Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Czy opłaca się uczyć forexu w firmach Prop Tradingowych?

Czy opłaca się uczyć forexu w firmach Prop Tradingowych?

Bananlolek / 83.20.35.* / 2019-08-30 13:48
Czy opłaca się uczyć fofrexu w firmach Prop Tradingowych? Można się od nich nauczyć coś więcej, niż gdybym to znalazł normalnie w necie, na youtubie, w książkach?
Jaka jest różnica?
Wyświetlaj:
KrólArtur789 / 88.156.214.* / 2023-08-28 10:18
Oczywiscie ze warto inwestować kapitał na Forex. Warto równiez pomyslec o kursach u Roberta Gawędy.
Facet wszystko swietnie tlumaczy, opowiada o swoim doswiadczeniu w inwestowaniu pieniedzy na giełdzie.
Andrzejseweryn / 88.156.214.* / 2023-09-29 10:29
oczywiście warto inwestować swój kapitał na giełdzie, na Forex. oczywiście trzeba mieć chociaż najmniejsza wiedze na ten temat. ja sie nauczylem wiele na seminarium u Roberta Gawędy.
ed, edd, edi / 88.156.214.* / 2023-07-27 08:01
jezeli cokolwiek chcesz wiedziec o forex, jak na nim działac, ile zainwestowac na poczatku. to warto udac sie na seminarium do Roberta Gawędy.
Tazz05 / 2020-03-15 19:41
przejrzałem ich trochę na każdą stronę i powiem Wam że fajnie to wygląda. Bynajmniej dla mnie największy plus że ich strategie działają i zarabiają od ponad 4 lat :D na ich stronie są przedstawione wyniki i fajnie to wygląda. Jeszcze nie spotkałem się z firmą która by coś takiego miała bo większość tylko czyści konta :P

PS. Korzysta ktoś juz z ich automatycznych strategii? Nie ukrywam że rozważam podjąć z nimi współpracę jednak nie chciał bym wyrzucać kolejnych 1000Euro w błoto dlatego wolę najpierw z kims pogadać kto tam działa :)
kryptohajs / 2020-02-12 15:42
Ja osobiście od ponad roku inwestuje już tylko i wyłącznie w BitCoiny na platformie https://kryptohajs.pl
Na start nie wymagało to ode mnie żadnej wiedzy, wszystkiego się nauczyłem tam od specjalisty który doradzał mi co i jak robić. Aktualnie zarabiam po 3-4 tysiące tygodniowo przy inwestycji tylko 300euro. Wszystkie informacje znajdziesz na https://kryptohajs.pl
!
Amirkapulkow / 83.20.85.* / 2020-02-10 09:13
Najlepiej uczyć sie na rynku.
A co firm proptradingowych to nie znam się ale obserwuję statementy z wyników automatu proptradingowego (nie wiem jak to nazwać) tutaj: --- http://www.prop-trading.pl/properly-podsumowanie-styczen-2020/ --- i zastanawiam sie czy nie skorzystać, wcale nie po to, żeby się uczyć bo nie mam czasu, ale żeby po prostu zarobić trochę wiecej z oszczedności które i tak mi leżą i pożera je inflacja
janieuk / 83.20.76.* / 2020-01-21 14:09
Mi się osobiście uczyć nie chce...
Bardziej pójdę w kierunku tego co oferuje firma https://prop-erly.eu/ , czyli dostęp do automatu forexowego na zasadach proptradingu , ale bez konieczności uczenia się forexa samemu.
Tazz05 / 2020-01-29 20:47
i to jest fajne rozwiązanie bo oszczędza masę naszego cennego czasu który musielibyśmy spędzić przed wykresami ucząc się formacji świecowych itd.
czikagowelcome / 79.186.228.* / 2020-01-15 11:26
jest dużo darmowych kursów forexa w internecie, to po co placić za naukę?
siekier87 / 83.20.161.* / 2019-09-10 11:00
forex to w pip trudny rynek, ale jak chcesz się uczyć to w sumie czemu nie. Youtube, firmy takie jak mówisz - zawsze gdzieś się wiedzy liźnie.

Ewentualnie szukanie czegoś co mniej czasu zajmuje, firmy protrading mają też automaty, do poczytania: prop-trading.pl
ale ogólnie ryzyko full, więc badz czujny
Tazz05 / 2020-01-03 18:36

Ewentualnie szukanie czegoś co mniej czasu zajmuje, firmy protrading mają też automaty, do poczytania: prop-trading.pl
ale ogólnie ryzyko full, więc badz czujny


trochę postudiowałem stronkę którą siekier87 wrzucił/a i zdecydowałem się podjąć współpracę z firmą properly bo wyniki wyglądają Ciekawie i firma dla mnie budzi zaufanie :)
Link do strony głownej jaka by ktoś chciał się dowiedzieć więcej o firmie prop-erly.eu
szykan / 83.20.74.* / 2019-12-21 09:50
opłaca się uczyć tam, gdzie masz konkretne efekty, więc jak w tym całym proptradingu są takowe, to czemu nie
Tazz05 / 2019-12-13 07:36
dzięki za link też poczytałem sobie o Proptradingu bo nie spotkałem się jeszcze z czymś takim. Wygląda to fajnie. Co do szukania materiałów i nauki na własną rękę to jest to oczywiście możliwe bo zasób informacji dostępnych w necie jest ogromny jednak trzeba sporo czasu na to poświęcić
czerstwalicha / 79.186.56.* / 2019-11-21 11:40
Ciekawa opcja, myślałem że protrading to tylko manual, o botach nie słyszałem. dzięki za link, zbadam.
kryspinw4 / 83.20.81.* / 2019-10-04 14:42
Ryzyko wszędzie jest "full" ale tak, zgadzam się - zautomatyzowane opcje jak to co podałeś przynajmniej eliminują czynnik ludzki (emocje, stres, pompki) itd, więc ma to sens
Wichocki / 2020-03-21 08:07
Czynnik ludzki zawsze będzie,
na automacie przecież jak handlujesz
to tak samo sie stresujesz czy pozycja wejdzie, zamknie sie itd czy nie
I taka sama ekscytacja jak tracisz czy zarabiasz
Jedyna różnica taka, że dodatkowo nie męczą Cię
samodzielne obserwacje wykresów i szukanie
okazji do wejścia w rynek.

P.S Ciekaw jestem jakie wyniki mają teraz automaty przy tych zawirowaniach na rynkach. Obserwuję też prop-trading.pl żeby zobaczyć ich wyniki za parę dni po marcu. Widziałem że torche się tam podziało i parę ładny strat zaliczyli
Tazz05 / 2020-03-29 19:40
Owszem również są emocje ale te emocje nie wpływają bezpośrednio na otwieranie/zamykanie przez Nas pozycji i to jest duży plus :)

Co do wyników to lekko polała się krew jak wszędzie jednak ostatnie dni znowu na zielono :)

Poza tym w perspektywie długoterminowej strategia zarabia cały czas :)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy