Czas na zmianę?

Vabanque / 212.180.168.* / 2010-08-23 10:21
Koniec wakacji się zbliża, giełda pewnie też nabierze powakacyjnego rozmachu stąd pytanie - mam kasę w Aviva Ochrony Kapitału i generalnie jestem zadowolony, myślę jednak o zmianie na akcyjny bardziej agresywny i tutaj mam na myśli Aviva Akcji Europy Wschodzących lub Nowych Technologii (nie chcę wychodzić z parasola) - czy sądzicie że to już czas na zmianę czy jeszcze lepiej poczekać w bezpiecznym funduszu?
Wyświetlaj:
Szakalaka / 188.40.98.* / 2010-08-23 16:15
Ja bym jeszcze chwilke poczekał ale ten aviva europy wygląda ok - może zastanow sie nad tym nowym funduszem avivy - tutaj trudno o rekomendacje na podstawie wyniku bo za krotko dziala, ale patrzac ogolnie na wyniki aviva investors to mozna zalozyc ze bedzie spoko. poczekaj jednak do wrzesnia - tak moim zdaniem:)
Vabanque / 212.180.168.* / 2010-08-25 13:44
No i miałeś rację jeszcze poczekam w aviva ochrony kapitału - patrząc na to co się dzieje w skali makro to chyba najlepszy pomysł
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy