Forum Polityka, aktualnościPolityka

Kurski: Koalicja nas oszukała

Kurski: Koalicja nas oszukała

Money.pl / 2008-02-08 19:52
Komentarze do wiadomości: Kurski: Koalicja nas oszukała.
Wyświetlaj:
obserwator / 2008-02-09 10:57 / Tysiącznik na forum
Obserwowalem wybory prezydium komisji i jestem zniesmaczony. Przewodniczący mnie się nie podoba, nie mam do niego zaufania, obserwowalem jego wypowiedzi w ostatnich miesiącach, jest to człowiek PO ale nie jest człowiekiem obywateli. Dlaczego partia PO przeniosła swoje działanie na teren Sejmu, posłowie nie sa poslami wszystkich Polakow, sa orędownikami swej partii, domniemam że przysięgali swojej partii PO i składali ślubowanie poselskie i teraz maja problem co wybierać. Zaobserwowałem że posłowie PO wybrali system partyjny i wdrażaja go w Sejmie. Zatem Polacy zostali oszukani przez patrię bo wyborcy nie maja wplywu na wprowadzanie na listy wyborcze kandydatow obywatelskich ktorzy by poświęcili sie pracy na rzecz dobra wspólnego. Za pieniądze podatników partie prowadza swoja działalność, także poselskie i senatorskie pensje sa wysokie ze wszystkimi dodatkami , zatem otrzymując posłowie tak wiele dają w zamian tak niewiele. Kiedyś było takie powiedzenie jak jeździły pociągi parowe, cała moc w gwizdek > teraz tez tak się dzieje, zamiast PO jako partia rzadząca skupić sie na rozwiązywaniu spraw waznych dla obywateli prowadzi zabawę która można zaliczyć do teatru politycznego w którym występuja mierni ale wierni i w dodatku skompromitowani obywatele ktorzy wg standartów zachodnich nie mieliby szans na wybór i prace spoleczną. Teraz mozna zaliczyć prace posłów jako zawód, ale wykonują go źle, sa nieprzygotowani, gadaja bzdety a dziennikarze sa dziwnie spolegliwi dla obecnie rządzących. Zatem mozna wysnuć wniosek że duża część spoleczeństwa jest indoktrynowana, bo zachowuje sie niezgodnie z zasadami rozsądku a idzie jak stado owiec na rzeź,
bt / 83.21.198.* / 2008-02-09 16:34
Dlczego Kaczynski nie jest prezydentem wszystkich polakow tylko pis-frajerstwa ? Dlaczego ziobro tratowalo przez 2 lata prawo jako narzedzie do pis-przekretow ?
ludzkibowiembyłpan! / 83.24.196.* / 2008-02-09 23:16
i o to jest pytanie, który sobie przeciętny esbek zadajaje, rozczulając się przy okazji na wspomnienie prezydentury Bieruta.
bt / 83.21.149.* / 2008-02-09 10:09
A niby dlaczego mieliby powoływać tych pis frajerów ?? Sa obecni w komisji i niech im to wystarczy. Już dosyć namieszali przez oststnie 2 lata.
taktoczno! / 83.24.248.* / 2008-02-09 11:56
tak jest towarzyszu, my z byłego IV Dep. zgadzamy się z wami towarzysze III Dep. w tym temacie.
janoo55 / 2008-02-08 22:23 / Bywalec forum
a Wy panie Kurski oszukaliście naród, obiecaliście 3 miliony mieszkań, autostrady, Kaczyński powiedział że nie będzie premierem w obietnicach byliście dobrzy ale w rządzeniu najgorsi po 1989 roku.
nono / 83.24.248.* / 2008-02-09 12:04
te zobacz, sznurówka u trepa ci się poluzowała!
Zdzich / 2008-02-08 19:52 / Bywalec forum
Panie Kurski nie wiem czy to jest pierwszy raz przypadkiem, ale zawsze jest to pierwszy raz. Za waszej kadencji też bywały rzeczy, które zdarzały się pierwszy raz. I o tym pierwszym razie za waszej kadencji krótkiej można książkę kilko tomową napisać. Najlepszy premier pierwszy raz od 17 lat i co z nim, pierwszy wice z wyrokami, przytaczać jeszcze.
przeliczemeryturę! / 83.24.249.* / 2008-02-08 20:06
lepiej nie, bo zaraz ktoś by cię dopadł i poprosił w zamian o relację, jak tu w Polsce po raz pierwszy budowało się komunistyczne państwo i jak ono trwało kilkadziesiąt lat. Zarżnął byś się od pracy twórczej na samym opisie historii Wandy Wasilewskiej i jej klubu patriotów, tzw. polskich.
janoo55 / 2008-02-08 21:38 / Bywalec forum
zapytaj ormowcu o temat pracy doktorskiej swojego idola.
atostrata! / 83.24.204.* / 2008-02-08 22:20
nie masz już TW esbeku?

Najnowsze wpisy