Forum Spółki giełdowe Energa SA

Czy nadchodzą dni dynamicznych wzrostów ???

Czy nadchodzą dni dynamicznych wzrostów ???

elektryk 25 / 83.242.92.* / 2018-10-15 02:26
Premier o ratingu. "To dla mnie znak drogowy, że idziemy w dobrym kierunku". Zdaniem Mateusza Morawieckiego taka decyzja oznacza "więcej inwestorów w naszym kraju, bezpieczeństwo rynków finansowych i niższe koszty obsługi długu". - To daje nam więcej pieniędzy na nasze programy rozwojowe - twierdzi premier. - Jakbyśmy mieli oceniać takich ekspertów jak Rostowski, Balcerowicz czy Schetyna, to w terminologii ratingów powinniśmy im wystawić C-. Więc szału nie ma - ocenił Morawiecki. - Ja podchodzę do tego w ten sposób: psy szczekają, karawana idzie dalej - spuentował szef polskiego rządu. - Cieszę się, że potwierdzają to instytucje, które nigdy nie były i nie są sprzyjające naszemu rządowi. My naruszyliśmy tyle interesów, że zagraniczne instytucje też za nami nie przepadają. S&P de facto przyznała się do błędu sprzed dwóch lat (wtedy agencja obniżyła rating Polski - red.) - oceniał szef rządu.- Dla mnie to "A" to znak drogowy, że idziemy w dobrym kierunku, przede wszystkim z perspektywy polskich rodzin i obywateli - cieszył się Morawiecki. I jak przyznawał, wcale nie był zaskoczony decyzją agencji. - Ja wiem, w jakim stanie jest polska gospodarka, więc taka decyzja zupełnie mnie nie dziwi. Perspektywy wzrostu również są bardzo dobre - podkreślił.
Wyświetlaj:
wojtek100449 / 2020-03-26 22:41
Czy strona Money.pl jest powołana do tematów historycznych sprzed wielu lat?
Po co takie tematy z dawnych lat wprowadzają w błąd osoby przeglądające Wasze strony.
tak-trzymać ! / 83.242.92.* / 2020-04-21 05:25
Nie, historyczne - lecz zawsze na czasie. Teraz, tematem nr.1 jest - Pamiętam, jak kiedyś Premier Szydło za kilkuletnią ciężką prace przyznała nagrody, to były na ulicach nawet bilbordy, że okradają Polaków. Teraz, jak tylko dostało się do koryta PO-rozdawali PO-między swoich 1,5 mil. - To zapanowała cisza i nikt teraz nie krzyczy ZŁODZIEJE !? - W woli przypomnienia dodam że PIS zwrócił TE pieniądze na różne cele charytatywne ! - Dzisiaj jest takich potrzeb dużo więcej - zwykli ludzie wspomagają jak mogą innych w dobie walki z wirusem i brakiem pracy. Wszyscy pomagamy Służbie Zdrowia , domom pomocy, różnym organizacjom i rodzinom, które nie z własnej przecież winy są w trudnej sytuacji. Nie może być tak że jedni żyją ponad stan ( z naszych podatków ) a drudzy nie małą na podstawowe wydatki ( co do gara włożyć - nie wszyscy mają też dzieci ! ) Panie Marszałku ! Czekam kiedy p.ludzie zwrócą niesłusznie przyznaną TAK DUŻĄ PREMIĘ !? - 1,5 mil. zł. to bardzo dużo np. na środki ochrony zdrowia w walce z Pandemią by ratować ludzi ! ( być może - kiedyś też i Pana ) - CZEKAMY -
zainteresowany 10 / 83.242.92.* / 2018-11-19 00:25
Spółka dnia: Energa 15.11.2018 - Opór: 9,62 zł Wsparcie: 7,7 zł Notowania akcji wybiły się powyżej oporu na 8,57 zł wysokim białym korpusem na wyraźnie rosnącym wolumenie. Wygląda na to, że popyt zrobił decydujący krok rozpoczynający zwyżkę. /tk/
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy