Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

W co warto inwestować w 2019 roku

W co warto inwestować w 2019 roku

janek299 / 212.7.215.* / 2019-04-04 12:18
W co teraz opłaca się inwestować ?
Wyświetlaj:
Alicjaat76 / 83.24.142.* / 2021-11-05 17:17
Na inwestowanie w nieruchomości zawsze jest dobry czas, wydaje mi się, że są to również inwestycje które dość szybko przynoszą zyski. Sam na swojej drodze zupelnie przypadkowo trafilem na inwestora ktory pomogl mi z inwestowaniem i znalazł fajną inwestycje. :) Dla ciekawych zachecam zerknąć, dużoo przydatnej wiedzy https://insidepark.pl/
kimaks / 188.147.97.* / 2019-10-28 10:28
Macie system XTB, a w nim wszystkie istotne rozwiązania. Dalej to już kwestia pracy nad nimi, wykorzystywania możliwości i nie tylko. O ile będziecie sprawnie działać, to cele zrealizujecie, ale nie spodziewajcie się od razu cudów. Tak to nie wygląda. Każda decyzja musi mieć zwyczajnie uzasadnienie.
Marek578 / 212.7.215.* / 2019-04-08 13:31
Z tego co ja wiem to złoto zawsze najlepszy czas miało w okresie wojen, jeśli chodzi o wartość inwestycyjną. Dlatego wbrew pozorom właśnie bieżący czas jest dobry do tego żeby w złoto inwestować, bo tutaj wojna jest moim zdaniem kwestią czasu (starcie Europy z fundamentalistami). Ja kupowałem złoto internetowo przez mennica24.pl. Jestem zadowolony z obsługi, krótki czas oczekiwania, pomocna opieka doradcy przez telefon i online.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy