzieci, chęć odpoczynku. A wy widzicie tylko swoje pieniądze. Nasuwając do likwidatora telefonem, e-mailem, zabieracie mu czas na to co ma robić. Likwidować. I teraz niech codziennie zadzwoni co 5 osoba... puknijcie się w łeb zanim coś napiszecie...

Ktoś tam gdzieś napisał ładnie. Czytajcie warunki które podpisujecie. Nie przeczytaliście. To nie miejcie pretensji do Towarzystw.

A agenci. To mogą być multiagenci, którzy chcą tylko opchnąć ubezpieczenie...
michał32 / 178.36.180.* / 2011-01-10 11:36
I kogo to obchodzi, bo mnie wcale. Płacę - wymagam, bo ode mnie też ktoś wymaga. Takie czasy.
audi43 / 2010-09-28 15:50 / portfel / Bywalec forum
zapytajcie człowieka obecnego na tym forum, który ma ksywe lezdrub...on jest fachowcem od jakiegoś tam generali
lezdrub@interia.pl / 79.185.99.* / 2010-10-10 22:58
audi 43. Ja w Generali robie tylko OFE.

Ubezpieczenia majątkoe robię w Compensie. A samochodów nie ubezpieczam wcale.
Directy są od tego.

Tak więc mnie nie pytaj o ubezpieczenia w Generali.
Z tego co podają, to genrali nie ma najwięcej skarg u rzecznika ubezpieczonych.

Tam prem wiedzie warta. Ona jest bezkonkurencyjna w tej dziedzinie.
uciekajcie młodzi, to oszuści / 83.6.71.* / 2010-09-23 11:58
Postanowiłam napisać, żeby młodzi ludzie - jeżeli w jakiejkolwiek formie ubezpieczeni są w tej firmie, pomyśleli o natychmiastowej zmianie ubezpieczyciela. Mam 61 lat, w ub. roku przeszłam na emeryturę, kontynuując ubezpieczenie, którym uraczyła mnie firma w której byłam zatrudniona, innego wyjścia nie miałam. Tutaj zaczyna się oszustwo z którym trudno się pogodzić. 2 dni temu dostałam aneks do umowy, gdzie informują mnie, że dotychczasowe warunki zostają zmienione, tzn. obniżają mi kwotę świadczeń 3 krotnie, podwyższając zarazem składkę miesięczną. Po 65 roku życia nastąpi następna obniżka. I tak zamiast 35 tyś. z powodu śmierci, dają mi teraz 8 tyś. itd. Mówią, że wszystko jest napisane drobnym drukiem w umowie, ale kto ją czyta jak firma wybierając ubezpieczyciela nie pyta i nie zdradza tajników o których napewno wie.Żadna z firm Alianz, PZU i inne nie stosuje takich praktyk, kontynuują uczciwe podpisaną wcześniej umowę. Wiedzą Ci dranie, że tacy ludzie jak ja są w sumie bezradni, którymi można pogrywać, żeby sponsorować, zarabiać i chwalić się wynikami. Przeklina ich wszystkich, którzy w imię swojego wewnętrznego prawa okradają ludzi i to w sumie najbiedniejszych. Życzę im wszystkiego co najgorsze na tym świecie i mam nadzieję, że te pieniądze codziennie będą stawać im w gardle. Z przyjemnością przeczytam kiedyś, że padli na pysk.
money7777 / 89.74.221.* / 2011-07-07 18:17
jak na 61 lat to bardzo nowatorski styl wypowiedzi "padli na pysk" to chyba nauka od wnucząt ;p hahaha :)
Asiaasia / 95.178.40.* / 2010-10-05 20:35
Muszę Panią rozczarować. Moja mama chcąc kontynuować ubezpieczenie grupowe w PZU po przejściu na emeryturę dostała propozycję...Obniżenia SU do 9 tys.zł i składka 80 zł. Złodziejstwo. Zawsze twierdziłam iż ubezpieczenie indywidualne, to jest to co każdy powinien mieć!!!!!!
rozczarowana !!! / 77.115.50.* / 2010-09-21 09:52
Prawdopodobnie najgorsze towarzystwo ubezpieczeniowe, dla nich żadne terminy nie istnieją. Już dawno powinno zniknąć z naszego rynku. To niewiarygodne, że w tych czasach moze funkcjonować tak nierzetelna firma.
W przypadku wypłaty odszkodowania z tytułu ubezpieczenia AC termin przekroczyli o ponad 30 dni, dopiero po wielu kontaktach telefonicznych i pisemnych łaskawie wypłacili odszkodowanie. Aktualnie czekam na wypłatę odszkodowania z tytułu ubezpieczenia domu, oczywiscie 30 dni od zgłoszenia szkody już dawno minęło......
basia 5555 / 91.94.163.* / 2010-09-19 17:37
Wpis usunięty ze względu na regulamin forum.
wolny / 188.146.158.* / 2010-08-18 08:47
Ostrzegam przed zawieraniem ubezpieczeń majątkowych w tej firmie. Od 2.5 m-ca ani pisma ani odszkodowania.Dopełniłem wszelkich formalności. Krętactwo , brak odpowiedzi ma e-maile , osobiście odwiedziłem oddział likwidacji szkód w Gdynie , gdzie mnie oszukano obiecując przelew jeszcze tego dnia - minął tydzień. Centrum klienta olało moją prośbę o interwencję , kieruję skargę do KNF.
nIUNIEK12 / 89.107.158.* / 2010-08-05 16:45
BEZNADZIEJNA FIRMA.
Minęło umowne 30 dni od zgłoszenia szkody, a ani kasy ani odpowiedzi jaka kwota do wypłaty. Dodzwonić sie do Katowic nie można- niby się przenoszą. Pod jednym numerem dostałam info kto prowadzi spawe i że powiadomią ją żeby się ze mną skontaktowała, a znowu druga osoba mówi że jest ona na urlopie. Sami się gubią w swoich kłamstwach.
toner / 87.207.205.* / 2012-02-20 08:09
To prawda, multiagencje to dobre rozwiazanie http://www.ctu.bydgoszcz.pl tanie ubezpieczenia . Dla mnie najatniej jednak wyszło w http://bta-ubezpieczenia.blogspot.com chociaż równie tanio jest whttp://agencja-mtu.bydgoszcz.pl mtu, ale slyszalem zle opinie
wściekła / 89.174.214.* / 2011-01-10 14:17
Zgadzam się w 100% najbardziej dziadowska firma jaka istnieje na rynku!!! Moją sprawą zajmowali się uwaga 3 miesiące i oczywiście wynik był zadowalający tylko dla GENERALI,kilka odwołań kilka róznych ekspertyz rzeczoznawców firmy jak również niezależnych i co ?ONI SĄ NAJMĄDRZEJSI!!! Banda idiotów Skąd się tacy ludzie biorą?PORAŻKA!!!
Adzia1 / 188.47.99.* / 2010-08-29 22:23
też mam ten problem tylko ze mi juz minęło 41 dni od zgłoszenia szkody i cisza.... a oddział Katowice nie odbiera tel!!! Na likwidatora czekałam 5 tygodni!!! a miłe panie centrum klienta zapewniały 5dni roboczych! I co im zrobić?!
petek1 / 95.51.243.* / 2010-09-20 13:30
U mnie to samo. Szkoda zgłoszona 5.08.2010 wycena w ciągu 7 dni i od wyceny do dziś nic. Kontakt z oddziałem w Katowicach zerowy. Ciągle tylko proszę zostawić nr telefonu oddzwonimy. Firma żeby uniknąć wizyt wkurzonych interesantów wysyła sprawy z Warszawy do Katowic.
kuka / 89.187.233.* / 2010-09-22 21:26
U mnie szkoda zgłoszona 19.05.2010 - szkoda powodziowa AC w wyniku przerwania wału wiślanego w Krakowie. Odmowa wypłaty odszkodowania, potem odwołanie i cisza. Nawet interwencja rzecznika ubezpieczonych przyznająca nam rację nie spowodowała do dziś odpowiedzi. Monity rzecznika, kancelarii adwokackiej, nasze telefony do Katowic i Warszawy- bez żadnej reakcji. Nikt nic nie wie, gdzieś papiery wysłali, podobno sprawa zamknięta, potem okazuje się, ze papiery są u prezesa itp, itd. Sprawa pewnie skończy się w sądzie, bo to jest skandal ! 125 dni bez samochodu....
jacek_34 / 80.50.238.* / 2010-11-03 14:41
Banda nieudaczników, czekam na wypłatę odszkodowania ponad m-c. Miało być 7 dni, tel do katowic nie odpowieda, na infilinię dodzwoniłem sie po 2 dzniach i nic sie nie dowiedziałem
money7777 / 89.74.221.* / 2011-07-07 18:25
Ludzie z komunikacją zawsze tak było jest i będzie w każdym towarzystwie ubezpieczeń że czeka się miesiącami. i nie traktujcie wszystkiego jedną miarą. Likwidacja ma na to kilka lat, a Wy myślicie że po tyg dostaniecie kasę. Nic za darmo nie ma. uważać na drogach i będzie ok. I zauważyłam, że każdy ma problem z Katowicami... coś dziwnego...
MIRELLA PLASKOTA / 83.4.36.* / 2010-05-28 20:30
Zgadam się opiniami innych korzystających z usług tej firmy Generali. Jest to firma pod każdym względem nieodpowiedzialna. Załuję że ubezpieczyłam dom w tej firmie nie tylko że byłam jedna z pierwszych jak m powiedzieli to nie mogę doczekać się likwidatora szkód po powodzi ( kanalizacja mi cofnęła) to jeszcze po napisaniu skargi nikt do mnie nie zadzwonił ( ponad tydzień), nie mówiąc o porozumieniu się ze mną .Na pewno zmienię ubezpieczyciela, i będę sądzić tę firmę. Nie po to ubezpieczyłam dom żeby teraz mieć problemy. Rozmawiałam z wieloma pracownikami tej firmy i zastanawiam się za co oni biorą pieniądze. Telefony które mi podają są wyłączone . A Straż Miejska straszy mnie mandatami za rzeczy które muszę wynieść, bo niestety śmierdzą. A pracownicy Generali mówią mi że nie mogę nic ruszać do czasu oszacowania. Więc smród mam w domu. Unikajcie tej firmy jak ognia. Jak nasze państwo pozwala na istnienie takich firm. Rozmowy dla naszego tzw bezpieczeństwa są nagrywane. Pozdrawiam wszystkich użytkowników tej tzw firmy
LUKA 66 / 83.4.36.* / 2010-05-28 20:24
Zgadam się opiniami innych korzystających z usług tej firmy Generali. Jest to firma pod każdym względem nieodpowiedzialna. Załuję że ubezpieczyłam dom w tej firmie nie tylko że byłam jedna z pierwszych jak m powiedzieli to nie mogę doczekać się likwidatora szkód po powodzi ( kanalizacja mi cofnęła) to jeszcze po napisaniu skargi nikt do mnie nie zadzwonił ( ponad tydzień), nie mówiąc o porozumieniu się ze mną .Na pewno zmienię ubezpieczyciela, i będę sądzić tę firmę. Nie po to ubezpieczyłam dom żeby teraz mieć problemy. Rozmawiałam z wieloma pracownikami tej firmy i zastanawiam się za co oni biorą pieniądze. Telefony które mi podają są wyłączone . A Straż Miejska straszy mnie mandatami za rzeczy które muszę wynieść, bo niestety śmierdzą. A pracownicy Generali mówią mi że nie mogę nic ruszać do czasu oszacowania. Więc smród mam w domu. Unikajcie tej firmy jak ognia. Jak nasze państwo pozwala na istnienie takich firm. Rozmowy dla naszego tzw bezpieczeństwa są nagrywane. Pozdrawiam wszystkich użytkowników tej tzw firmy
assa1 / 77.112.180.* / 2010-04-10 12:35
Jestem w trakcie sądzenia się z tą firmą. Jestem zszokowana, że takie firmy istnieją, że nikt nie kontroluje rynku ubezpieczeń. Ze względu na zainteresowanie tematem kontaktowalam sie z wieloma poszkodowanymi. To, co ta firma wyprawia jest żenujące i w sumie brak słów. Skradziono mi samochód, najpierw mowili, że wszytsko ok i podali mi nawet sumę, która zostanie wypłacona, a potem nagle zaczęły się problemy. Samochód był sprawadzany z Niemiec. Ubezpieczyć mogli, zarejstrwoać też moglam, ale ubezpieczenie uznalo, że nie może mi jednak nic wypłacić bo jak mi zostało wyjaśnione delikatnie ukradłam ten samochod w Niemczech i go nielegalnie sproawdzialam. Jak to możliwe, nie wiem. Jak chcialam ubezpieczyć to wszystkie dokumenty były wystarczające i wtedy nie byl dla niech kradziony, nagle zaczął się problem kiedy trzeba oddać pieniądze. Koszmarne wyjaśnianie, traktowanie przez pracowników też bez komentarza. Nigdy więcej nic wspólnego z generali:(
kolec79 / 77.253.20.* / 2010-04-14 15:56
Re: co sądzicie o fIrmie GENERALI?? [0] DO ASSA1
:(
NA PEWNO ŻENUJĄCA JEST TWOJA POSTAWA.
O TYM CO TU PISZESZ MOGŁO ZDARZYĆ SIĘ TOBIE RÓWNIE DOBRZE W INNYM TOWARZYSTWIE UB.
BŁĄD,O SKRADZIONYM AUCIE NIE LEŻY W INTERESIE SPRAWDZENIA ŻADNEGO TOWARZYSTWA UBEZPIECZENIOWEGO.
MOŻE TU POWINNO ZMIENIĆ SIĘ PRAWO???
DLA ROZCZAROWANEJ - WSPÓŁCZUJE.

SAMO GENERALI INWESTUJE DOBRZE I JEST NAJSTABILNIEJSZY OD 4 LAT.
wadi / 95.160.113.* / 2010-04-07 21:31
nalepszy bat na tow ubezpieczeń to DAS ochrona prawna kierowców i pojazdów od 400 zł rok
barnaba_wawa / 83.238.13.* / 2010-02-10 14:11
Ja sobie chwale ubezpieczenia komunikacyjne w Generali. Średnio raz w roku mam jakaś stłuczke (często z winy innego kierującego) i nigdy nie mialem problemu z kontaktem z agentem, rzeczoznawca czy wyplata odszkodowania. Ja smialo polecam Generali. Byc moze jest to zasługa agenta u którego kupuje ubezpieczenie jednak mam same dobre wspomnienia
angus27 / 85.221.193.* / 2010-04-26 11:56
Chwalisz ładne jaja ze mna w kulki leca 3 mies a u ciebie inny kierujacy zawsze był ubezpiecziny w generali ta firma to porażka ja 2 raz podpisuje cesje masakra a pani z wrocławia co tam siedzi to ma mistrzostwo świata w ściemnianiu dlaczego nie nagrywaja tych rozmów jeszcze tylko zdjecia swoich pośladków tam nie wysyłałem
TENOR 4 / 83.5.147.* / 2010-02-27 22:12
Generali BANDA OSZUŚCI NIE WYPŁACILI MI ODSZKODOWANIA ZA SKRADZIONY SAMOCHÓD BO NIE PRZYNIOSŁEM IM UMOWY KUPNA SPRZEDAŻY .PYTAM SIE PO CO IM UMOWA
kolec79 / 77.253.20.* / 2010-04-14 16:07
JAK SAM NAPISAŁEŚ TENOR 4,
NIE DOSTARCZYŁEŚ WSZYSTKICH DOKUMENTÓW A POTEM ROŚCISZ SOBIE PRETENSJE.
JAK WSZYSCY, KTÓRZY ODPOWIEDZIALNOŚĆ PRZERZUCAJĄ NA INNYCH BYLE SAMEMU NIE ODPOWIADAĆ.
:|
NIE OBWINIAJMY INNYCH,MY RÓWNIEŻ POPEŁNIAMY BŁĘDY.
bylypracownikgenerali / 94.254.134.* / 2009-12-20 22:13
GENERALI -w ch*** wali...
zadzior / 89.174.214.* / 2010-05-06 19:53
hahahahaha.........święta prawda!!!
BD45 / 77.254.50.* / 2010-09-26 20:06
Ja też zostałam oszukana przez firmę generali czekam na wypłatę odszkodowania już ponad 40 dni. Nie odbierają telef.a jak już to zapewniają, że ktoś się skontaktuje. Mam już tego dość pomyślałam że skoro jest nasz tyle oszukanych przez tą firmę możemy zebrać się razem i napisać zbiorowy wniosek do sądu, siła jest w jedności, jak będzie nas więcej to już tak łatwo nas nie zlekceważą. Skoro zawiązało się stowarzyszenie poszkodowanych przez Jaworowicz tym bardziej możemy założyć stowarzyszenie poszkodowanych przez generali!!!!!!
krakpan / 77.236.0.* / 2009-12-08 18:41
dziadostwo, powiedzieli mi że na szkodę muszę czekac mają czas do 31 dni paranoja
,

Najnowsze wpisy