Forum Forum prawneCywilne

cofnięta gwarancja telefonu

cofnięta gwarancja telefonu

kwokus / 2008-11-16 14:53
Witam, zaniosłem telefon Nokia E51 do salonu ery w Białymstoku gdzie go kupiłem był to piątek, przyczyna: zaczął mi wariować... sam włączał różne funkcje. w Poniedziałek (czyli po 2 dniach)dostałem sms-a żebym się po niego zgłosił. W salonie nie mile mnie zaskoczyli.. kobieta mnie obsługująca powiedziała że gwarancja została cofnięta gdyż do telefonu dostała się ciecz i na płycie głównej wykryto rdze... o tóż tak telefon mam już 4 miesiące i rdza jest moim zdaniem niemożliwa..., telefonu także nie zalałem ciecz mogła dostać się np. podczas rozmowy na deszczu, napisali mi również że naprawa przekracza wartość telefonu więc nie wykonają naprawy odpłatnie, pisałem odwołanie ale nic nie pomogło. więc kupiłem płytke klawiatury rozkręciłem telefon dodam że na płycie głównej żadnej rdzy nie ma ! wymieniałem klawiaturę i telefon działa... byłem w szoku za klawiaturę zapłaciłem 24 pln... wszystkie funkcje telfonu działają aha dodam że ogólnie jak kupiłem telefon to się trochę wieszał a teraz to sie nie zdarza (nie zglaszałem tego). Jedynym mankamentem jest to że głośnik i mikrofon działają ciszej i w głośnym pomieszczeniu nic nie słychać.
Co mam robić? chciałbym aby gwarancja została mi zwrócona, nie dość że mnie wprowadzili w błąd informacją że koszt naprawy telefonu bedzie przekraczał jego wartość to jeszcze nie ma żadnej rdzy na płycie gównej telefonu, rdza była ale na klawiaturze no i jeszcze po zwróceniu mi telefonu z serwisu pewne elementy elektroniczne były usunięte mechanicznie z płytki klawiatury.
Czy da się coś z tym zrobić? crc-polska ewidętnie poleciała sobie po bandzie ...
sylvi / 77.253.10.* / 2008-11-19 00:14
jak pseudo seris sobie nie radzi to sami tworzą usterki-jest to niemożliwe do udowodnienia jeśli się nie ma mocnych argumentów

Najnowsze wpisy