Forum Polityka, aktualnościKraj

Czeski bogacz chce rozdać majątek

Czeski bogacz chce rozdać majątek

Money.pl / 2011-05-19 12:58
Komentarze do wiadomości: Czeski bogacz chce rozdać majątek.
Wyświetlaj:
zagubjony / 87.205.26.* / 2012-08-16 20:59
Super Jeśli się ma Kase A jeśli nie ma się na chleb I nie ma pracy Tylko tonie to nikt nie pomorze I tone
esu / 78.8.159.* / 2011-05-19 13:50
I wzrost liczby uzależniony od "pomagania". Patrz 20% bezrobocie w Hiszpanii po obcięciu dotacji dla tego kraju i przesunięciu ich do Polski. Masa ludzi uzależnionych od dotacji znalazła się na bruku. Ten człowiek to KRETYN!!! Niech wyda pieniądze na walkę z korupcją, kumoterstwem i monopolami a nie ściemnia. Normalny człowiek nie chce jałmużny tylko pracy i równych szans. Każdy ma tyle we łbie, że jak ma te dwie rzeczy to zawsze do czegoś dojdzie. Niestety zwłaszcza równych szans to nie ma, bo temu dopłata, temu dotacja, a jak jesteś uczciwy, ciężko pracujący i nie liżesz nikomu czterech liter to najczęściej jesteś tym który te dotacje i dopłaty finansuje.

"Pomaganie" jest jak płacenie prostytutce. Jest bogatsza w chwili kiedy jej płacisz, ale czy naprawdę na tym zyskuje?
proana / 199.67.203.* / 2011-05-19 14:56
naprawde glupota ludzka nie zna granic, ten komentarz dlugi i bez sensu.ehhh.
squun / 78.133.227.* / 2011-05-19 13:39
ja jestem baaaardzo potrzebujący i przyjmę charytatywnie każdy majątek!
Krakus1967 / 83.142.188.* / 2011-05-19 12:58
" Zaczynają myśleć o trwalszych wartościach. Człowiek ma w sobie zakodowaną potrzebę pomagania innym - tłumaczył. " To jest cenne i mądre!!!!
Myszek / 77.236.26.* / 2011-05-21 15:58
Kiedyś dziwiłem się co kieruje ludźmi, którzy podejmują takie decyzje a dzisiaj sam myślę podobnie. Pozostawienie zbyt dużego spadku często powoduje u dzieci zanik potrzeby zabiegania o dobra materialne i większość energii marnują na wydawanie otrzymanych pieniędzy. Czasem prowadzi to do patologii i nałogów.

Uważam wiec, że aby nie zrobić dzieciom krzywdy należy ich wcześniej uświadomić, że same winny kreować własną przyszłość a ja z tym co udało mi się osiągnąć w życiu mogę zrobić to uważam za stosowne. Oczywiście wypadałoby cokolwiek dzieciom pomóc ale bez przesady. Nie można im odbierać szansy na radość z osiągania samodzielnego celów życiowych....

Najnowsze wpisy