Forum Forum inwestycyjneForex

Co zrobic z oszczednosciami w funtach?

Co zrobic z oszczednosciami w funtach?

agnieszq / 2007-12-17 04:48
Nie mysle tutaj o wielkim interesie zycia tylko o inwestycji dzieki ktorej nie strace.

Mam kilka pomyslow:
1. zamienic na zlotowki w styczniu dopoki jeszcze warto
2. zamienic na bardziej stabilna walute
3. zainwestowac w COS w UK
4. lub poprostu zostawic moje pieniadze jak do tej pory na koncie oszczednosciowym w UK z minimalnym zyskiem

Bardzo prosze o sugestie...moze jakies pomysly?
Wyświetlaj:
full service / 212.2.99.* / 2007-12-17 11:07
a planujesz je wydawac w Polsce czy w UK ?
agnieszq / 2007-12-18 04:05
Mysle o inwestycji dlugoterminowej i naprawde jest mi bez znaczenia czy zainwestuje w UK czy w Polsce. Wszystko zalezy od oplacalnosci.
Martwi mnie tylko fakt, ze zlotowka sie umacnia a co za tym idzie moje funty maja coraz mniejsza wartosc...
full service / 212.2.99.* / 2007-12-21 00:54
w tym wlasnie rzecz. funt tanieje, ale tylko jesli patrzysz na zlotowke. defacto - to zlotowka drozeje, inne waluty zachowuja sie wzgledem w miare stabilnie. ostatnio tylko troche dolar sfiksowal, ale i on wroci.
Natomiast sytuacja samej zlotowki jest dosc wyjatkowa - napedzana przed fundusze z Uni + zarobki emigracji itp.
Final jest taki, ze jesli chcesz za rok kupic np mieszkanie w PL warto zamienic, jesli nie to lepiej zainwestowac w e frankach i zapomniej o drozejacej zlotowce ;)
klubbe25 / 87.205.208.* / 2007-12-17 08:29
gg 3411914 tam udziele ich kilka
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy