Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Czy posłowie zamkną nam sklepy w niedziele?

Czy posłowie zamkną nam sklepy w niedziele?

Money.pl / 2007-07-06 09:07
Komentarze do wiadomości: Czy posłowie zamkną nam sklepy w niedziele?.
Wyświetlaj:
WydymanyPrzez IV RP / 66.199.184.* / 2007-07-06 10:25
Czekamy na obowiązek uczęszczania na msze katolickie. Właśnie tego pragnie nasze świątobliwe społeczeństwo. Kolejna obietnica złożona Ojcu Dyrektorowi doczeka się realizacji. A co z obietnicami danymi społeczeństwu?
P.S. Tylko nie zapomnijcie zapisu, że zakaz nie dotyczy osób duchownych i ich interesu! Bo narazicie się niejakiemu Jankowskiemu. Księdzu zresztą.
No i handelek dewocjonaliami w kosciołach też oczywiście będzie dozwolony. (Może da się pod to podciągnąć chleb, bułeczki, masełko itd.? Powstaną "inne" supermarkety?).
Kero niezwerbowany / 83.238.146.* / 2007-07-06 09:57
Zakazać handlu w Polsce w ogóle na zawsze.
Można wszak dokonywać zakupów przez internet na całym świecie.
Po co w Polsce tyle sklepów?
majorka9 / 89.76.215.* / 2007-07-06 11:02
a handel wymienny ty mnie garnek ja tobie kasze moze byc?????????????
jliber / 212.180.147.* / 2007-07-06 09:07
No tak to jest z kapitalizmem, w nim socjalisci musza szukac sposobow na zakazywanie pracy, tak wszyscy sie do niej garna. Jak juz doprowadza do swojego socjalizmu, to z kolei beda puszczac propagande zeby komus sie w ogole chcialo pracowac. Socjalisci nigdy nie sa zadowoleni z wolnych wyborow ludzi. Nie dla psa kielbasa. Wedlug socjalistow lud to masa ktora trzeba ksztaltowac, nie ma w niej miejsca na wolnosc jednostki. A zeby socjalisci mieli prace, ciagle wymyslaja nowe sposoby jak uszczesliwic ludzkosc, zamiast sie od niej po prostu odp...lic.
Pikusia / 91.192.250.* / 2008-04-24 07:35
też mi coś..a my handlowcy branży zmienić nie możemy, a żyć w niedzielę też chcemy...cała UE nie pracuje i żyją..a w tPolsce tylko woły do roboty!!! i to w zachodnich marketach,ktore dorabiają sie tanią siłą Polek najczęściej..Jak zobaczyli,że Polska porządkuje system zatudniania, kontrole i kary za nieprzestrzeganie przepisów w marketach coraz powszechniejsze..szybko wielkie sieci sprzedają..przyjdą nowe...zaczną od nie płacenia podatków..A Polak patrzy ..z ręką w nocniku! jak zawsze

Najnowsze wpisy