Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Cymański: Koalicja z SLD niemożliwa, nie oszukamy wyborców

Cymański: Koalicja z SLD niemożliwa, nie oszukamy wyborców

Wyświetlaj:
prawiezaratralala / 77.255.97.* / 2010-03-09 23:11

Czyli PiS i SLD Pana zdaniem nie mają żadnych punktów wspólnych?

Już za samo takie pytanie należałoby się dać w mordę:))

Ja jak widzę komucha na ulicy to przechodzę na drugą stronę. Toż to najgorsza gnida. O czym tu w ogóle gadać?

Nie wszystko w życiu jest kwestią dyskursu. Z kanaliami nie zaczyna się w ogóle rozmawiać.To nas różni od komuchostwa. Kindersztuba!
ottt / 2010-03-09 23:04 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
PO i PiS. Komuchy i pomarańczowi niech spadają na drzewo.
JX / 91.193.160.* / 2010-03-09 23:00
Pan Cymański jest zwyczajnie obłudny i kraj ogląda z tzw. lotu ptaka!
Ten wywiad, wzorem prowadzącego program dla dzieci, który myśląc, że jest już poza kamerą, powiedział: "A teraz drogie dzieci, możecie pocałować misia w d..ę", powinien zakończyć się wierszykiem J. Tuwima:
"Absztyfikanci Grubej Berty I katowickie węglokopy,
I borysławskie naftowierty, I lodzermensche, bycze chłopy.
Warszawskie bubki, żygolaki Z szajką wytwornych pind na kupę,
Rębajły, franty, zabijaki, Całujcie mnie wszyscy w dupę.

Izraelitcy doktorkowie, Widnia, żydowskiej Mekki, flance,
Co w Bochni, Stryju i Krakowie Szerzycie kulturalną francę!
Którzy chlipiecie z “Naje Fraje” Swą intelektualną zupę,
Mądrale, oczytane faje, Całujcie mnie wszyscy w dupę".

Zwrotek jest więcej, ale i te wystarczyłyby.
Wykształciuch / 87.96.64.* / 2010-03-09 22:15
Świętoszek Cymański. Samoobrona i LPR nie śmierdziały mu, a na SLD się boczy.
pchelek / 2010-03-09 19:27 / Tysiącznik na forum
wszystko mozliwe dla ratowania dup przed katastrofa
Kaczynski nie takie numery odstawial
Mam Was Dość! / 83.238.19.* / 2010-03-09 20:16
Czytaj ponizej "Mam Was Dość"
777c / 2010-03-09 16:01 / Bywalec forum
pisorki bratały się z Samoobroną, więc w imię "pokojowego" podziału posadek i z SLD się zaprzyjaźnią. Tyle tylko, że już się tak zbłaźnili, że żadna koalicja im nie pomoże.
Mam Was Dość! / 83.238.19.* / 2010-03-09 17:29
Ale skoordynowana lewacka akcja!
Na TVP1 08 03- 19.30 wiadomości ze świata -muzułmanie mordują setki chrześcijan w Nigerii.
Wiadomości "Polsat" - zero reakcji.
Ciekawe gdyby było odwrotnie?

Ale jest dużo miejsca na rzekomą koalicja PIS-SLD.
Dziś to samo w internecie.
TVN-u nie oglądam programowo, pewnie było podobnie.
cs1 / 193.111.166.* / 2010-03-09 15:16
Tak jak w TVP widząc POwskie niszczące działania to PIS i SLD, a także srodowiska twórcze wspólnie zawarły porozumienie, by do czasu nowej ustawy ratować media publiczne, tak w imię ratowania kraju przed bankructwem wszystkie ręce na pokład.
byly pis sympatyk / 83.25.10.* / 2010-03-09 15:06
tratatatata cwaniaki-badacie grunt-mnie juz macie z glowy szmaciarze-zawsze dotad glosowalem na pis-co zalatwili?teraz badaja czy sie dogadac z komuna-o my god-beze mnie
rydzyk-belzebub / 62.121.76.* / 2010-03-09 14:02
Jestem sympatykiem socjaldemokraci-współpracować TAK,lecz podejmować decyzje z Katolami-hipokrytami a fe!!!
MN4 / 78.8.35.* / 2010-03-09 12:26

Owszem, być może straty i szkody, które wyrządza rząd PO są tak ogromne, że warto taką cenę zapłacić. Ale to jest cena niewyobrażalna

Jeszcze nie było rządów PO, a już, dla uniknięcia ogromnych strat i szkód wywołanych przez PO, PiS zawiązał koalicję z LPR i SO.
rozwado / 2010-03-09 11:17 / Tysiącznik na forum
Juz raz to kiedys bylo. Odpryski z antybolszewickiej PPS polaczyly sie z PZPR.
Cyrankiewicz, Drobner ...
MN4 / 78.8.35.* / 2010-03-09 12:28
I, Witos. Ale, porównanie kulawe. Młody człowieku: gdzie Rzym, gdzie Krym.
rosomak1 / 62.87.146.* / 2010-03-09 09:10
Jak tak bardzo SLD /Kwaśniewskiego/ ciągnie w prawo, to wzorem Czarneckiego powinni przepisać się do PISu i przestać udawać lewicowców. Posypać głowę popiołem i w worze pokutnym, może ich przyjmą do lizania butów.
z dystansu / 78.8.8.* / 2010-03-09 10:40
widać program: bez odrywania od koryta, pogłębianie dna
ajjjj / 192.138.116.* / 2010-03-09 10:24
program partii będący jej produktem musi podążać za potrzebami wyborców/klientów. Marketing partii (PR) kreuje zaś potrzreby partii(wyborców) mówiąc im czego potrzebują (np ubezpieczeń, kasków na stokach czy cenzury w internecie). Czasem jednak słaby produkt nawet przy najlepszym marketingu sprzedaje się słabo, a wtedy każde przedsiębiorstwo zmienia profil producji. Nie dziwi więc konformizm polityków, gdyż jest to odpowiedź na potrzeby rynku. Na rynku można wygrać miliardy! Żaden z graczy nie będzie więc dążył do liberalizacji podatkowej bo to zmniejsza wpływy z rynku (od podatników do budżetu). Ale oczywiście polityka nie ma nic wspólnego z ekomomią:-) prawda 460 osobowa rzeszo nauczycieli i lekarzy?
chłop jag / 84.234.10.* / 2010-03-09 09:00
Celem Partii Okrągłostołowej jest wprowadzenie nas na drogę do Edenu, którą odkrył, dla całej ludzkości, tow. Lenin.
Wobec powyższego, ktoś musi "żenić" zboczeńców aby mogli rwać kasę z budżetu, ktoś musi z polskich dzieci, produkować - Pawki Morozowów, ktoś musi budować meczety aby sprowadzić tutaj miliony Arabów, ktoś musi sadzać kobiety na traktory, etc!
Ktoś musi a czy to będzie PO, czy PiS albo SLD, to naprawdę nie ważne!
Natter / 2010-03-09 10:53 / Tysiącznik na forum
Ależ Chłopie gaJ nie wyńmy psy za kupy i nie wińmy Lenina za kryzys kapitalizmu .Przecież ta hazardo kańciato stołowa sitwa dba tylko o własny interes.A budżet prędzej czy póżniej i tak padnie za dużo mamy pijawek .Co do zboczeńców to ostatnie afery pokazały gdzie ich jest najwięcej.
oby_watel / 83.17.250.* / 2010-03-09 15:28
Czy tam ich jest najwięcej nie wiadomo bo nie podsłuchiwano wszystkich posłów.
Pomyśl co by mogło wyjść na jaw gdyby podsłuchiwano wszystkich posłów.
Przypominam aferę PIS-Beger - tam kupczono stołkami i pieniędzmi z budżetu.
ajjjjjjjj / 192.138.116.* / 2010-03-09 08:33
SLD za ideologie ma coś na wzór komuny. liberalizm obyczajowy+ socjal w gospodarce
PiS za to konserwatywny obyczajowo, narodowy, a gospodarka też socjal.
PSL reprezentuje niby 1 grupe zawodową, a tak na serio chce sie tylko nachapać. Z każdym wejdzie w koalicje, bo tak na prawde nie ma żadnego pomysłu.
PO wydaje coraz bardziej przypomina SLD. Liberalizm obyczajowy - tu chyba każdy się zgodzi - partia kosmopolityczna. W gospodarce miała być wolność, a jest rozrost socjala. Wg mnie mogła by stworzyć koalicje z SLD. Zresztą do PO trafiła bardzo duża liczba poSLDowców.
Ogólnie z tej 4 żadna partia nie będzie liberalizować gospodarki, no może PiS, ale tylko tyci tyci.
MN4 / 78.8.35.* / 2010-03-09 12:37

PiS za to konserwatywny obyczajowo, narodowy, a gospodarka też socjal.

To jak komuniści za Gomułki. Kaczyński do Gomułki to nawet podobny. Ojej, co by było gdyby Gomułka miał brata bliźniaka.

Zresztą do PO trafiła bardzo duża liczba poSLDowców.

No to sprawdź. W PiSie masz wielu czerwonych. Polityków z przeszłością w Solidarności w PiS jest mało nawet w SLD jest więcej.
silesia85 / 2010-03-09 08:52
Pozostaje UPR lub WiP - partie konserwatywne obyczajowo, liberalne w gospodarce.
ty43s7 / 195.110.51.* / 2010-03-09 10:20
PIS znalazł wspólne "wartości" z Samoobroną, szuka ich z SLD. Żeby dopchać się do koryta jest gotów na koalicje nawet z SS.
ajjjjjjjj / 192.138.116.* / 2010-03-09 10:36
PiS chciał rządzić, zawarł najbardziej kożystną z punktu widzenia teorii gier koalicje.
SS - polityczne skojarzenie NS*DAP
partia narodowo-socjalistyczna
PiS to niby jaka?
ja oczywiście nie chce mówić, że PiS to Hit*ler
poprostu przybliżone wartości - naród i socjal
btw Sta*lin był gorszy, komunizm był gorszy od narodowego socjalizmu.
a do nich przybliżyć możemy SLD i w działniach (bo w propagandzie oczywiście nie) PO

Najnowsze wpisy