Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Czy warto inwestować w złoto

Czy warto inwestować w złoto

janek299 / 212.7.215.* / 2019-09-05 09:57
Chciałem trochę zainwestować w złoto, najlepiej sztabki, jakieś monety inwestycyjne na dobrym poziomie o odpowiedniej renomie. Jeśli znacie miejsca, gdzie można coś takiego kupić bez obaw o jakieś podróbki to dajcie namiary.
Wyświetlaj:
Piotrek202020 / 83.26.247.* / 2020-12-27 16:43
Inwestowałem w złoto, były lepsze, były gorsze czasy. Raz "utopiłem" kilkadziesiąt tysięcy, innym razem je odzyskałem ale fakt faktem, jest do to dosyć niepewny grunt. Zupełnie inaczej ma się kwestia jeżeli chodzi o inwestowanie w Aparthotele, tutaj zysk jest pewny, bez względu na obłożenie ty masz pewny zastrzyk gotówki :) Ja, ostatnio z polecenia znajomego z branży trafiłem na inwestycje Wisełka Apartamenty i SPA. Warto odwiedzić ich stronkę i sprawdzić zalety. Ja jestem zadowolony z decyzji, którą podjąłem :)
Piotrek202020 / 83.26.247.* / 2020-12-27 16:43
Inwestowałem w złoto, były lepsze, były gorsze czasy. Raz "utopiłem" kilkadziesiąt tysięcy, innym razem je odzyskałem ale fakt faktem, jest do to dosyć niepewny grunt. Zupełnie inaczej ma się kwestia jeżeli chodzi o inwestowanie w Aparthotele, tutaj zysk jest pewny, bez względu na obłożenie ty masz pewny zastrzyk gotówki :) Ja, ostatnio z polecenia znajomego z branży trafiłem na inwestycje Wisełka Apartamenty i SPA. Warto odwiedzić ich stronkę i sprawdzić zalety. Ja jestem zadowolony z decyzji, którą podjąłem :)
Marek494 / 212.7.215.* / 2020-09-16 09:15
Szukając złota do zainwestowania na pewno z wieloma różnymi propozycjami będziesz miał okazję się spotkać i znalezienie sensownej propozycji wcale nie będzie takie proste. Od jakiegoś czasu najczęściej kupuje złoto za pośrednictwem mennica24.pl  i na ofertę nie narzekam. Przede wszystkim spory wybór monet, pod tym kątem chyba na rynku mają wiodącą pozycję.
mikii / 5.173.48.* / 2019-09-19 13:17
Dobrych produktów możesz poszukać na stroniemennica24.pl. Zajmują się sprzedażą złota inwestycyjnego i na pewno coś interesującego będą mogli zaproponować. W bazie produktów mają dużo opcji.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy