Forum Forum inwestycyjneForex

Coraz gorzej z naszymi finansami

Coraz gorzej z naszymi finansami

Zielona Wrozka / 79.163.223.* / 2009-07-14 10:12
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Ministrowi-finansow-coraz-trudniej-zapanowac-nad-dlugiem-1985584.html

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Gomulka-Podnoszenie-podatkow-to-ostatecznosc-1985538.html

I na dodatek jeszcze to:
http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/elektrownie;zruinuja;budzet;moga;sie;domagac;10;mld;zl,40,0,491048.html
Wyświetlaj:
bidnymaniek / 2009-07-16 16:14 / Tysiącznik na forum
pacan to cie zrobił acan
sierota marycha / 2009-07-16 17:01 / Tysiącznik na forum

pacan to cie zrobił acan

Maniek, to ten toksyczny nauczycielina pogrywajacy na akordeonie...boli go, ze ludzie go nie trawia...takie sobie prowincjonalne, toksyczne male nic....beeeeeee
faja59 / 2009-07-16 11:43 / Bywalec forum
http://praca.gazetaprawna.pl/artykuly/337389,rzad_oszczedza_na_dzieciach_a_juz_750_tys_z_nich_zyje_w_nedzy.html
sierota marycha / 2009-07-16 11:59 / Tysiącznik na forum

http://praca.gazetaprawna.pl/artykuly/337389,rzad_oszczedza_na_dzieciach_a_juz_750_tys_z_nich_zyje_w_nedzy.html

na tym nie koniec, oto POlska
greenstar / 2009-07-14 18:54 / Pogromca jeleni

ja tam się nie denerwuje ale widze co sie dzieje na ulicach, w małych miasteczkach.
Widzę jaka bida - rząd szuka kasy gdzie sie da, ludzi w kościołach coraz więcej, a mi tu
ktoś wkleja o mocnym złotym . Z czego ta moc ma niby wynikać jak ktoś wie to niech powie
może jestem niedouczony - możliwe. Co Polska ma ROPE, GAZ, ZŁOTO, TECHNOLOGIE. Tu jest
pustka..dziura w ziemi. A oni tu w koło o tej mocnej złotówce ludzie..jak pier...dolnie
to nie będzie co zbierać..ale czas pokaże wy swoje my swoje...

znaczy........Black.......................stoisz po wlasciwej stronie rynku:))))
bidnymaniek / 2009-07-14 18:41 / Tysiącznik na forum
na betony niema rady..........jak chce trzymac pln jego sprawa skoro taaaaakie fundamenta ............kazdy to patriota ale po co zaraz idiota ??
Do Pacanow / 83.29.15.* / 2009-07-14 18:12
[Wpis został zgłoszony do usunięcia przez użytkowników - zakLadka, sierota marycha, bidnymaniek, greenstar, faja59. Aby go wyświetlić kliknij tutaj.]
Black Jack / 2009-07-14 18:32 / Bywalec forum

Inwestorzy zagraniczni juz dawno graja na
umocnienie zlotego, wiec kierunek jest jasny!!!!


...ciekawe jak długo oni tak pograją...jak bezrobocie będzie 15% czy 18%. Złóż CV gdziekolwiek w większym mieście i zobacz jak cię biora...hehhe..a najlepiej się sam zwolnij teraz z pracy...zobaczysz jak szybko ja dostaniesz z powrotem.Cuda Panie, cuda na patyku.

P.S. Rostowski oszukał Polaków..ciesze się że nie mnie...
sierota marycha / 2009-07-14 18:37 / Tysiącznik na forum
do Black Jack

daj spokoj, to ciemniak specjalizujacy sie w banalach i komunalch, prowokuje bo wiecej nie potrafi.....kiedys 'doradzal', aby inwestowac w ziemie...buahahahaha......chlopska mentalnosc prowincjonalnego prostaka
Black Jack / 2009-07-14 18:51 / Bywalec forum
..ja tam się nie denerwuje ale widze co sie dzieje na ulicach, w małych miasteczkach. Widzę jaka bida - rząd szuka kasy gdzie sie da, ludzi w kościołach coraz więcej, a mi tu ktoś wkleja o mocnym złotym . Z czego ta moc ma niby wynikać jak ktoś wie to niech powie może jestem niedouczony - możliwe. Co Polska ma ROPE, GAZ, ZŁOTO, TECHNOLOGIE. Tu jest pustka..dziura w ziemi. A oni tu w koło o tej mocnej złotówce ludzie..jak pier...dolnie to nie będzie co zbierać..ale czas pokaże wy swoje my swoje...
sierota marycha / 2009-07-14 18:56 / Tysiącznik na forum

..ja tam się nie denerwuje ale widze co sie dzieje na ulicach, w małych
miasteczkach. Widzę jaka bida - rząd szuka kasy gdzie sie da, ludzi w kościołach
coraz więcej, a mi tu ktoś wkleja o mocnym złotym .

kazdy to widzi, poza ciemniakami, ktorych chomonto i dyszel uwieraja...skup sie na fx...nie wchodz w pseudo dyskurs z ciemniactwem, tracisz cenny czas
sierota marycha / 2009-07-14 18:19 / Tysiącznik na forum

83.29.15.* | Do Pacanow
Re: Coraz gorzej z naszymi finansami [0]
Najgorsze scenariusze dla naszej gospodarki wieszcza trzej "Panowie" na tym forum, a
okazuje sie, ze Rostowski jest najlepszym PR-owcem na swiecie... Dozuje informacje, nie
wprowadza paniki na rynki. Juz slyszelismy o zapasci budzetu, a zloty jak na zlosc sie
umacnia i bedzie sie nadal umacnial i mysle, ze nie jednemo sparzy zalosne raczki!!!
Wlasnie ostatnie wsparcie bykow pada jak zapalka i jedziemy ponizej 3zl PLN/USD w srednim
terminie i zadne glupie gadanie nie pomoze! Inwestorzy zagraniczni juz dawno graja na
umocnienie zlotego, wiec kierunek jest jasny!!!!

prowincjonany tchorzu....miej choc na tyle odwagi cywilnej, aby uzywac swojego skompromitowanego nick'a....dla twojej wiadomosci: twoj mdly prowincjonalny belkocik nikogo tu nie interesuje...wyjmij w koncu ten dyszel z d.u.p.y zalosny pacanie a byc moze przyniesie ci to ulge w ciepierniach...buahahahahaha
taka prawda / 94.254.131.* / 2009-07-14 18:36
[Wpis został zgłoszony do usunięcia przez użytkowników - zakLadka, sierota marycha, bidnymaniek, greenstar, faja59. Aby go wyświetlić kliknij tutaj.]
sierota marycha / 2009-07-14 18:38 / Tysiącznik na forum

Sierota; ty prostaku prowincjonalny, widze, że dalej ci sloma z dupy
wychodzi.

o.....polskie szambo wylewa sie...a bylo tak spokojnie....buahahahaha
zxxx / 77.115.123.* / 2009-07-14 18:15
To pewnie nasze mądrale-władcy sprzedają teraz ojro. Przecież puszczali bąki o tym.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy