Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Gałązka: PiS i SLD jak stare panny na wydaniu

Gałązka: PiS i SLD jak stare panny na wydaniu

Wyświetlaj:
prawiezaratralala / 77.255.97.* / 2010-03-09 23:15
Z felietonów Wieśka czytam tylko:

Autor jest niezależnym konsultantem w zakresie marketingu politycznego i wyborczego

Ubaw po pachy!
nie ma tematu / 83.27.191.* / 2010-03-09 19:36
Pan Rosół przygotowywał pana Drzewieckiego jak ma odpowiadać przed komisją ,ale pan Gałązka nie będzie kpił z tego że jeden świadek pomaga w przygotowaniu zeznań innemu świadkowi. Pan Gałązka nie pokpi z tego że świadek instruuje członów komisji jak mają pytać innego świadka.

Pan Gałązka nie uważa by to było zabawne,ale niech nikt nie myśli że pan Gałązka nie będzie kpił ,bo uważa,że to zbyt poważne by kpić.
PPiottrr101 / 24.114.255.* / 2010-03-09 21:58
Pan Gałązka to ka_rierowicz na etacie w PO. Propaguje polityke oglupiania i sciemniania tak jak robia to jego Towarzysze z PO. Mdło sie robi....
sceptyk / 2010-03-09 15:06 / Tysiącznik na forum
Taka koalicja jest dość naturalna i powiedziałbym komplementarna.
Jedna i druga partia ma bardzo głębokie korzenie socjalistyczne, z tym, że PiS narodow-socjalistyczne a SLD kosmopolityczno-socjalistyczne.
Czyli sojusz socjalistów wierzących z niewierzącymi.
MN4 / 78.8.35.* / 2010-03-09 14:07
.... że w Radio Maryja wystąpi Senyszyn?
niewierzący ateusz / 194.213.1.* / 2010-03-09 14:14
brzmi dosyć zabawnie,ale świadczyłoby to o tolerancji, zarówno ojdyra i jaj i pani poseł,osobiście mnie to nie oburza,nie widzę powodu by ateiści pałali nienawiścią do wierzących i vice wersal
socjalizm rządzi / 88.199.162.* / 2010-03-09 12:43

Gałązka: PiS i SLD jak stare panny na wydaniu

a PO to też nie młoda kur.ew.ka, na dodatek z rudym bobrem na czele
pytanie do socjalizm rzadzi / 83.29.47.* / 2010-03-09 16:10
O co ci chodzi z tym RUDYM BOBREM?
Rudy to pewnie strasznie zakłamany i fałszywy.
Kto to taki?
socjalizm rządzi (czyli PO) / 88.199.162.* / 2010-03-09 16:48

na
czele

nie wiesz kto stoi / leży na czele PO i jest rudy?

zapytaj się Julii Pitery - to ekspert wysokiej klasy w każdym temacie.
MN4 / 78.8.35.* / 2010-03-09 12:19
Tylko nie stare panny. Tylko nie stare panny.
Wdowy, albo rozwódki. Nie dostojne matrony, co prawda, bo ciągle w akcji. Poza tym wdowy i rozwódki mają kasę ... zwykle, a stare panny są biedne ... zwykle.
Piszę "zwykle", bo TE wdowy i rozwódki wydają dużo kasy na liftingi.
nnn / 83.16.248.* / 2010-03-09 10:57
Czytuję pańskie teksty i nawet zabawna jest ta pańska zajadłość wobec Kaczyńskich i PIS-u ( przypomina mi Pan ekspresyjnego krytyka filmowego Zygmunta Kałużyńskiego - z tym że on miał pojęcie o czym barwnie opowiadał ) . Jednak dzisiaj to już się Panu wszystko popruło ( może niuchał Pan, jak pewien zacny senator lekarstwo na przeziębienie przez szklaną rurkę ?)
ajjjjjjjjj / 192.138.116.* / 2010-03-09 10:55
partia udająca liberalną wygrała ostatnie wybory. wyborcy oczekiwali więc redukcji podatków. PO idzie w drugą strone (kasy fiskalne, mega deficyt, składki z OFE, programy naprawy finansów będące programami rozrostu socjala w tempie inflacja +1%). Czy fani PO znów staną za nią 40% murem przy 30% frekwencji?
Oszolom / 212.14.45.* / 2010-03-09 10:41
Kolejny analityk ... wczoraj profesor z RPP banialuki pisał a teraz kolejny ekspert się biedzi ....
Panie Gałązka! Wbij pan w google "markd afery PO" i możesz zacząc zadymiać.... Będziesz pan miał zajęcie na kolejne 4 lata
qwertyxyz / 193.111.166.* / 2010-03-09 12:47
Koleżko, swego czasu ziobro spłodziłbył raport o GTW, a kaczynski powiedziałbył, ze sld to organizacja przestepcza. Dzisiaj już wam nie przeszkadza ta organizacja przestępcza, a z GTW robicie geszefty. Afera? Sobiesiak kosztowałby nas 0,5 mld złociszy - ile DZISIATEK MILIARDÓW złotych kosztuje nas rokrocznie wysłanie przez sld i pis setek tysięcy ludzi na wczesniejsza emeryturę - tylko po to, zeby sobie kupić głosy tych ludzi w wyborach? Dzieki temu 1/3 ludzi miedzy 50 a 65 rokiem zycia się obija, a reszta będzie na nich zapitalać. Zacznij myśleć samodzielnie, zamiast słuchac w kółko tych lewicowo-bolszewickich dyrdymałów. Afera? Ty w ogóle wiesz co to jest afera? Chyba, że sam się się teraz obijasz na lewej emeryturze smiejac się, ze ciemny lud musi na ciebie robić
Oszolom / 212.14.45.* / 2010-03-09 14:03
Kaczyński powiedział, że to organizacja przestępcza i nigdy (!!!) sie z tego nie wycofał. Zobacz sobie co na temat skoalicji z SLD mówił wczoraj, a nie skamlej tutaj za POmediami ... Afera? Wydaje mi się, że wiem co to jest afera. Gdy Łyżwiński dymnie Krawczyk, albo Lepper ja poklepie, czy też Kurski za szybko jedzie to dla was , jest, ku..a afera !! Na 3 lata ... Gdy polakom sprzed nosa kradnie sie miliardy (Misiak, Sawicka to czubeczek góry lodowej - jestem tego pewien), kłamie wszystkich Polaków w telewizji w zywe oczy (sprzedaż stoczni przez Tuska Katarczykom-duchom, zadymianie interesów premiera Sobiesiaka) to to już nie jest afera. Tak was wychowali ... A emerytury? Śmieszny jesteś, wiesz - największe emerytury mają ci co do takiej nędzy doprowadzili i teraz sobie tych emerytur nie dadzą wydrzeć bo Strasburg i koniec. Wiekszośc tych emerytur to ochłapy, najczęściej rzucone za zniszczone zdrowie i całe życie tyrania - jak myślisz, tych biednych ludzi stać było na "kupienie" sobie "lewych" rent? Oni nawet o tym nie mysleli Tak praktyka była nagminna wśród dzisiejszych POfanów głównie - ja znam takich mnóstwo - jest ich niewiele mniej niż tych uczciwych, gładko wysmykanych przez pastwo. Czy ty wiesz w ogóle ile wynosi w Polsce przecietna emerytura?
zobacz sobie dane GUS z 2009:
http://www.rynekpracy.pl/monitor_rynku_pracy_1.php/wpis.45
Zakładam, że 2/3 emeytur to okolice 1000 zł . Podawane tak jak w naszej przecietnej krajowej zarobków (widziałeś medianę - zarobków 2500 zł brutto). A teraz POwiem ci w wielkim sekrecie jedno - Ci emeryci poszli by do byle jakiej pracy nawet za 400 -500 zł. Uwierz mi ... Ale co z tego jak Tuski tylko myśłi jak Sobiesiaka chronić a nie martwi się 13 % oficjalnym bezrobociem ... Pytanie - kto najwięcej ludzi wysłał w ciągu ostanich 4 lat? Zagadka dla POmatrixa? Czy to nie było własnie PO? Cos mi tak swita w oszolomskiej makówce ... Acha , z ciemnego ludu sie smieje, prawda, ale najbardziej z takiego co sie smieje z ciemnogrodu sam nie czując kołka w tyłku ...
MN4 / 78.8.35.* / 2010-03-09 14:03
Jak na razie to Sobiesiak jest podatnikiem i nic nas nie kosztuje. Tryb warunkowy - płaciłby mniej niż mógłby, gdyby powstała nowa ustawa - może, bo nie na pewno.

PiS lubi dzielić skórę na niedźwiedziu i niech się ma na baczności, bo już kilka osób zapłaciło za ich niewyparzone gęby.

Jeżeli Sobiesiak jest bandziorem - to go złapcie.
Oszolom / 212.14.45.* / 2010-03-09 14:06
Juz raz został złapany. Fakty nie dotarły do POmatrixa jeszcze? Wyciął las tez legalnie pewnie ... echhh , szkoda pisać - lata komunizmu zrobiły swoje na niektórych ..
niewierzący ateusz / 194.213.1.* / 2010-03-09 14:22
MN4 udaje ,że nic nie wie o tym,że sobiesiak został skazany prawomocnym wyrokiem sądu za łapówkarstwo,choćby mu to 100 razy napisać, a i tak po raz 101 napisze,że sobiesiak to uczciwy podatnik
chłop jag / 84.234.10.* / 2010-03-09 09:45
Panie Gałązka, pan lasu nie widzi, jeno poszczególne drzewa! Ja rozumiem, że dzisiaj, będąc w parku, nie widzi się już parku, tylko psie kupy, ale nie można przecież zza psich kup, nie dostrzegać wielkiej kupy - Partii Okrągłostołowej! Jak wiemy w kupie siła a tow. Szmaciak mówił: Ja mogę być lyberałem, tylko mi o tem wcześniej, tołażysze, powiedźcie!
Problem jest w tym, panie Gałązka, aby ogromna psia kupa - w oczach polskich wyborców, jawiła się jako piękny, pachnący kwiat, który to "kwiat" po wyborach, zamieni się po raz N-ty w kupę!
Na koniec, pytam retorycznie, ile jeszcze harców Partii Okrągłostołowej nam trzeba, ile tańców na lodzie, aby będąc w Polsce, nie dostrzegać już Polski, jeno, psie kupy?
socjalizm rzadzi Gałązka stoi na straży / 88.199.162.* / 2010-03-09 08:38
tow. Winiecki powoli zmienia front a patyczak alej brnie ślepo za swymi panami z UB oj tfu!!! PO.

Najnowsze wpisy