Forum Forum finansoweInne

Co zamiast lokat na 6 %?????????????????????

Co zamiast lokat na 6 %?????????????????????

miki69 / 46.134.246.* / 2012-03-11 19:30
Proszę o pomysły...
Wyświetlaj:
pektoro / 212.96.244.* / 2018-09-26 07:12
Trzymajcie namiary - big.biz.pl/poradnik-inwestora/alternatywa-lokaty-bankowej/ Ktoś, coś na ten temat? Chodzi mi głównie o logikę tej inwestycji. Czemu zabezpieczenie jest tak wysokie? Bo ogólnie ta cała inwestycja wygląda faktycznie na pewniaka. Czy taka jest?
keptop / 212.96.244.* / 2018-03-08 08:49
To były piękne czasy hehe... takie oprocentowanie było w porządku, a co polecacie teraz? Lokata nie ma sensu, ale czy widzicie jakiś inny, pewny sposób na inwestycję? Myślę coraz poważniej o obligacjach prywatnych - https://www.big.biz.pl/poradnik-inwestora/alternatywa-lokaty-bankowej/ Zyski wysokie, zabezpieczenie zaskakujące - przynajmniej w teorii. Jak to widzicie?
abednarczyk67 / 2018-03-14 09:57
zapraszam do kontaktu kontakt@annabednarczyk.pl
Pomogę
petano / 163.172.50.* / 2017-10-17 08:14
Na czym dokładnie polega inwestowanie w metale? To jest na podobnej zasadzie jak forex? A jak ze zmiennością tego rynku? Najpewniejsze jest złoto? easyMarkets znam głównie z forexa. Tak na szybko spojrzałem i w tym wypadku również widzę dealCancellacion, czyli podobnie ma się 60 minut na anulowanie operacji, tak? I w co się przede wszystkim inwestuje? W złoto?
hasta / 77.68.10.* / 2017-10-16 16:16
Inwestuję w metale z easyMarkets. Odpuściłem sobie lokaty kilka miesięcy temu – powód prosty, inflacja jest wyższa niż zysk z lokat, zatem tak czy siak – pieniądze tracą na wartości. Nie chcę podawać konkretnych wyników mojego inwestowania w metale, ale przynajmniej jak na razie zarabiam o wiele więcej niż na lokatach. Nie sugeruję, żeby cały kapitał przenosić na metale, ale np. jego część. Pogadajcie z ludźmi z easyMarkets – podpowiedzą wam, jak to zorganizować.
dikomo / 212.96.244.* / 2017-10-02 13:53
I teraz powiedzmy to dzisiaj, kiedy 2,5 proc. to granice marzeń ;-) Jeśli chodzi o tematy, jakimi sam się interesuję, to polecam poczytać - big.biz.pl/poradnik-inwestora/alternatywa-lokaty-bankowej/ Jeszcze nie włożyłem tam pieniędzy, ale jestem tego coraz bliżej. Sensowny zysk no i patrząc na zabezpieczenie - raczej bez ryzyka. Jak to widzicie?

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: