Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Czy po 1 maja wzrosną ceny?

Czy po 1 maja wzrosną ceny?

skwariusz / .* / 2004-03-25 13:43
Komentarze do wiadomości: Czy po 1 maja wzrosną ceny?.
Wyświetlaj:
optymista / .* / 2004-03-26 10:38
ale pesymizm bije po oczach.
Lee / .* / 2004-03-26 07:40
podawanie średniej wzrostu cen np. +0,2% oznacza tyle co wzrost ceny pieczywa w krótkim czasie o 50% i obniżenie ceny rzeczy do życia niepotrzebnych o kilka procent. Jestem ciekaw co na to emeryci? Pecież oni kupują tylko żywność, to że art. przemysłowe, niektóre, stanieją nie interesuje ludzi z dochodem 800zł/miesiąc. Nikt o tym nie mówi, statystyka nie jest odzwierciedleniem życia a jedynie suchą daną, z której jeszcze trzeba wiedzieć co wybrać i z jakich dancyh korzystać. Mamy wzrost gospodarczy, wzrost konsumpcji, czy aby nie w strachu przed unią. Jestem ciekaw jaki będzie popyt wewn. po 1 maja? czy równie wysoki? Panowie z rządzący makroekonomia jest oderwana od życia, proponuję przeżyjcie tydzień za 100zł i zobaczymy wasz optymizm związany z akcesjado unii (realny socjalizm, o jakim siekiedyś tylko czytało, niedługo na nic jako Polacy nie bedziemy mieli wpływu tylo ktoś z Brukseli)
Rider997 / .* / 2004-04-12 14:15
Dokladnie tak samo mysle. Moi rodzice prowadza biznes cukierniczy, gdzie 90% to cukier krysztal i cukier puder...Chyba orientujecie sie ile ma zdrozec cukier dzieki naszemu wejsciu do unii?Jesli nie to oswiece Was!Ma to byc od 30-50% z tymze jak znam nasz kraj bedzie to wlasnie te 50%...Czy wiecie co to oznacza dla moich rodzicow...?K*rwa i malo nas obchodzi ze papierosy stanieja bo my k*rwa nie palimy...
Justyna / .* / 2004-04-22 12:12
Lepiej ze swoim poziomem doinformowania nikogo nie uswiadamiaj - twoja wypowiedz swiadczy o tym ze nie masz pojecia o czym piszesz - od dawna przeciez wiadomo ze tytoniowe wyroby podrozeja, wiec tylko sie ciesz ze nie palisz a nie dawaj dowodów swojej ignorancji.
Mateusz / .* / 2004-03-26 14:38
Mam juz dosyc porownywania wzrostu cen chleba i robienia z tego sztandardowego przykladu. Chleb w polsce jest bardzo tani i w ciagu ostatnich lat tanial! Doszlo do absurdu iz chleb jest tanszy od biletu autobusowego!!! Rzecz nie spotykana w historii i u naszych sasiadow. Wzrost cen chleba o 50% w niczym nie zmieni sytuacji Emertow, gdyz i tak to wszystko jedno czy zaplaca za chleb 50gr czy 5 zl - i tak zjedza tyle ile potrzebuja, czyli okolo 6 kromek dzienne...
asd / .* / 2004-03-26 10:01
masz chłopie rację
Rumpel / .* / 2004-03-25 23:15
WZROSNĄ O TO NIE TRZEBA SIĘ MARTWIĆ.WZROSNĄ CENY NA WSZYSTKO BEZ WYJĄTKU NIECH NIKT NIE WIERZY ,ŻE W CIĄGU 5 LAT TO SIĘ BĘDZIE NORMOWAŁO.WZROŚNIE WSZYSTKO OD RAZU ,A W CIĄGU 5 LAT WZROŚNIE 5 RAZY .WYBIERAĆ DOROBIONYCH ZŁODZIEI DO RZĄDU MOŻE PRZESTANĄ KRAŚĆ W ŻYWE OCZY.I NIE UCHWALAĆ USTAW POD SIEBIE TYLKO DLA LUDZI.
skwariusz / .* / 2004-03-25 13:43
chleb i cukier podrożeje za to lokomotywy i wagony potanieją coś mi to przypomina...

Najnowsze wpisy