CODEMEDIA

skomentuj
old_stager / 2011-02-15 12:19
jutro debiut perełki na NewConnect
old_stager / 2011-02-15 12:23
Codemedia pozyskała z emisji 1,1 mln zł

Codemedia, świadcząca usługi w zakresie kompleksowej komunikacji w internecie oraz rozwiązań typu direct response, zakończyła ofertę prywatną akcji pozyskując z niej ponad 1,1 mln zł - poinformowała Codemedia w komunikacie prasowym.

Oferta prywatna poprzedziła debiut spółki na NewConnect przewidywany na drugą połowę lutego. "Spółka (Codemedia - PAP) pozyskała ponad 1,1 mln PLN (...) W trakcie oferty prywatnej dokonano ponad 90 proc. redukcji zapisów" - napisano w komunikacie.
Spółka planuje debiut na NewConnect w drugiej połowie lutego 2011 r.

Całość pozyskanych środków spółka planuje przeznaczyć na finansowanie dalszego rozwoju portfolio usług w obszarze mediów interaktywnych i direct response. Jednym z priorytetów jest budowa i rozwój platformy do prowadzenia działań w ramach marketingu afiliacyjnego, która umożliwi spółce bezpośrednią współpracę z wydawcami w modelu wynagrodzenia za sukces.

Cele strategiczne spółki na lata 2011-2016 to także rozwój narzędzi analitycznych i optymalizacyjnych.

Codemedia dostarcza swoim klientom rozwiązania w ramach planowania i zakupu czasu oraz przestrzeni reklamowej w internecie, a także wsparcia działań związanych ze sprzedażą bezpośrednią. W odróżnieniu od tradycyjnych domów mediowych w Polsce, spółka specjalizuje się wyłącznie w obszarze mediów interaktywnych i direct response. (PAP)
skomentuj
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy