Forum Archiwum tematów giełdowych

Co sie dzieje z Budopolem ?

Co sie dzieje z Budopolem ?

Kogucik / 83.24.52.* / 2006-03-03 20:50
dlaczego takie sa wysokie wzrosty
Wyświetlaj:
nonname / 2006-03-04 01:04 / Bywalec forum
Czysta spekulacja co spadnie zawsze musi wzrosnąc co wrośnie zawsze musi spaść
nonname / 2006-03-04 01:50 / Bywalec forum
BUDOPOL-WROCŁAW SA kupno pakietu akcji


Raport bieżący 25/2006 Zarząd Spółki Budopol-Wrocław S.A. informuje, iż otrzymał od Zarządu Mostostal-Export-DOM Sp. z o.o. zawiadomienie o następującej treści: Działając w trybie art. 69.1.1 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych, Zarząd Mostostal-Export-DOM Sp. z o.o. informuje, że w dniu 28.02.2006 r. kupił 449 999 (słownie: czterysta czterdzieści dziewięć tysięcy dziewięćset dziewięćdziesiąt dziewięć) akcji spółki BUDOPOL-WROCŁAW S.A. z siedzibą we Wrocławiu. Przed kupnem Mostostal-Export-DOM Sp z o.o. nie posiadał akcji BUDOPOL-WROCŁAW S.A. Obecnie Mostostal-Export-DOM Sp. z o.o. posiada 449 999 (słownie: czterysta czterdzieści dziewięć tysięcy dziewięćset dziewięćdziesiąt dziewięć) akcji/głosów BUDOPOL-WROCŁAW S.A. co stanowi 9,99% kapitału zakładowego i 9,99% ogólnej liczby głosów.

w poniedziałek mysle że da sie niezła kase na nim zarobic
wally / 83.14.174.* / 2006-03-04 14:48
Kupił i stąd ten wzrost. A jak kupił to pytanie czy chce dalej czy już stop? A jaki scenariusz rozegra się według ciebie na tej spółce w poniedziałek?
załamany / 83.11.0.* / 2006-03-04 16:40
płakać mi sie chce,
sprzedałem 2 dni wczesniej po 3,13 - zakupione po 5,05
lecial cały czas na pysk, nawet na tym forum gdy niezatwierdzono PP dawano mu wartosc okolo 1 pln na akcje
wiec w koncu wypchnalem to badziewie - tego bankruta
buuuu, 38% straty
załamany - ale juz optymiasta / 83.11.0.* / 2006-03-04 17:00
kupilem mieszko, cena akcji zblizona do budolu, zysk 1,4 mln w 2005 r, znacznie wiecej niz w 2004, cena akcji stoją w miejscu i nawet lekko poniżej mojego zakupu (3,47)

a taki budopol, 1,6 mln straty i i cena szybuje ku niebiosom

straszne to jest - nie bardzo rozumiem.

czy macie typy na jakąś stabilną spółkę, która jest w stanie wypracować okolo 30% w ciagu roku

teraz ustabilizowałem sobie portfel i mam nadzieje na zyski ww rzędu po roku - wszystki firmy mają wypracowane zyski, plany rozwojowe i mam nadzieje, ze jest duza szansa za wykreowanie zysku - jesli ktos ma jakies uwagi to z checia wyslucham - moze jest jakies negatywne info o którejś ze spółek i powinienem wyrzucic??
z góry dziekuję za wszelkie sugestię
mój portfel na okres 12-18 miesięcy to

ALCHEMIA 15%
BORYSZEW -10%
DUDA - 20%
MIESZKO - 20%
MNI - 15%
ZELMER - 10%

10% na zabawy w spekulacje, po akcji z budopolem narazie mi wystarczy, poza tym praca nie pozwala na sledzenierynku na bierząco i szukam spolki, ktora nie spadnie o 15% w jeden dzien - moze pomozecie wybrac jeszcze jedna spolkę
zastanawiam sie nad Geting Holding, Bioton lub zwiekszeniem udzialu w Dudzie i Zelmerze po 5%


pieniążki włozone w te spółi nie są wielkie i wartosc calego portfela nie przekracza 10 tys pln. - kazda sugestia bedzie dla mnie podstawa do zastanowienia sie nad dalsza decyzja trzymac czy wyrzucic jesli sugestra okarze sie nietrafiona - trudno, nie bede narzekal, na pewno nie bede nikomu niczego wypominal tylko podziekuję za dobre chęci
nonname / 2006-03-05 00:41 / Bywalec forum
dorzucił bym do niego jeszcze lubawe ale zakupy tylko i wyłacznie do środy wiec jak masz kase to radze kupic

Najnowsze wpisy